Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube

View Poll Results: Czy podoba ci sie ograniczenie 2 wejsc do klubu/pubu w ciagu godziny crimsowej?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Tak!

    10 38.46%
  • Nie!

    16 61.54%
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Guest

    Default Kluby. Liczba dragow...

    Ot�ż jest taki bug w klubach. Pisze że jest na przykład 9 towar�w a tak naprawde nie ma wogule drag�w lub jest ich 3. Przez to straciłem okazję naćpania się bardzo wiele razy i kasy na wejście też poszło sporo. Chcę aby to naprawiono. Jest też inny bug o kt�rym pisano. Jak się wchodzi do klubu nikogo nie ma, nawet mnie.

    PS. Jeżeli nie można naprawić tego to niech przynajmniej zostanie skasowane to ograniczenie 2 wejść do klubu/pubu w ciągu godziny crimsowej ( wiem że to tylko 15 min. w realu, ale i tak marnuje je na wchodzenie do pub�w w kt�rym wogule nie ma drag�w ).

    PPS. Proszę o mądre odpowiedzi.

  2. #2
    Guest

    Default

    z bugiem o ilosc towar to jak jest tych np 9 towar�w to naprawde jest lle jak jush wejdziesh to nie ma bo jak jest 50 ludzi w klubie to wykupia wszystko...
    a jezeli chcesh widziec ludzi w klubie idź sobie zmienic twarz (twarz wystarczy)


    PS. Jestem za tym zeby było wejscie co 2 godz bo wtedy ludzie by mieli po 1000000000000000 respa i jak ich dogonic ale jestem za tym zeby serwer TheCrims został wyłączony o 24:00 i włącząny o 6:00 zeby inni mieli szanse wygrać

  3. #3
    Guest

    Default

    Limit na wejścia do pub�w ma tylko jedno na celu odciążyć serwery. Widzieliście co się działo na początku, kiedy grało 9k uzytkownik�w, pomyslcie co by było, gdyby nie było limitu na wejścia do klub�w.

    Ja jestem bardziej za tym,żeby limit ine był określony czasowo, np 2 *15 minut, ale inaczej np 30 wejść na dzień crimsowy - nikt ine musiałby wtedy siedzieć 24/7 przy kompie,dodatkowo znikłaby też kwestia koleżk�w grających na kontach na zmianę.

  4. #4
    Guest

    Default

    A moim zdaniem to nie tylko o to chodzi, wyobrażasz sobie co by się działo gdybyś m�gł non stop ćpać-rabować-ćpać-rabować-detoks i tak w k�łko? os�ba kt�ra by grała 24/h dopiero by Cie wyprzedziła. w 15 min robiłbyś ze 100 respa. Wyobrażasz to sobie? To ograniczenie to bardzo dobra sprawa...

  5. #5
    Guest

    Default

    hehe fajna sonda ale sp�jrzcie na to z innej strony fajnie by było ćpać cały czas ale za dobrze by nam było :/ fajne to ale ja wiem .... patrząc na to z innej strony nie ma co przesadzać myślę że te ograniczenie jest rozsądne :] i tak poprawiono zużycie energi w tej edycji więc skoki nie są aż tak energożerne a w szczeg�lności te pierwsze ale ten ostatni skok to przesada ;/ 80 energi za dużo 70 to max tak aby na jakiś grupowy zostało !! myślę że tak by było lepiej !

  6. #6
    Guest

    Default Re: Paskudny bug.

    Quote Originally Posted by KingofTroja
    Ot�ż jest taki bug w klubach. Pisze że jest na przykład 9 towar�w a tak naprawde nie ma wogule drag�w lub jest ich 3. Przez to straciłem okazję naćpania się bardzo wiele razy i kasy na wejście też poszło sporo. Chcę aby to naprawiono. Jest też inny bug o kt�rym pisano. Jak się wchodzi do klubu nikogo nie ma, nawet mnie.



    PPS. Proszę o mądre odpowiedzi.

    poważna odpowiedź brzmi według mnie tak : kup sobie sw�j własny klub i ćpaj w nim ... wtedy pretensje tego typu będziesz m�gł kierować do samego siebie

    Ps. Piszę to poważnie i nie odbieraj tego jako atak na Ciebie czy coś :]

  7. #7
    Guest

    Default

    moim zdaniem to nie jest zadne bug tylko czyste ćpanie
    a że na początku nie starczyło miejsca żeby wejść do klubu no to już nie moja wina wchodzisz widzisz 9 towaru a tak naprawde jest 3 bo w klubuie mogą być 52 osoby i wszystko ci wyćpać przed nosem
    a co do ograniczenia w klubach to jest to jedyne racjonalne wyjście
    bo gdybyś m�gł cpac cały czas ludzie dobijali by do kosmicznych resp�w
    i nie starczyłoby już miejsca na opisywanie respa

    /edit by TastyB
    http://www.thecrims.com/forum/viewtopic.php?t=2907
    http://www.thecrims.com/forum/viewtopic.php?t=2939
    http://www.thecrims.com/forum/viewtopic.php?t=2990
    *porzadki*

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •