Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1

    Smile vemete me nekdo do gangu pls

    pls sem zacinajici hrac vzal by si me nekdo do gangu pls

  2. #2
    Guest

    Default

    kamo taky clen jak ty uz tu bol a nepochodil..Gang si hladaj na namesti, forum neni na hladanie znamosti ani gangov..

  3. #3
    Guest

    Default

    Tak ako povedal skerko. Ja to poviem inak tu gang jednoducho nenájdeš
    Škoda že cz/svk scéna nepoužíva fórum a to je veľká chyba.

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    Tak ako povedal skerko. Ja to poviem inak tu gang jednoducho nenájdeš
    Škoda že cz/svk scéna nepoužíva fórum a to je veľká chyba.
    Škoda? Máš být rád, kdyby vám sem chodilo víc lidí, tak by ses nestíhal otáčet jak by tu bylo moc OT a jednou by se tu z toho stal chat

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    Škoda? Máš být rád, kdyby vám sem chodilo víc lidí, tak by ses nestíhal otáčet jak by tu bylo moc OT a jednou by se tu z toho stal chat
    Bigem bigem keby tí ľudia čítali fórum tak by mi nechodili na skype hlúpe otázky typu prečo nejde to a to ako bude v ďalšom kole to a to.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    Bigem bigem keby tí ľudia čítali fórum tak by mi nechodili na skype hlúpe otázky typu prečo nejde to a to ako bude v ďalšom kole to a to.
    Pořád jsou v oblibě kukly ? Udělat nějaký gang začátečníků a pak je v dobrém okamžiku "vysát" ?
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    Pořád jsou v oblibě kukly ? Udělat nějaký gang začátečníků a pak je v dobrém okamžiku "vysát" ?
    Marty myslím že ľudia sa učia najlepšie na svojich chybách. A čo si napísal proste patrý k hre.

  8. #8
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    Marty myslím že ľudia sa učia najlepšie na svojich chybách. A čo si napísal proste patrý k hre.
    :- ( Já vím. Jen si nemůžu odpustit, že jsem byl tolikrát blbej a nechal se vysát velmi špatným způsobem. Věřil jsem v čest a morálku, ale tohle nebylo na místě. Ti lidé, co mě vysáli jí totiž pořád měli, protože tohle je hra. A jak jsi říkal, patří to k TC.
    Morálkou se totiž většinou ohánějí ti, kdož chtějí zahnat svou vlastní neschopnost
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  9. #9
    Guest

    Default

    Marty a nostalgie - zajímavý pohled

  10. #10
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    Marty a nostalgie - zajímavý pohled
    Mě už nic jinýho nezbylo (použil bych vykřičník, kdybych ho používal, proto to berte jako důraznější odklašlání).

    A on se občas hodí nezaujatý pohled na věc.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •