Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SantaKlausCZ
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    mno ehm...taky gratuluju oběma...ale co si budem povídat, toto kolo bylo o 2/3 kratší než kolo normální, takže kdo ví jak by to dopadlo, kdyby bylo normálně dlouhý. Podle mě by se to ještě trochu pomíchalo. mno každopádně hodně štěstí v dalších kolech
    dopadlo by tak že bysme byli prvni jenom s tim rodilem že bysme meli vetsi respekt a za nama by byl nick cosm4fun ))
    Nemyslel jsem jak byste dopadli v cze žebříčku ale v inter žebříčku. Určitě byste se umístili líp než minulý kolo ale jestli by ste se vešli do top10...mno nevim nevim.

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Quote Originally Posted by SantaKlausCZ
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    mno ehm...taky gratuluju oběma...ale co si budem povídat, toto kolo bylo o 2/3 kratší než kolo normální, takže kdo ví jak by to dopadlo, kdyby bylo normálně dlouhý. Podle mě by se to ještě trochu pomíchalo. mno každopádně hodně štěstí v dalších kolech
    dopadlo by tak že bysme byli prvni jenom s tim rodilem že bysme meli vetsi respekt a za nama by byl nick cosm4fun ))
    Nemyslel jsem jak byste dopadli v cze žebříčku ale v inter žebříčku. Určitě byste se umístili líp než minulý kolo ale jestli by ste se vešli do top10...mno nevim nevim.
    popravde aji myslim že jo nemeli sme to spatne rozjete až na to že nebyly kurvy

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SantaKlausCZ
    popravde aji myslim že jo nemeli sme to spatne rozjete až na to že nebyly kurvy

    my sme mali kuriev plno pred sabotážov ale ja po sabotovaná 13 kuriev ich zostalo ešte dosť

  4. #24
    Guest

    Default

    Gratulujem aj ja pekne 10 a 20 miesto cz and svk skoda ze sa nespravi jeden nick hracou svk and cz poriadny nick za ktory by mozno hralo aj 10-20 ludi

  5. #25

    Default

    Quote Originally Posted by rakson
    Gratulujem aj ja pekne 10 a 20 miesto cz and svk skoda ze sa nespravi jeden nick hracou svk and cz poriadny nick za ktory by mozno hralo aj 10-20 ludi
    to nee to by sme potom vyhrali a ako by sme si rozdelili vyhru?

  6. #26
    Guest

    Default

    laado aký problem 200 usd naša partia a 200 usd vaša partia

  7. #27
    Guest

    Default

    ináč viete poradit či existuju niekde vysledky z predchadzajucich kôl, celkom by ma zaujimali aj s davnejšia....či len kto si si urobil screen sám ten má? Takže toto je dotaz aj na našich moderatorov. :P

  8. #28

    Default

    Quote Originally Posted by oxxx
    laado aký problem 200 usd naša partia a 200 usd vaša partia
    takze spravime? to budu seci kukat :P a vlajka bude coho?

  9. #29

    Default

    O M G

  10. #30
    Guest

    Default

    O M F G

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •