Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default Splošni pogovor

    Quote Originally Posted by jas334 View Post
    Absolutno se strinjam.Če pišeš že take bedarije jih vsaj pravlino napiši.Nex191 je vsaj dobre volje in ni tak kot nekateri admini na travianu ki za vsaki spam,dvojni post,kletvice dajo ban in pišejo neka opozorila.Nex191 tvoja mnenja smo mi všeč ker se ne oziraš kaj drugi govorijo.(oz kaj si mislijo)
    Res je da lahko povejo svoja mnenja ampak lahko bi se vsaj lepše obnašali.

    LP
    Pa nism skoz dobre volje

  2. #2
    Guest

    Default Pojdi Na Travian

    No potem pa pojdi na travian forum in boš videl kakšni moderatorju so tam.
    Če bi bli vsi taki moderatorji kot ti

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Sm jest špilov travian kr nekej časa (nazandnje six) in posledično tut spremlov forum. Je res da hitrej dobiš ban kr je pa tut razumljivo. Morš vedt da je tm 10x več folka. Kr pomen da je 10x spamerjev, 10x več debilov, 10x 10-letnih otrok itd itd tolk da jih čist razumem in dvomm da bi jest kej drugač ravnov če bi bil mod tm. Kr 1x te mine vsak potrpljenje in ni druge opcije

  4. #4
    Guest

    Default Jaz Tut

    Tut jaz sem igral 3xspeed.Ampak sem se včeraj zbriso zaradi tega ker mi negdo hacka račun moderator pa se na to ne ozira.No na forumu na travianu mi je najbol šel na jetra Crazy Santa.Upam da bo to tudi prebral in se malo spremenil

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Ne pretiravat s spamom

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by jas334 View Post
    Tut jaz sem igral 3xspeed.Ampak sem se včeraj zbriso zaradi tega ker mi negdo hacka račun moderator pa se na to ne ozira.No na forumu na travianu mi je najbol šel na jetra Crazy Santa.Upam da bo to tudi prebral in se malo spremenil
    Si pa hitr obupov.

  7. #7
    Guest

    Default Mislim

    Mislim da si to že sigurno kje doletel in opazil da je to krivica.Multihunter pa ti reče ''potem že nisi varoval gesla'' da bi ga banno če bi mel to pravico..

  8. #8
    Guest

    Default

    Pa nej še kdo reče,da jest spamam.

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Ja zdjle se oglašaš

  10. #10
    Guest

    Default

    pr travianu so res mal prestrogi enmu sm reko da mu bom prsu na dom ... 5 minut mine sm bil pa bannan zarad grožnje.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •