Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default nieco sa posralo

    tak táto hláška lezie na nervy určite nielen mne..
    skúšal som refresh zmenu browsera proste čokolvek...
    ale došiel som len na to že pokial je majitel daneho baru na JIP-ke tak vtedy to robi toto z 90% ak nie 100%
    takže ako to je ? led je majitel baru mrtvy neda sa ist do jeho baru.. to je haluška, skus odkazať tvorcom webu nech sa na to juknu
    thx
    mclee

  2. #2
    Guest

    Default

    jj tento bug uz bol hlaseny, len neviem, mozno to bol zamer .

  3. #3
    Guest

    Default

    neco se posralo, to pise kdyz chces vlezt do klubu nekoho kdo je momentalne na JIPce, jsem si tim na 99% jisty, neni to 100% ale myslim ze to tak proste je

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm
    neco se posralo, to pise kdyz chces vlezt do klubu nekoho kdo je momentalne na JIPce, jsem si tim na 99% jisty, neni to 100% ale myslim ze to tak proste je
    A kdo Te na tuto tezi privedl? Snad ne ty sam

    Zigac

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CosmSvejkZigac
    Quote Originally Posted by Cosm
    neco se posralo, to pise kdyz chces vlezt do klubu nekoho kdo je momentalne na JIPce, jsem si tim na 99% jisty, neni to 100% ale myslim ze to tak proste je
    A kdo Te na tuto tezi privedl? Snad ne ty sam

    Zigac
    hehe zigac, tak ses mel objevit drive a ohromit nas

    pls naucim te za to jak se meni nick, a nebo mi ten ucet dej ucet kde mam napsane postaveni v cr jeste nemam, proptoze se to tam pise az od round17

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm4FUN
    Quote Originally Posted by CosmSvejkZigac
    Quote Originally Posted by Cosm
    neco se posralo, to pise kdyz chces vlezt do klubu nekoho kdo je momentalne na JIPce, jsem si tim na 99% jisty, neni to 100% ale myslim ze to tak proste je
    A kdo Te na tuto tezi privedl? Snad ne ty sam

    Zigac
    hehe zigac, tak ses mel objevit drive a ohromit nas

    pls naucim te za to jak se meni nick, a nebo mi ten ucet dej ucet kde mam napsane postaveni v cr jeste nemam, proptoze se to tam pise az od round17
    Hotovo

  7. #7
    Guest

    Default

    mne to nejde hrat teraz preto lebo sa mi tanm neukazuju tie kody nemohly by ste mi neco s tim urobit.
    Dakujem !!!

  8. #8
    Guest

    Default

    K pouzivas mozilu pomoc lahka updatni si prehliadac na najnovsi. Alebo lahsie mackni F5. Ani mne sa obcas nezobrazia ale po F sa zobrazi.

  9. #9
    Guest

    Default

    me so to ted ukazuje porad a nemuzu se kvuli tomu vubec dostat na party kdyby to udelalo jen jednou ale ono to dela furt!!!fakt me to strasne sere porad a porad ''neco se posralo''co to ma byt? neda se s tim neco delat ?nic nesnesitelnejsiho na tehle hre snad neni

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •