Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
  1. #1
    Guest

    Default - Krediti za Dž -

    Posto ne mogu da delim kredite svima tek tako, organizovao sam ovo da bih dao sansu svima da dobiju kredite...

    Sve sto treba da uradite je da se registrujete na ovaj link ispod...

    To je igra koju trenutno igram i u interesu mi je da se sto vise ljudi registruje jer dobijam bonuse...

    Link mozete dati i prijateljima..

    Za svaki uspesno registrovan nalog dobijate po pet kredita...

    Na primer: ako se vasih deset ortaka registruje preko linka ispod, dobijate pedeset kredita...

    Kada se vi ili neko od vasih ortaka registruje, posaljite mi ime koje se registrovalo na PM(privatnu poruku) radi evidencije i radi dogovora o slanju kredita...

    Ako vam nesto nije jasno, pitajte preko privatnih poruka...

    Ovo je LINK !

  2. #2
    Guest

    Default

    yezivo ti je owo ... ) stavi me msn [email protected] moram da te tampi shtone

  3. #3
    Guest

    Default

    50 kredita da mi neko okreci gajbu i izbaci jedan plakar.

  4. #4
    Guest

    Default

    moze gde zivis

  5. #5
    Guest

    Default

    E ovako drug ako je to tacno da dajes kredit ja ti mogu reklamirat igru na mirc serverima uz pomoc botova tako sam i na bf u skupio 2000 registrovanih igraca...inace potreban mi je kredit na krimsu ako zelis dodaj me na [email protected] ili na skype angel.gospodar mada ne ulazim cesto na skype ili mi javi na igri na nick angelgospodar

  6. #6
    Guest

    Default

    Legacy of Kain:

    Elder God Of Nosgoth rece Razielu:"Become my soul reaver, my angel of death"...

  7. #7
    Guest

    Default

    Opet si pušio smešne cigare...

  8. #8
    Guest

    Default

    ne vidim "smesne cigare" kod drug dealera da se kupe...
    jel to novina za sledecu rundu (rizla gratis?) ili si los prevodilac?

  9. #9
    Guest

    Default Re: - Krediti za Dž -

    Quote Originally Posted by Saletzar
    Posto ne mogu da delim kredite svima tek tako, organizovao sam ovo da bih dao sansu svima da dobiju kredite...

    Sve sto treba da uradite je da se registrujete na ovaj link ispod...

    To je igra koju trenutno igram i u interesu mi je da se sto vise ljudi registruje jer dobijam bonuse...

    Link mozete dati i prijateljima..

    Za svaki uspesno registrovan nalog dobijate po pet kredita...

    Na primer: ako se vasih deset ortaka registruje preko linka ispod, dobijate pedeset kredita...

    Kada se vi ili neko od vasih ortaka registruje, posaljite mi ime koje se registrovalo na PM(privatnu poruku) radi evidencije i radi dogovora o slanju kredita...

    Ako vam nesto nije jasno, pitajte preko privatnih poruka...

    Ovo je LINK !

  10. #10
    Guest

    Default Re: - Krediti za Dž -

    Dont do drugs, dont have unprotected sex, dont be violent. Leave that to me.JaSSmi_n

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •