Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Fan Siteleri

oyun bu ya :Ç derece için kasanlar kasmasını bilio. braz zevk için oynayın ya :Ç amma taktınız birlik beraberliğe adm öyle zevk alıyo öyle oynuyo istediğine dalar. her gördüğün insana güvenmiceksn sende

Guest

Quote Originally Posted by LaStNaMeTR11 View Post
    bu siteyi kabul etmiyolar.. tarafsız olması gerek heralde.. ve içindeki hack le ilgili şeylerin silinmesi.. eger iyi site yapabilen her gün bu işlerle ugrasabilecek biri varsa bana pm atsın lütfen..
    sitede hackle ilgili bişi yok varsa göster yani bende bileyim yapan aurelioile benim bizim haberimiz yok hack içerdiğini tarafsız bi site hmm calısmalara başlasınlar yapacaklar varsa biz yetişiriz onlara

Guest

eger bu konuyla gerçekten ilgilenen biri olursa 1 haftada yapar destek alan siteler içine de sokarız..

Guest

Exclamation

Ha tarafsız dionuz ro alliance nin sitesi var ro alliance tarafsız bi sitemi aq

Guest

Quote Originally Posted by Iamleqend View Post
    ya yabancılardan bize ne biz birbirimize dalmamayı alışkanlık haline getirirsek tükiyedeki çoğu kişi ilk 100 e girer birbirimizze saldırarak hiç bişi elde edemiyoruz lütfen yerlerde sürünmeyelim ille de teamlerdekiler mi birbirine güvencek meydanda gördügün adama neden güvenemeyesin ki çümkü türkleroyun başladıgından beri birbirini kandırıyor yalan sölüyor küfrediyor çünkü işine gelmiyor adam gibi oyun oynamayı türk insanına bi öğretemedik ne olacak bizim bu halimiz!
    türkler sana dalmazsa ilk 100e girebilecen mi de konusuosn ya

Guest

bide bnm fan sitemi acın beyaz showa fln konuk olursam izlemeye gelirsiniz

Guest

o diil de bizim sitenin heck le ne alakası var aq. öle olsa 1000 den fazla adamı hack lemiştim

Guest

Quote Originally Posted by Iamleqend View Post
    ya yabancılardan bize ne biz birbirimize dalmamayı alışkanlık haline getirirsek tükiyedeki çoğu kişi ilk 100 e girer birbirimizze saldırarak hiç bişi elde edemiyoruz lütfen yerlerde sürünmeyelim ille de teamlerdekiler mi birbirine güvencek meydanda gördügün adama neden güvenemeyesin ki çümkü türkleroyun başladıgından beri birbirini kandırıyor yalan sölüyor küfrediyor çünkü işine gelmiyor adam gibi oyun oynamayı türk insanına bi öğretemedik ne olacak bizim bu halimiz!
    ag birbirinize saldırmadan ac çetesi kursanız 24sa ac yapsanız yinede ilk 100e giremezsiniz
    klon şart eğitim şart gibi oldu

Guest

Quote Originally Posted by turkaurelio View Post
    o diil de bizim sitenin heck le ne alakası var aq. öle olsa 1000 den fazla adamı hack lemiştim
    kes nan sen

Guest

Quote Originally Posted by KaiserChiefs4Fun View Post
    kes nan sen
    sen kes nan zaten bizim siteyede üyesin hacklerim seni
    aq ben o siteyi aylarca imzam olarak kullandım forumda bi allahın kuluda hacklemek için site yapmışınız demedi