Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
  1. #31
    Guest

    Cool

    Multumim prea multe felicitari am primit imi pare rau de uni care le tot arunca ca am rupt fk in 2 dar fk asta face parte din joc si vb la alti jucatori totusi nu am avut ajutorul pe care l au primit alti , si de la cine am primit milioane de multumiri de jucat o sa mai jucam nustiu in ce formula dar sper mai buna si poate ceva mai bun sa ia si romania in top5 int pacat ca sunt prea multi egoisiti in romania asta de kkt si nu ne intelegem ca oameni pra multa invidie va apasa si jucatori astia mai mari invatati pe bididii astia de juma de buletin sa aibe putin respect nu ca sau nascut vanatori si hopa au facut ceva treaba si acum se cred tari ca nu la asta se rezuma crimsul crimusl se rezuma acolo la top in rest nu ma intereseaza thx incaodata pt multumiri nu pt invidie

  2. #32
    Guest

    Default

    cand incepe o noua runda de joc raman tot cu aceiasi profil care il am tot cu aceiasi skil astept mesaj ms

  3. #33
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by intunecatutm View Post
    cand incepe o noua runda de joc raman tot cu aceiasi profil care il am tot cu aceiasi skil astept mesaj ms
    Iti raman : profilul , medaliile , mesajele de la guest-book , creditele si incepi de la 5 respect ( adica nu mai ai nimic din ce ai avut runda trecuta : skill , droguri , cladiri , tarfe ) .
    Last edited by ButoiuCuBere10; 06-09-2008 at 08:47 AM.

  4. #34
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Bravo baieti, felicitari!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #35
    Guest

    Talking

    Multumim Kirk !

  6. #36
    Guest

    Thumbs up .,.,,.

    Felicitari tuturor! Ce imi place cand vad pe unii ca acuza ca x au dat numa fk etc.. acelasi lucru pot zice si de vanatori, degeaba esti vanator bun daca nu dai si spargeri ... de ex runda ce a trecut.. au jucat 9 pe contul HA si toti vanatori.. macar de se ocupa unu din ei de fk si de vapoare si restu sa vaneze... anyway.. felicitari Furorteutonicus pt locul 1 ro si 10 inter,felicitari HuntersAlliance pt locul 2 ro si 12 inter,felicitari NoName pt ca ati continuat sa jucati dupa ce a facut xxxinterploixx ce a facut(din cate am inteles tot la voi s-a intors ) Multa bafta runda ce vine!!!

  7. #37
    Guest

    Default

    bv calugaru...felicitari siku , buster and company...

  8. #38
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Alchooliku View Post
    hehehe , cu ce am mai ramas si eu k am donat....


    stai cuminte ca revin si eu sa va vad

  9. #39
    Guest

    Talking

    Esti cunoscut sau nu de tre sa pui topurile acolo mai noromania sau nameromaniasau noname cum tio fi numele a zis bine cine a zis ca ai donat si ai donat si degeaba si mai ai pretenti la alti si nu mai vb de zmei ca zmei nu vin aici sa isi puna topurile

  10. #40
    Guest

    Default

    furor, zici k unii sunt egoisti, si d asta nu s poate face nimic p international , cu totu alta e problema, multi, inclusiv voi, dati fk in disperare si apoi cautati skil k vezi doamne aveti respect mare, eh, asta mi s pare o tampenie, cum draq ati cerut sa va donez, cand voi aveati skilu care-l aveati si noi aveam 1,7kk skil numa p main? ce-a fost aia: da-mi un iepure d 200k sa faq si yo 2 milioane resp...scuze, dar mi s pare d kkt, gratz oricum pt 1, ati fost la 60k mai sus.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •