Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 21 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 201

Quote Originally Posted by girljedi View Post
    arkadaşlar ben yeni üye oldum. Oyun rehberi ingiilizce hali ile anlamadım.

Şimdi ruh halim:düşük ben bunu nasıl yükselteceğim?

şimdi sürekli birilerini soyuyrum para harcamıyorum biriktriyorum bina alayım diyorum kadında alayım dedim ama biri alma şimdi dedi. ne yapmam lazım ilk günlerde bu oyunda?

arkadaşlar yardımcı olun lütfen. 4500 olmak üzere ot bitkisi binasımı alayım kadın mı alayım?

eee arkadalar yadım edebilecek yok mu kimsemi blmiyor yani? modlardamı? para 4500 oldu ne alayım bina mı kadın mı? binalardan sadece ot alabiliyorum????????????

Guest

Thumbs down

eee arkadalar yadım edebilecek yok mu kimsemi blmiyor yani? modlardamı? para 4500 oldu ne alayım bina mı kadın mı? binalardan sadece ot alabiliyorum????????????
    kardeşim silah al soygun yap parayı biriktir sonra zırh al sonra

çete soygunu yap açıkçası kadının sana pek fazla yararı olmaz

eee bina peki? 1 silah aldım ya kelleavına çıkmak istiyorum bir adam var gazetede saygınlığıda düşük baya tıklıyorum üzerine bu çıkıyor "Kural ihlali yüzünden banlandınız . §2,4 na účte id 8470233 v čase 2008-07-11 21:59:18 a viac." sırf na tıklayınca iyide ben birşey yapmadım ki ne kural ihlali anlamadım gitti

birde kelle avı nasıl yapılıyor? silah aldım ama saldıramıyorum kimseye

Guest

Talking

birde kelle avı nasıl yapılıyor? silah aldım ama saldıramıyorum kimseye
    dostum banlanmayı bilmiorum öncedende çıkıyordu ama banlanmıyorduk

kelle avındada öldürceğin adama illaki kontak atman ve onun kabul etmesi lazım

Guest

eee bina peki? 1 silah aldım ya kelleavına çıkmak istiyorum bir adam var gazetede saygınlığıda düşük baya tıklıyorum üzerine bu çıkıyor "Kural ihlali yüzünden banlandınız . §2,4 na účte id 8470233 v čase 2008-07-11 21:59:18 a viac." sırf na tıklayınca iyide ben birşey yapmadım ki ne kural ihlali anlamadım gitti
    sen banlanmamışsın o banlanmış

ya ben bikere geziniodum crimsde adamın vlassını değiştirme yerini gördüm iş adamı olmak istiyorum nerden olucam ??

arkadaşlar kontak nasıl atılıyor ya? mesaj flan mı o?

Guest

kankalara geliyosun kontak atacağın kişinin adını yazıyosun izin bekleniyor yazar kontak atmış oluyon işte
    ama daha kolay bi yol var profiline gel bağlantı kur de