Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 15 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 145
  1. #31

    Default

    a kto je potom najdlhsie posobiacim hracom? dobra otazka co? podla mna asi nabijak ne?

  2. #32
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by laado View Post
    a kto je potom najdlhsie posobiacim hracom? dobra otazka co? podla mna asi nabijak ne?

    V Čechách si myslim že Pardál

  3. #33
    Guest

    Exclamation

    vy jste jeste nepochopili zakladni vec o thecrims:

    KillerSVK je nejvetsi pametnik, co rekne to plati, i kdyby to nahodou bylo uplne jinak !

  4. #34
    Guest

    Default

    Hehe čawko co sa tu reši? =o)

  5. #35
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by brufen View Post
    tenhle topic vzniknul stejne jen kvuli killerovi ... to je nejvetsi vzpominac
    Tenhle topic vzniknul kvůli těm, co pamatují. Co si chtějí poslechnout pamětníky (hehe) a nemůžou je nalézt na náměstí (už tam totiž nechodí). Občas zajít na fórum, porozhlédnout se tu je pro většinu nejlehčí. A hlavně většina těch prastarých už ani nehraje.
    vy jste jeste nepochopili zakladni vec o thecrims:
    KillerSVK je nejvetsi pametnik, co rekne to plati, i kdyby to nahodou bylo uplne jinak !
    Pokec o starých časech ? Ve starých časech jsi překládal. Rád bych ti poděkoval za tolik dobře přeložených věcí. Když jsem hrál první kolo před létem 06, musel jsem se smát pořád.
    [/quote]V Čechách si myslim že Pardál[/quote]
    Pardála jsem poprvé viděl kdy, v 19. jsem si s ním pořádně psal. Začal v 17. ? A pokud vím, tak hraje doteď. Nebo tak nějak. Ano, mohl by být nejdéle aktivně hrající Pardal.
    Nabijak
    Nabijáka neznám, proto bych tipoval Pardála. Ale co Bigem ? Byl tu už v 15. (16. ?) Olympicové to nebudou, ti si dávali pauzy. baximo ? I ten si ale dával oddych kolo od kola. 4fear ? :- /
    Martulinek
    Též tě zdravím jmenovče.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  6. #36
    Guest

    Default

    to Marty: poprve jsem se do hry logl v kvetnu roku 2005 xD

  7. #37
    Guest

    Default

    no tak dobře napište sem datum registrace (pokud nevíte, tak přibližný) vašeho původního účtu a kolik kol jste hráli třeba se k tomu nějak dopátráme

    U mně to je
    Datum registrace: 28. 8. 2006 (14. kolo)
    Počet odehraných kol včetně tohoto: 10

  8. #38
    Guest

    Default

    Heeej, aj ja si spominam ...

    Som rad, ze sem zabludilo znova vela starych znamych ako Martulinek, Killerko a Koffisko a Rowan, ale ten je po minulom kole taky staro-novy

    Laado, k66ka rulezzzz

    Najradsej si spominam aj na ucet Extraktor letali banany, killy, kredity a vsecko mozneee
    Neviem na ktore kolo spominam najradsej ale vsetky dopadli celkom good.

    Podstatne je, ze som hral s ludmi, ktorych som mal rad a berem ich viacmenej uz za rodinu.

    Salute >> Slip, bigem, Luz3r, laado, zigi, santik, vojta, pardaaal, naabijak s bowom, krouhacek, BangBOOOOOM, rowan, martulinek, incursive :P a vela vela dalsich....
    Last edited by rAMZEy; 06-23-2008 at 07:30 PM.

  9. #39
    Guest

    Default

    jj extraktor byl výbornej účet to bylo 20. kolo na WAF...ani nevim, kdo ho dělal, jestli slip nebo laado tušim, teď si fakt nevzpomenu, ale lovilo se s nim jedna báseň a pak když nám ho juraj zabanoval, tak se s nim svezlo dalších 6 účtů včetně hlavního

  10. #40
    Guest

    Default

    tak ja se připojim taky
    od 13. do 26 kola sem hral asi každe kolo nektere vic a nektere min no ...
    registrace 25.6.2006 .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •