Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1
    Guest

    Default Ma lamureste si pe mine cineva

    De 2zile sunt numai in spital fara k sa joc , sunt nelogat ma ataca si dimeanta sau seara cand intru sa ma joc sunt din noua atacat si in spital dirct cum ma ma logezi fara sa vizitez vriun bar fara sa am vriun pr .....


    cum e posibil am jucat pana acum am bagat bani in cont si acum? mi-am pierdut jumate din reputatie din cauza asta???

  2. #2
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Pai cand iei spital dureaza ceva pana iesi , daca nu bagi credite ... e imposibil ce zici tu ca nu ai relatie si iei spital ... a dat cineva credite si ti-a aflat discoteca si te ataca cand vrea...cumpara-ti o discoteca pe 1 iepure si drogheaza-te numai acolo ..

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Pai cand iei spital dureaza ceva pana iesi , daca nu bagi credite ... e imposibil ce zici tu ca nu ai relatie si iei spital ... a dat cineva credite si ti-a aflat discoteca si te ataca cand vrea...cumpara-ti o discoteca pe 1 iepure si drogheaza-te numai acolo ..
    tata u nu intelegi k ma loghezi pe cont si sunt iar in spital fara sa fac NIMIC !!! intelegi ? intru dimineta sunt in spital... si cand intru a2a zis sau seara sunt in spital iar... killarit de altul...

  4. #4
    Guest

    Red face

    inseamna ca te-ai bagat prin baruri ca tantalauu si cand ai iesit de pe user,ti-au mai ramas relatii cu rosu si aia te-au ars... nu te mai baga aiurea prin baruri

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    inseamna ca te-ai bagat prin baruri ca tantalauu si cand ai iesit de pe user,ti-au mai ramas relatii cu rosu si aia te-au ars... nu te mai baga aiurea prin baruri
    Cine stie , cunoaste !

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ChimiMoC View Post
    De 2zile sunt numai in spital fara k sa joc , sunt nelogat ma ataca si dimeanta sau seara cand intru sa ma joc sunt din noua atacat si in spital dirct cum ma ma logezi fara sa vizitez vriun bar fara sa am vriun pr .....


    cum e posibil am jucat pana acum am bagat bani in cont si acum? mi-am pierdut jumate din reputatie din cauza asta???

    Cum esti tu atacat, daca n-ai 200 respect?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post
    Cum esti tu atacat, daca n-ai 200 respect?
    Nu auzi ma ca a fost secat de jumatate din respect ... nu esti atent mai ak1n0s.

  8. #8
    Guest

    Default Cum se joaca thecrims...

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post
    Cum esti tu atacat, daca n-ai 200 respect?
    bha omule in continu imi manaca skillu e a 4a cand ma atac Relik ~ in familia lui bagamej pwla in el de joc ... azi dimineta cand intrai la 8 eram in spital si terminam in 3h thecrims , si acum la 11 sunt tot in spital si ies peste 2zile thecrims .... explicatie ???/

    Relik - labaru asta e un noob nenorcit jur k daca pun mana pe el il bag in spital pe bune... in pwla mea de la skill 2000 ajunsei la 500 ....

  9. #9
    Guest

    Default Nu Cu Contul Asta!!!

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post
    Cum esti tu atacat, daca n-ai 200 respect?

    bha nu cu contul asta am ma....

    Cu TraneChm - am respectul tocat eram in pwla mea pe 180 pe romania jucam si eu k orbu' ... sa ma fwta labaru ala , da' pun yo mana pe el

  10. #10
    Guest

    Default ce sa mai fie ?

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Pai cand iei spital dureaza ceva pana iesi , daca nu bagi credite ... e imposibil ce zici tu ca nu ai relatie si iei spital ... a dat cineva credite si ti-a aflat discoteca si te ataca cand vrea...cumpara-ti o discoteca pe 1 iepure si drogheaza-te numai acolo ..
    apropo am mai apucat sa joc si eu alaltei si am facut exact ce ai spus...

    am vandut toate cluburile si am cumparat doar unu pt mine... si la fel farte. !

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •