Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 201

Saldırı işi çok basit;

Saldırıcağın kişiye kontak atarsın o da kabul ederse Sol taraftaki Saldırı kısmına girip ordan adamı seçersin ve tamam a basarsın böylece saldırmış olursun.

Yada Barda gördüğün kişilere saldırabilirsin ama saldırıcağın kişinin saygınlığı 200 ün üzerinde olmalıdır -200 lere saldıramazsın =)

Barda gördüğün kişiler bana saldırmasın ne yapabilirim dersen Hastane: estetik ordan bi resim seç tmm de ama hızlı ol biras =))

Guest

Thumbs down Qeri zeqa

Larry adLı man kafa hiç yaraLı eil amq Klon nedir açıklayacaaıına direk ebein amı yazsana maL bi bok yaptım sanıoo ? kendini de efsane gibi görme en fazla 300K yaptın ?

Guest

Quote Originally Posted by TheBigPAYBACK View Post
    Larry adLı man kafa hiç yaraLı eil amq Klon nedir açıklayacaaıına direk ebein amı yazsana maL bi bok yaptım sanıoo ? kendini de efsane gibi görme en fazla 300K yaptın ?
    sanane lan 300k da yaparım 500k da batıyomu bi yerine sen daha iyisini yapsaydın ?

teşekkürler
    no panic no problem

Guest

bence fahişe fln almayın beyler çünkü çok para yiyo az gelir sağlıo + kendiliginden ölüo veya evden kaçıo o yüzden hiç fahişe fln almayın ama hep bina alın çok işe yarar binalardan da en karlısı katemin!

bence en iyisi ot

Guest

ot binası satın aldınmı bi günde kaç para veriooo?

ben onu saka amaclı söyledim ama ne parası

Arkadaşım 1 oyun gününde ßir ot TarLası 1600 adet Ürün Üretiyor.ßuda TahminLerime Göre 11200$ ediyor.

arkadaşlar ben yeni üye oldum. Oyun rehberi ingiilizce hali ile anlamadım.

Şimdi ruh halim:düşük ben bunu nasıl yükselteceğim?

şimdi sürekli birilerini soyuyrum para harcamıyorum biriktriyorum bina alayım diyorum kadında alayım dedim ama biri alma şimdi dedi. ne yapmam lazım ilk günlerde bu oyunda?