Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Exclamation ME vo futbale [OFFTOPIC]

    Takze mame vytvorenu mensiu ''stavkovu kancelariu'' na celkoveho vitaza ME vo futbale... Cena za kazdy tip 10cred maximalne si 1 clovek moze tipnut 3x :P vitaz berie vsetko v pripade ze vyhrava viacej ludi delia sa rovnakym pomerom... Takze kto rad riskuje, sleduje ako tak futbal a vyzna sa nech mi napise svoje tipy na skype pripadne nech napise na forum zaevidujem si to...
    Vase tipy budu aj verejne dostupne a nebude ich uz mozne menit. Termin podavania je do soboty 14 juna.

    Myslim ze naj sposob ako to urobit je ze sa da 1 kukla dalsie kolo kazdy tam vypise odmenu aby sa nestala taka vec ze niekto potom neda tie kredity :P a navrhol by som aby ta kukla patrila nejakemu nezavislemu a cestnemu cloveku... treba to dohodnut...

    P.S. nedavjte tento topic aspon na ten tyzden do offtopicu lebo to tam nikdy nikto nebude pozerat... snad to prezijete
    Last edited by sc0rp10n; 06-07-2008 at 05:50 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Přemýšlel jsem o něčem takovym taky, ale:

    1) Na fórum nechodí tolik lidí
    2) 10 kreditů nemá každý
    3) Nemáš to kontrolovaný, na takovýhle soutěži by měl mít spoluúčast někdo z TC crew a tu ty nemáš, tudíž je to nedůvěryhodný

  3. #3
    Guest

    Default

    Hezký nápad.
    Jen Bigeme.Podle mě je to dobře,že tu nechodí až tak lidí,protože většinou z fora se tu známe a víme ,kdo jsme.A kdyby tady přišlo třeba 1000 lidí,tak by byl v tom bordel.

    A ještě.Zizane.Podle mě,jak jsi ty uváděl,že každý by si moh tipnout na 3týmy,tak je to zbytečně moc.To si najdu 6 kamarádů a může takřka vsadit na každý tým.1 tým=1 tip naprosto stačí.

    btw:Podle mě ,toto půjde zachvilku do OT

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    Přemýšlel jsem o něčem takovym taky, ale:

    1) Na fórum nechodí tolik lidí
    2) 10 kreditů nemá každý
    3) Nemáš to kontrolovaný, na takovýhle soutěži by měl mít spoluúčast někdo z TC crew a tu ty nemáš, tudíž je to nedůvěryhodný
    bol to len napad... budem to propagovat aj na namesti dalsie kolo a tych 10kred neni az tak vela a ked sme pritom da sa to aj znizit povedzme na 5...

    to baximo da sa to ale ked si vezmes ze spravny vysledok si netipnes len ty ale aj iny... a ked vyhras nemusis ziskat s5 vsetky kredity ktore si tam investoval

  5. #5
    Guest

    Default

    Investuji 10 a nevyhraji.No proboha,to je ztráta

    Kdyby se tipovalo stylem,že každý může 3x ,tak je sice větší šance na výhru,ale vyhrát 15 kreditu je upřímně nic moc.
    Mnohem zajímavější by bylo mít sice menší naději na výhru,ale když už něco vyhrajete,tak ať to stojí za to.

    A ještě ,uzavírací termín do 14.června.To už budou odehráné 2 zápasy ve skupině a dost tomu napoví.Bych to posunul už po 1. zápasech.

    Ale to je tvoje věc.A kdo ví jestli se něco uskuteční :-p

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by baximo View Post
    Investuji 10 a nevyhraji.No proboha,to je ztráta

    Kdyby se tipovalo stylem,že každý může 3x ,tak je sice větší šance na výhru,ale vyhrát 15 kreditu je upřímně nic moc.
    Mnohem zajímavější by bylo mít sice menší naději na výhru,ale když už něco vyhrajete,tak ať to stojí za to.

    A ještě ,uzavírací termín do 14.června.To už budou odehráné 2 zápasy ve skupině a dost tomu napoví.Bych to posunul už po 1. zápasech.

    Ale to je tvoje věc.A kdo ví jestli se něco uskuteční :-p
    no vyhra bude vacsia pretoze favoritov je vela... tipujem ak si vsadi tak 15ludi cca tak 3 tipnu spravne vyhraju viac... momentalne su tie tipy dost rozne... a po tych 2 zapasoch hej je to mozno zle malo sa to ukoncit este pred otvaracim zapasom nuz ale keby sa dal uzatvaraci termin na utorok nebolo by mozno az tolko tych vsadzok... a po 2 zapasoch uz aj vypadnu niektore teamy na ktore sa uz teraz vsadilo... kto ale rozmysla vsadi si v sobotu :P ked uz bude ako tak jasne kto postupi

  7. #7

    Default

    spis bych toto videl radeji ve forme sazky na konkretni zapas praktikovali jsme toto na koleji kdyz se hrala treba LM a tipoval se presny vysledek zapasu co davali v TV, do banku se davalo tusim 10Kc a kdyz nikdo presne netrefil tak se bank presouval do dalsiho kola... prijde mi toto jako atraktivnejsi ... jo a myslim ze jsme meli zakazano stejne typy davat tzn nemohlo byt 2, 1:0 od sazejicicho A a zaroven 1:0 od sazejiciho B, s tim je spojen trochu problem, ze pak nekdo nechtel uz vsadit treba.. ono to je vetsinou o poctu lidi tzn kdybychom to hrali takto a hralo to dost lidi tak by se ty typy mohli treba zdvojit...

    PS:klidne se to muze vypsat na hlavu HC aspon bude mit nekdo dobry pocit ze HC zabil, nebo na mne.. mne jsou kredity u zadku takze nemam potrebu nekoho ojebat...

  8. #8
    Guest

    Default

    podle mě to nemá budoucnost

  9. #9
    Guest

    Default

    1.miesto NEMECKO )
    a vklad dam na zigiho hlavu, vzdy bolo mojim cielom ho zabit
    j ked uz sme pri tom zabijani, nedame to na kassovu hlavu?? Nam sa ulavi a on sa zviditelni (mensi podpich )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •