Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 141 to 146 of 146
  1. #141
    Guest

    Default

    lol tak ten screen je pekná blbosť. Taký viem urobiť s každým. Je veľmi ťažké zmeniť si meno a písať si tam.
    Sa spamätaj 4fear čo robíš, smiešne to nie je ani trochu.
    Last edited by sc0rp10n; 07-16-2008 at 01:03 PM.

  2. #142
    Guest

    Default

    Zdeno n to nefalšoval mororus sa to naozaj opytal zizana čo je kukla...ved sa spytaj sameho mororusa ak neveriš

  3. #143
    Guest

    Default

    Neviem ci ste natvrdli alebo sa len hrate na blbcov. Kazdeho priemerne inteligetneho cloveka napadne, ze to Mororus myslel koho to je kukla, len sa zle vyjadril. A zizan to dobre vedel, ale naschval to napisal tak ako napisal OMG. Zobudte sa!!!

  4. #144
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    lol tak ten screen je pekná blbosť. Taký viem urobiť s každým. Je veľmi ťažké zmeniť si meno a písať si tam.
    Sa spamätaj 4fear čo robíš, smiešne to nie je ani trochu.
    Jak myslíš , nemam důvod si vymejšlet
    Last edited by 4FEAR; 07-16-2008 at 01:50 PM.

  5. #145
    Guest

    Default

    lebo tu si nikto z nikoho nerobi srandu a toto na fore aj tak byt nemuselo
    samozrejme ze som to schvalne spravil tak aby to vyznelo komicky

    Quote Originally Posted by kasso View Post
    nechcel som sa zapájať do tohto topicu, aj tak sa nevyjadrým na tému nového českého moderátora, ale chcem povedať zizanovy že je vrcholne neslušné zverejnovať screany zo súkromných rozhovorou, to robia n00bs!
    sorry ja som nevedel ze ty si nikdy nikomu neskopiroval ziadny rozhovor s inou osobou
    Last edited by sc0rp10n; 07-16-2008 at 03:02 PM. Reason: Používaj tlačitko edit, ak chceš ešte niečo dopísať.

  6. #146
    Guest

    Arrow po po po

    Zdraaaaviiiím ja bych chtel bejt českej moderátor jop ja jsem za bigemka kdyz to chce delat ne ? jo ne jen proto odmitnul kreda tudiz nemuzete apelovat na bazici chute po nech

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •