Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 146
  1. #1
    Guest

    Default Soutez o noveho moderatora :)

    Velke gratulace to Mr. Snake gratulluju sny se plni postupne vyhazem vsechny nepohodlne....
    No cekal jsem ze si aspon najdes nejaky rozumny duvod a ne takovou sracku no ale to je ti podobne tak hodne stesti realizuj si zde svuj virtualni svet velky tatko

    ps: vsem co by o tento post meli zajem prvni povinnost nesmite mit jiny nazor nez velky tatka

    ps2: uf ale diky ... uz dlouho sem chtel skoncit kdyz jsem musel poslouchat pseudovymluvy tebe a julie ale nenapdal mne nikdo kdo by to mohl a chtel delat tak si mi pomoh thx

    good luck all

    jen pro ukazku takhle funguji urazky


    [13:18:07] KrouhaCZ
    reason?
    [13:19:54] Julie píše: [17/06/2008 9:02:05 PM] Julie says: hi if you continue to insult other crew members i will remove your from crew ,if you have problem with a member it is to be dealt with privately not in the forum
    [13:20:06] KrouhaCZ píše: show me where i did it
    [13:20:33] KrouhaCZ píše: so i am w8ting
    [13:20:38] Julie píše: [60 11:47] <Krouhacz> bigem kouka sem...
    [13:20:43] KrouhaCZ píše: loool
    [13:20:44] Julie píše: [60 11:48] <Krouhacz> momo
    [13:20:46] KrouhaCZ píše: it is insult?
    [13:21:08] KrouhaCZ píše: lool weel done...

  2. #2
    Guest

    Default

    Takze vidim, ze sa nasiel "dost dobry dovod" na vyhodenie Krouhu,ktory bol okamzite vyuzity a mozte si stavit kto bude novy moderator 10 kreditov jeden tip

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Krouhacz View Post
    Velke gratulace to Mr. Snake gratulluju sny se plni postupne vyhazem vsechny nepohodlne....
    No cekal jsem ze si aspon najdes nejaky rozumny duvod a ne takovou sracku no ale to je ti podobne tak hodne stesti realizuj si zde svuj virtualni svet velky tatko

    ps: vsem co by o tento post meli zajem prvni povinnost nesmite mit jiny nazor nez velky tatka

    ps2: uf ale diky ... uz dlouho sem chtel skoncit kdyz jsem musel poslouchat pseudovymluvy tebe a julie ale nenapdal mne nikdo kdo by to mohl a chtel delat tak si mi pomoh thx

    good luck all

    jen pro ukazku takhle funguji urazky


    [13:18:07] KrouhaCZ
    reason?
    [13:19:54] Julie píše: [17/06/2008 9:02:05 PM] Julie says: hi if you continue to insult other crew members i will remove your from crew ,if you have problem with a member it is to be dealt with privately not in the forum
    [13:20:06] KrouhaCZ píše: show me where i did it
    [13:20:33] KrouhaCZ píše: so i am w8ting
    [13:20:38] Julie píše: [60 11:47] <Krouhacz> bigem kouka sem...
    [13:20:43] KrouhaCZ píše: loool
    [13:20:44] Julie píše: [60 11:48] <Krouhacz> momo
    [13:20:46] KrouhaCZ píše: it is insult?
    [13:21:08] KrouhaCZ píše: lool weel done...
    Oh to snad ne, takže teď bude nový český moderátor nějaký 16-ti letý spratek z Olympicu.
    Njn, nic si z toho nedělej začíná léto a Olympic má málo kreditů na 29. kolo.

    P.S.: A všichni si rychle přečtěte můj post LEBO TEN 16 ROČNÝ SMRAD ZDENKO MI TO FURT MAŽE

  4. #4
    Guest

    Default

    Moje tipy su Travis, Baximo, Oyer, Pida, Kedul alebo dalsi so spominanej "organizovanej" skupiny

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by rAMZEy View Post
    Moje tipy su Travis, Baximo, Oyer, Pida, Kedul alebo dalsi so spominanej "organizovanej" skupiny
    Stále nezapomínej na martyho mc n00ba, sice mu velký taťka už jeden post dal, ale on je teď strašně velký licker.

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Krouhacz View Post

    [13:19:54] Julie píše: [17/06/2008 9:02:05 PM] Julie says: hi if you continue to insult other crew members i will remove your from crew ,if you have problem with a member it is to be dealt with privately not in the forum
    [13:20:06] KrouhaCZ píše: show me where i did it
    [13:20:33] KrouhaCZ píše: so i am w8ting
    [13:20:38] Julie píše: [60 11:47] <Krouhacz> bigem kouka sem...
    [13:20:43] KrouhaCZ píše: loool
    [13:20:44] Julie píše: [60 11:48] <Krouhacz> momo
    [13:20:46] KrouhaCZ píše: it is insult?
    [13:21:08] KrouhaCZ píše: lool weel done...
    a neviem kde tu je napisane, ze krouha urazil dakoho s CREW.. nakolko bigem v crew neni
    MOMO uz by stacilo, ne??

  7. #7
    Guest

    Default

    ja tipujem Travisa teda ani to neni tip skor realita

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by cosmgrygareu View Post
    Stále nezapomínej na martyho mc n00ba, sice mu velký taťka už jeden post dal, ale on je teď strašně velký licker.

    hh, cosme skoro som zabudol ze olympici maju lickerov radi hh

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by rAMZEy View Post
    hh, cosme skoro som zabudol ze olympici maju lickerov radi hh
    Marty by si měl umýt hlavu, má ji celou hnědou, když ji tam pořád mororusovi strká.

  10. #10
    Guest

    Default

    sak sleduj kam sa prelickoval kasso

    Ok tema uzavreta,mi sme si ponadavali, krouha je vyhodeny a vam ostanu zas kredity, zdeno lockni to

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •