Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Thread: Crims sucks!?

  1. #1
    Guest

    Default Crims sucks!?

    Mdap. Am intrat din nou la spital desi folosesc cele mai scumpe curve. Cat timp am avut "latex-ul" a fost ok, dar dupa .. am intrat de 3 ori in spital in 7 login-uri. :X

    Postez acest comment oentru ca, dupa parerea mea, cei de la Crims sucks. Pe scurt, le convine de minune sa ne nerfuiasca de la runda la runda doar ca sa cumparam credite!

    Asadar, acestea fiind spuse, intreabarea pentru voi este urmatoarea: Crims sucks?! daca aveti ceva de adaugat sau de comentat ca rog sa postati.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Blackfuzzer View Post
    Mdap. Am intrat din nou la spital desi folosesc cele mai scumpe curve. Cat timp am avut "latex-ul" a fost ok, dar dupa .. am intrat de 3 ori in spital in 7 login-uri. :X

    Postez acest comment oentru ca, dupa parerea mea, cei de la Crims sucks. Pe scurt, le convine de minune sa ne nerfuiasca de la runda la runda doar ca sa cumparam credite!

    Asadar, acestea fiind spuse, intreabarea pentru voi este urmatoarea: Crims sucks?! daca aveti ceva de adaugat sau de comentat ca rog sa postati.
    Si dupa parerea ta cum ai vrea sa fie ? )) sa fie totul roz ? Dar totusi ca sa iti dau o solutie - incarca-ti energia in discoteci ( unde nu mai folosesti nici 1 credit ) .

  3. #3
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    vb lu butoiu .. foloseste discotecile ,drogheaza-te e mai sigur.. decat la tarfe

  4. #4
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    vb lu butoiu .. foloseste discotecile ,drogheaza-te e mai sigur.. decat la tarfe
    )) opa , suntem si noi de acord intr-o privinta

  5. #5
    Guest

    Default

    ma tu chiar crezi ca ajungi moderator ? =))))))))))))

  6. #6
    Guest

    Red face

    Quote Originally Posted by Blackfuzzer View Post
    Mdap. Am intrat din nou la spital desi folosesc cele mai scumpe curve. Cat timp am avut "latex-ul" a fost ok, dar dupa .. am intrat de 3 ori in spital in 7 login-uri. :X

    Postez acest comment oentru ca, dupa parerea mea, cei de la Crims sucks. Pe scurt, le convine de minune sa ne nerfuiasca de la runda la runda doar ca sa cumparam credite!

    Asadar, acestea fiind spuse, intreabarea pentru voi este urmatoarea: Crims sucks?! daca aveti ceva de adaugat sau de comentat ca rog sa postati.
    cine te-a pus ma sa te bagi la tarfe? baga drog si merge treaba ca unsa si legat de intrebarea thread-ului ,da.. crims sucks de ceva vreme...

    @Romania: lasa-l ma ca e optimist =)) plus ca e si activ p'aici si face treaba ) nu-l speria draq ca isi ia jucariile si se tireaza

  7. #7
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    ma tu chiar crezi ca ajungi moderator ? =))))))))))))
    Nu , dar stiu pe unu care sigur ar vrea , supranumit si PRIMUL

  8. #8
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    da, crims sucks. dar esti inca prea "mic" sa iti dai seama. treaba asta.. ca vor sa cumperi cat mai multe credite e de fapt una din cele mai mici probleme ale crimsului vei vedea

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •