Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: va rog ajutor

  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Eee nu , dar eu pentru ce sunt aici ? sa livrez pizze?
    tu? de cE esti aici? iti zic eu : DEGEABA

  2. #12
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Opa m-ai intimidat , mai ales cand vad alea 2 cupe de castigator .. no comment

  3. #13
    Guest

    Default

    uitasem ceva bai nssc : tu crezi in viata dupa crims?

  4. #14
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by CapaT View Post
    uitasem ceva bai nssc : tu crezi in viata dupa crims?
    Nu stiu ce sa zic mai capat , ti-am zis ca am ramas impresionat de persoana ta ... esti deosebit .. si la crims esti zeu ( vai vai alea 2 cupe )

  5. #15
    Guest

    Default

    tot bati apropouri asupra celor 2 cupe... uite fii atent cum facem : din iarna vrem sa jucam iar o runda... te apuci si tu de jucat...faci si tu acolo un 500k asa... iti dau parola(vedem noi cat timp) , iti promit din nou in conferinta ca nu iti dau tzeapa )))) si imi donezi da? sa nu ma dezamagesti ok?

    hai mai lasa posturile ca nu ajungi moderator ))) bafta :* ))

  6. #16
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by CapaT View Post
    tot bati apropouri asupra celor 2 cupe... uite fii atent cum facem : din iarna vrem sa jucam iar o runda... te apuci si tu de jucat...faci si tu acolo un 500k asa... iti dau parola(vedem noi cat timp) , iti promit din nou in conferinta ca nu iti dau tzeapa )))) si imi donezi da? sa nu ma dezamagesti ok?

    hai mai lasa posturile ca nu ajungi moderator ))) bafta :* ))
    Facem altfel ma eu iti fac o donatie in iarna de craciun ca am auzit ca in Moldova se cam moare de foame , si tu ma treci la profil fara parola fara nimica... Trebuie doar sa fi hranit bine daca o sa stai nopti si zile online (pana faci urzici la jopa) .

    Legat de posturi si moderator , postez ce vreau eu si cat vreau ... nu-s ca altii care o tin una si buna ca nu vor moderator sau admin...si bat apropouri ca de ce sunt asa multi moderatori si ca mai bine ar fi 1 admin in abuse ( si nu se exclud pe ei )

    YoY , acu ma duc sa beau o palincaaaa vi si tu ??...aaaa stai ca tu esti cu vinu rece ..

  7. #17
    Guest

    Default

    ai auzit prost ca in moldova se moare de foame si vad ca esti acelasi taran dar cu alt nume )))

  8. #18
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by CapaT View Post
    ai auzit prost ca in moldova se moare de foame si vad ca esti acelasi taran dar cu alt nume )))
    Pai se pare ca sunt un tzaran smeker , da tu cum esti 1 tzaran moldovean prost ai ramas cu acelashi nume

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •