Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10

Thread: Nagradne igre!

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default Nagradne igre!

    NAGRADNA VPRAŠANJA

    No, kot sm že ene parkrat reku da bom naredu pa se mi nikol ni dal, sem se dons le odloču da vam prpravm eno zadevco, kjer boste lohk pršli do gratis kreditov (do njih lahko pridete tudi z pisanjem vodičev >glej tole!) No in sicer bodo 3x tedensko v tej temi objavljena vprašanje/uganke katerih pravilen odgovor vam bo prinesel 20 kreditov

    Zgledal bo pa nekako takole:

    1. V ponedeljkih, sredah in sobotah bodo postavljena nova nagradna vprašanja. Ura bo določena naknadno pred vsakim vprašanjem.
    2. Vsak lahko odgovarja samo 1x! Niti ne poskušajte odgovarjati z večimi accji, ker se tako sami izločite iz igre. Pravilne oz nepravile odgovore mi pošljite na pm in tisti, ki bo prvi odgovoril pravilno bo dobil 20 kreditov.
    3. Še enkrat: Odgovore mi pošiljajte po PM-ju (private message).
    4. Kdo je odgovoril pravilno in kakšen je odgovor, bo objavljeno zravn vprašanja, v primeru da pa na vprašanje ni pravilnega odgovora do naslednjega vprašanja, se le-to prenese oz traja, dokler ne bom dobil pravilnega odgovora!
    5. Pravila in pravilne odgovore postavljam JAZ, zato ne iščite vprašanj po internetu, in po raznih forumih ker jih ne boste našli, če pa že pa nikjer ne piše da je odgovor tam enak temu, ki ga iščemo tukaj. Zavedajte se tudi da gredo krediti iz mojega žepa in da je to moja dobra volja ki pa lahko kaj hitro mine.

    Vprašanja v zato namenjeno temo VPRAŠANJA


    Good luck!
    Last edited by nex191; 08-02-2008 at 08:03 AM. Reason: novo vpr

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Torej prvo vprašanje oz naloga se glasi:

    ___________

    Skoraj vsak ga potrebuje, skoraj vsak prosi zanj, skoraj vsak ga da, vendar ga skoraj nihče ne upošteva!
    Kdo ali kaj je to?


    NASVET

    ______________________

    POZOR!!: Odgovore mi pošljite po PM -ju, naslov sporočila naj bo "NAGRADNA IGRA- vpr 1". V jedru pa naj piše: "Odgovor na 1 vprašanje je: in odgovor". Sporočila, ki slednjega ne bodo vsebovala bodo zbrisana ne glede na pravilnost odgovora!
    Igra traja dokler ne bo v tem postu z VELIKIMI po možnosti RDEČIMI črkami napisano: kdo je pravilno odgovoril in kakšen je pravilen odgovor!!!

    PS. Kje pošlješ PM si lahko ogledate v temi "Pomoč Začetnikom" točneje 8 post


    1. nagradno vprašanje je končano
    PRAVILEN ODGOVOR JE : NASVET, PRAVILNO PA JE ODGOVORIL SAUC74
    ČESTITKE!!
    Last edited by nex191; 07-16-2008 at 07:16 PM. Reason: KONEC

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Torej drugo vprašanje oz naloga se glasi:

    ___________

    Kaj je rjavo ko kupimo, rdeče ko uporabljamo in črno ko odvržemo?

    1. NAMIG : _ _ _ _ _ / _ _ _ _ _ _ (2 besedi)


    ______________________

    POZOR!!: Odgovore mi pošljite po PM -ju, naslov sporočila naj bo "NAGRADNA IGRA- vpr 2". V jedru pa naj piše: "Odgovor na 2 vprašanje je: in odgovor". Sporočila, ki slednjega ne bodo vsebovala bodo zbrisana ne glede na pravilnost odgovora!
    Igra traja dokler ne bo v tem postu z VELIKIMI po možnosti RDEČIMI črkami napisano: kdo je pravilno odgovoril in kakšen je pravilen odgovor!!!


    PS. Kje pošlješ PM si lahko ogledate v temi "Pomoč Začetnikom" točneje 8 post



    2. nagradno vprašanje je končano
    PRAVILEN ODGOVOR JE : RJAVI PREMOG, PRAVILNO PA JE ODGOVORIL Saax6
    Last edited by nex191; 07-16-2008 at 07:16 PM. Reason: KONEC

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Torej tretje vprašanje oz naloga se glasi:

    ___________

    Dve plastenki sta polnjeni z vodo. Kako lahko spraviš vso vodo v eno posodo, in vseeno poveš, katera voda prihaja iz katere plastenke?


    ______________________

    POZOR!!: Odgovore mi pošljite po PM -ju, naslov sporočila naj bo "NAGRADNA IGRA- vpr 3". V jedru pa naj piše: "Odgovor na 3 vprašanje je: in odgovor". Sporočila, ki slednjega ne bodo vsebovala bodo zbrisana ne glede na pravilnost odgovora!
    Igra traja dokler ne bo v tem postu z VELIKIMI po možnosti RDEČIMI črkami napisano: kdo je pravilno odgovoril in kakšen je pravilen odgovor!!!


    PS. Kje pošlješ PM si lahko ogledate v temi "Pomoč Začetnikom" točneje 8 post



    3. nagradno vprašanje je končano
    PRAVILEN ODGOVOR JE : LED/VODA (eno izmed plastenk zamrznemo, drugo pa samo prelijemo), PRAVILNO PA JE ODGOVORIL blackc0bra
    Last edited by nex191; 07-16-2008 at 07:16 PM.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Torej četrto vprašanje oz naloga se glasi:

    ___________

    Popravi enačbo z eno potezo(eno ravno črto) da bo pravilna.
    Hint: Enačaja (=), se ne spreminja!



    ______________________

    POZOR!!: Odgovore mi pošljite po PM -ju, naslov sporočila naj bo "NAGRADNA IGRA- vpr 4". V jedru pa naj piše: "Odgovor na 4 vprašanje je: in odgovor". Sporočila, ki slednjega ne bodo vsebovala bodo zbrisana ne glede na pravilnost odgovora!
    Igra traja dokler ne bo v tem postu z VELIKIMI po možnosti RDEČIMI črkami napisano: kdo je pravilno odgovoril in kakšen je pravilen odgovor!!!

    PS. Kje pošlješ PM si lahko ogledate v temi "Pomoč Začetnikom" točneje 8 post


    4. nagradno vprašanje je končano,
    PRAVILNO OZ NAJHITREJE PA JE ODGOVORIL r0fl

    Rešitev:
    ČESTITKE!!
    Last edited by nex191; 07-16-2008 at 07:17 PM.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Torej peto vprašanje oz naloga se glasi:

    ___________

    Nadaljuj logično zaporedje!

    P T S _ _ _ _ _ _


    ____________________

    POZOR!!: Odgovore mi pošljite po PM -ju, naslov sporočila naj bo "NAGRADNA IGRA- vpr 5". V jedru pa naj piše: "Odgovor na 5 vprašanje je: in odgovor". Sporočila, ki slednjega ne bodo vsebovala bodo zbrisana ne glede na pravilnost odgovora!
    Igra traja dokler ne bo v tem postu z VELIKIMI po možnosti RDEČIMI črkami napisano: kdo je pravilno odgovoril in kakšen je pravilen odgovor!!!

    PS. Kje pošlješ PM si lahko ogledate v temi "Pomoč Začetnikom" točneje 8 post


    5. nagradno vprašanje je končano
    PRAVILEN ODGOVOR JE : P T S Č P S N P T (pon,tor,sre..), PRAVILNO PA JE ODGOVORIL Exposed
    Last edited by nex191; 07-16-2008 at 07:17 PM.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Torej šesto vprašanje oz naloga se glasi:

    ___________

    Iščemo mesto!

    > Je glavno mesto
    > Nadmorska višina: 216m
    > Št. prebivalcev: cca. 300 000
    > Površina: cca. 42km²
    >> Nahaja se v Aziji


    ______________________

    POZOR!!: Odgovore mi pošljite po PM -ju, naslov sporočila naj bo "NAGRADNA IGRA- vpr 6". V jedru pa naj piše: "Odgovor na 6 vprašanje je: in odgovor". Sporočila, ki slednjega ne bodo vsebovala bodo zbrisana ne glede na pravilnost odgovora!
    Igra traja dokler ne bo v tem postu z VELIKIMI po možnosti RDEČIMI črkami napisano: kdo je pravilno odgovoril in kakšen je pravilen odgovor!!!

    PS. Kje pošlješ PM si lahko ogledate v temi "Pomoč Začetnikom" točneje 8 post


    6. nagradno vprašanje je končano
    PRAVILEN ODGOVOR JE : New Delhi, PRAVILNO PA JE ODGOVORIL Stajerc11
    Last edited by nex191; 07-21-2008 at 03:54 PM.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Torej sedmo vprašanje oz naloga se glasi:

    ___________

    Kaj je na sliki?





    ______________________

    POZOR!!: Odgovore mi pošljite po PM -ju, naslov sporočila naj bo "NAGRADNA IGRA- vpr 7". V jedru pa naj piše: "Odgovor na 7 vprašanje je: in odgovor". Sporočila, ki slednjega ne bodo vsebovala bodo zbrisana ne glede na pravilnost odgovora!
    Igra traja dokler ne bo v tem postu z VELIKIMI po možnosti RDEČIMI črkami napisano: kdo je pravilno odgovoril in kakšen je pravilen odgovor!!!


    PS. Kje pošlješ PM si lahko ogledate v temi "Pomoč Začetnikom" točneje 8 post


    7. nagradno vprašanje je končano
    PRAVILEN ODGOVOR JE : računalnik KLIK, PRAVILNO PA JE ODGOVORIL Dahakka
    Last edited by nex191; 07-26-2008 at 10:15 PM.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Torej osmo vprašanje oz naloga se glasi:

    ___________

    Kaj je na sliki?
    > 2. NAMIG> > REŠITEV >


    PRAVILNO PA JE ODGOVORIL: Dahakka ...NA ŽALOST


    ______________________

    POZOR!!: Odgovore mi pošljite po PM -ju, naslov sporočila naj bo "NAGRADNA IGRA- vpr 8". V jedru pa naj piše: "Odgovor na 8 vprašanje je: in odgovor". Sporočila, ki slednjega ne bodo vsebovala bodo zbrisana ne glede na pravilnost odgovora!
    Igra traja dokler ne bo v tem postu z VELIKIMI po možnosti RDEČIMI črkami napisano: kdo je pravilno odgovoril in kakšen je pravilen odgovor!!!

    PS. Kje pošlješ PM si lahko ogledate v temi "Pomoč Začetnikom"
    točneje 8 post
    Last edited by nex191; 07-27-2008 at 01:09 PM. Reason: konec

  10. #10
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Torej deveto vprašanje oz naloga se glasi:

    ___________

    Nariši kvadrat s tremi črtami (slikar,photoshop)

    ______________________

    POZOR!!: Odgovore mi pošljite po PM -ju, naslov sporočila naj bo "NAGRADNA IGRA- vpr 9". V jedru pa naj piše: "Odgovor na 9 vprašanje je: in odgovor". Sporočila, ki slednjega ne bodo vsebovala bodo zbrisana ne glede na pravilnost odgovora!
    Igra traja dokler ne bo v tem postu z VELIKIMI po možnosti RDEČIMI črkami napisano: kdo je pravilno odgovoril in kakšen je pravilen odgovor!!!

    PS. Kje pošlješ PM si lahko ogledate v temi "Pomoč Začetnikom"
    točneje 8 post


    9. nagradno vprašanje je končano
    PRAVILNO PA JE ODGOVORIL srakic123
    Last edited by nex191; 07-28-2008 at 10:29 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •