Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 181 to 190 of 201
    Guest

arkadaslar uzun zamandır oyunu oynamıyordum yeniden girdim bu oyunun karakterleri değişmiş, kapo falan gelmiş bunlar nedir bulamadım arastırdım bana bi yardımcı olurmusunuz_?

Guest

üstadlar ben daha değişik bişey sorucam.bu karakteri silemiyomuyuz ¿ ben oynu bırakcam silsinler benim profili söyleyin

Guest

Quote Originally Posted by gqhn023 View Post
    arkadaslar uzun zamandır oyunu oynamıyordum yeniden girdim bu oyunun karakterleri değişmiş, kapo falan gelmiş bunlar nedir bulamadım arastırdım bana bi yardımcı olurmusunuz_?
    kapo dediğin olay level, level sistemi getirildi. eski karakterler hala aktif.

Guest

Quote Originally Posted by Kaizerr View Post
    üstadlar ben daha değişik bişey sorucam.bu karakteri silemiyomuyuz ¿ ben oynu bırakcam silsinler benim profili söyleyin
    Free Online RPG: The Crims - The life of a criminal linkinden silebilirsin.

Guest

seviyeler neler sırasıyla

Guest

arkadaşlar ben hesaplayıcıdan gücümü hesaplıyorum her türlü hipermarkete yetiyo ama soyunca hapse giriyorum sebep ne?

Guest

Quote Originally Posted by miroglu1992 View Post
    arkadaşlar ben hesaplayıcıdan gücümü hesaplıyorum her türlü hipermarkete yetiyo ama soyunca hapse giriyorum sebep ne?
    Silah hasarın az olabilirmi?

Guest

Oyunu ilk dönemlerde oynamıştım şimdi tekrar başlamak istedim fakat bazı sorularım var

-Acaba oyunda güncel bir hesaplayıcı var mı ? Sizin verdiğiniz site veya crims.biz ile hesaplıyorum fakat anladığım kadarıyla soygun değerleri değişmiş.Sizin verdiğiniz sitede veya crims de seviyem yeterken soygun yaptığımda hapise girdiğim oluyor
    -Geçmişte oyunu detaylı oynamamıştım bir diğer sorum soygun bir yana para harcadıkça saygınlık mı kazanıyoruz ? Yoksa kazandıkça mı
    -Yaptğımız kavgaların bize saygınlık yönünden getirisi var mı ? Bugün baktım da 467733 saygınlığı olan bir adam benim gibi 1533 saygınlığı olan bir adama saldırıyor çok ilginç geldi

betada bug oldu abi adım betada ownbacktr size rapor etmemi söylediler nasıl düzelir bu

betadaki bug ne zaman düzelir