Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
  1. #21
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default Runda 31

    Chestitam Exoticu na pobedi u Srbiji, od mene dobio 100 kredita na poklon, a evo i jedne motivacione slike za sledecu rundu

    pozdrav
    Last edited by Mazuma; 12-20-2008 at 07:26 PM.

  2. #22

    Default

    bravo Exot1c

  3. #23

    Default

    dobro mazuma sta kazes da dolazim u srbiju i da pobedim svaku rundu :P mozes vec sad da mi dades kredite xD

  4. #24
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Svako ko je prvi u srbiji, pod uslovom da ima srpski IP, (izuzev shiptara) ce dobiti nagradu od mene. ali nema nishta unapred

  5. #25
    Guest

    Default :)

    Ja sam bre no.1 u srbiji trenutno kad ne igraju par igracha koji ce se prepoznati sad :P
    A dok se oni ne vrate svi koji budu hteli da budu 1 u srbiji morace da se namuche
    A ako budu bolji ja cu im pomoci da budu josh bolji :P
    Bitno je samo da siptari nebudu 1 A i prvi sam u 2 runde nadam se uskoro 3 ajde da vidim neke mlade nade pomocicu im ja uputicu ih samo ako su raspolozeni da igraju i naslede me

    Hvala na cestitkama

  6. #26
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Svaka čas... samo ti nastavi da peglaš dokle god te drži igra!
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  7. #27
    Guest

    Default Hvala FatJony

    Igra me drzhi fest zheleo bih da osvojim sve shto se osvojiti mozhe i konachno jednom i ono 1 mesto ali jbg teshko ostvarljivo tako da videcemo dokle cemo da pikamo. Jebiga kad nema puno srba da igraju pa da osnujemo neki srpski gg ovo ono
    Btw drago mi je shto mi je cestitao (kako sam ja chuo) najbolji igrach u srbiji

  8. #28
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Samo guraj, što se tiče svega ono 1. je nažalost nedostižno solo, za gang bi trebao da doniraš statse a za ubistva ti treba dosta kredita, što verovatno znaš i sam!
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  9. #29
    Guest

    Default

    mislim da je njemu na pameti da drugi njemu doniraju statse

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •