Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 146
  1. #11
    Guest

    Default

    Kto bude nový mod pre česko sa myslím dozviete čoskoro.
    Ja sám neviem kto to bude.
    Krouha čo ťa prekvapuje? Konečne sa veci pohli a je tam líder ako má byť. A tuším obviňuješ nepravého s tej jednej veci
    Cosm: ak myslíš príspevok v bans case tak ten som ja nedeletol. Príspevky týkajúce sa mojej osoby nemažem.

  2. #12

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    Kto bude nový mod pre česko sa myslím dozviete čoskoro.
    Ja sám neviem kto to bude.
    Krouha čo ťa prekvapuje? Konečne sa veci pohli a je tam líder ako má byť. A tuším obviňuješ nepravého s tej jednej veci
    Cosm: ak myslíš príspevok v bans case tak ten som ja nedeletol. Príspevky týkajúce sa mojej osoby nemažem.
    Mluvim hlavně o tom v tom martyho lickerskem příspěvku, který je tady v hlavní cz/svk sekci, mezitím všechny ostatní jemu podobné byly již dávno přesunuty do off-topic.

    Jo a myslím, že by bylo dobré se v tomto tématu o tobě taky zmínit, abys nám tu do toho nemohl kecat.

    Jo a ještě dotaz, proč se výběrové řízení na českého moderátora neudělá transparentní, prostě více kandidátů, kteří by se dobrovolně přihlásili a z těch by se vybralo, to asi ale nejde pže olympic lickers by totálně selhali.

  3. #13
    Guest

    Default

    Cosm ono sa to urobi oficialne, nahodi sa sem TREAD o tom, ze sa hlada novy moderator, aj keby sme tam nahadzali 30 kukiel a prihlasilo sa dalsich 20 hracov tak to je jedno, lebo dalsi moderator je uz vopred vybrany

    Moj CERNY kon vyberu je OYER

  4. #14
    Guest

    Default

    Vis zdeno ja se ani nedivim ja sam sem julii napsal ze kdyby me pozadala at odejdu tak odejdu ale vyhodit me za to ze napisu "kouka na vas" mi prijde trosku dementni na dospele lidi )) jo prosimte na tom general discusion spamatuj se nez lockujes a pises ok? ja nikde nebrecim ja ztoho mam neskutecny zachvat smichu tak jsem se chtel podelit s ostatnimi.. Vi ne kazdy zije TC forem a lebo TC hrou no nekdy ti to po pm vysvetlim : jestli mas pocit ze jsem nekoho urazil tak zkus pouzit funkci promazat nez be Mr.Lock style... jinak no offence smeju se julii a jurajovi proti tobe nic nemam... tak to prosim nezavirej alespon tech 6 lidi co chodi na cz forum si muze poklabosit

  5. #15
    Guest

    Default

    Cosme vyberove rizeni bylo udelano davno predtim nez me Julie aka Mororus nechal vyhodit :¨) ale jsou s krizkem po funuse asi tyden z5 jsem se snima bavil kdy si najdou zaminku teda s mororusem ne toho mam 2 mesice v ignore od toho co banoval ucty pod zaminkou bud mi napraskate kresora klidne i vymyslem ale budu mit dukaz nebo vam bloknu staty be cool be boss .)

  6. #16

    Default

    Hej zdenko když si to krouhovi (ten anglický topic myslím) zamknul, tak stačí napsat lock, místo těch keců co si tam zase napsal made by translator. OMG vždyť to do očí bije.

    Krouhacz: Naprosto chápu, berou to postupně z východu na západ, ze slovenska expandují postupně až k nám. Nejdřív překladatel a teď i mod.

    Jinak nový mod je baximo, sice to není oficiální, ale olympici už to ví.
    Last edited by cosmgrygareu; 06-26-2008 at 02:25 PM.

  7. #17
    Guest

    Default

    Hmm ale ste vy múdri. Viete všetko dopredu. Je ešte otázka či česko bude mať vlastne moderátora. Tak sa láskavo uvedomte s tými typmi.
    BTW: Lepšie bude ísť niekde do krčmy aby vám chlastem cítící chlast přehradil cestu, a nie tu plakať prečo je to tak a tak.
    Last edited by sc0rp10n; 06-26-2008 at 02:45 PM.

  8. #18

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    Hmm ale ste vy múdri. Viete všetko dopredu. Je ešte otázka či česko bude mať vlastne moderátora. Tak sa láskavo uvedomte s tými typmi.
    BTW: Lepšie bude ísť niekde do krčmy aby vám chlastem cítící chlast přehradil cestu, a nie tu plakať prečo je to tak a tak.
    No já myslím, že tenhle screen vypovídá o všem Olympic = lick lick

    www.thecrims.name/baximo.php

  9. #19
    Guest

    Default

    Plakat zajimave ze pouzivas neustale tato slova )) ne scorpe ee ja se tvym vzorum smeju ja tady neplacu )) btw asi 2 tydny z5 kdyz odchazelo par lidi z crew kvuli toho ze mororus si konecne vytrhl trn z paty wendy tak jsem na na jeho hystericky vylev odpovedel ze se snim nema cenu hadat ze nemohu vyhrat a ze me stejne do mesice pod nejakou zaminkou vyhodi tak asi ano sme mudri a vime dopredu, vis problem je vtom ze hloupi lide jsou taaak citelni :takze my i tu poplacem tak nam to zamkni az vecer diky

  10. #20
    Guest

    Default

    Rád bych se stalo novým českým moderátorem. Prosím odpusťte si jedovaté narážky, myslím to vážně a snažím se jen projevit svou snahu.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •