Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. #11
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by xXxShOtUp4xXx View Post
    pr travianu so res mal prestrogi enmu sm reko da mu bom prsu na dom ... 5 minut mine sm bil pa bannan zarad grožnje.
    Ja sej je res, če ne preneseš tega kr ti je storu najbrž v špilu in mešaš to z RL je ban čist normaln, nwm kdaj boste 10-letniki to dojel. Pa a kao ni bla grožnja?

  2. #12
    Guest

    Default

    jah pa lih mene najdejo. Gledou sm pr frendih so tko delal noben ni biu bannan.

  3. #13
    Guest

    Default

    Splošni klepet?Lol zakaj pa je forum Off Topic - Other Languages?Najboljše, da se tema kar zbriše, kar se pa tiče "ontopic"-a, na travian forumu sploh niso strogi, še premalo bi jaz reko...Traviana pa tak noben tukaj ne zna igrat in ste verjetno farme.

  4. #14
    Guest

    Default

    Ma jebte se s tem travianom usi skupej

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11 View Post
    Splošni klepet?Lol zakaj pa je forum Off Topic - Other Languages?Najboljše, da se tema kar zbriše, kar se pa tiče "ontopic"-a, na travian forumu sploh niso strogi, še premalo bi jaz reko...Traviana pa tak noben tukaj ne zna igrat in ste verjetno farme.
    gdo kje farma ? z 24k pop :O , prejsno rundo na speedu z natarsko vasjo :O :O kje gdo farma ? , najbrz si to ti ko tuki govoris kok doben nezna igrat :O



    Ma jebte se s tem travianom usi skupej

    ljga mulc jebi se ti z ttimi crimsi

  6. #16
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11 View Post
    Splošni klepet?Lol zakaj pa je forum Off Topic - Other Languages?Najboljše, da se tema kar zbriše, kar se pa tiče "ontopic"-a, na travian forumu sploh niso strogi, še premalo bi jaz reko...Traviana pa tak noben tukaj ne zna igrat in ste verjetno farme.
    Joj pa kolk si ti skoz pameten, pa ti vse neki obvladaš pa vse veš, tolk da me fest čudi da se te nikjer ne opazi. Ne na TCju ne na Travianu niti nikjer drugje.

    Kr se tiče traviana pa farm, ja vsi smo farme sam ti obvladaš

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by minikillercek View Post
    gdo kje farma ? z 24k pop :O , prejsno rundo na speedu z natarsko vasjo :O :O kje gdo farma ? , najbrz si to ti ko tuki govoris kok doben nezna igrat :O

    No ja jaz sem sittal 2 WW-ja, bil med top 30 v pop. in top 10 v napadu...In imel sem tudi farme s 24k pop., trenutno sem pa top 3 na sedanjem speedu

  8. #18
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11 View Post
    No ja jaz sem sittal 2 WW-ja, bil med top 30 v pop. in top 10 v napadu...In imel sem tudi farme s 24k pop., trenutno sem pa top 3 na sedanjem speedu
    Boš kej dokumentirov z screeni, nickom ip... al bo ostalo le pri nakladanju, aja ne tvoji besedi sry

  9. #19
    Guest

    Default

    ah nex pusti ga vidis da on vse oblada. tut tist ko je reko, da bolso stran od angela nardi se zdej je nism vido xd

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by stajerc11 View Post
    No ja jaz sem sittal 2 WW-ja, bil med top 30 v pop. in top 10 v napadu...In imel sem tudi farme s 24k pop., trenutno sem pa top 3 na sedanjem speedu


    si sittal 2 ww-ja sam nista bla pa v tvoji lasti ... celo 30 si biu v pop k bos drugi se jav ( pa ne da bos drugi 2tedna pa bos pol spet 10- 15 farme farme farme . waw farmu si neaktivn račun z 24k po ? lol al si se slučajn zmotu pri pisanju in si on k popomotoma dodau v sporočilo 24k - 24 pop ? kr tk ropat račun z 24k pop ni lahk

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •