Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 48

Thread: Cerere BAN!!!!

  1. #11
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Daca vrei pun o pila buna si pentru tine la ziar - gura (care e imensa , o ai)
    - calitati de paparazzi ai
    - faci orice pentru orice doresti
    - sti sa iti respecti sheful/shefii si sa le respecti ordinele
    - creier de elefant .

  2. #12

    Default

    maru, asta este , daca ai incalcat regulile ar trebui sa iei ban , nu conteaza cat te-ai chinui sa iti faci skillu pe care il ai acum ( folosind metode diferite, mai ales amagind lumea, si tot felu` de aiureli) .
    In opinia mea nu conteaza daca te-ai riscat pentru 5k skill , pentru 1k sau 10 k , tu ai zis "crezi ca eu luam 5 k de la el ca sa primesc ban ?? am 35 k skil" , inseamna ca ai mai riscat, dar nu ai fost prins , inseamna ca tot ai incalcat regulile pe undeva
    Sa se faca dreptate bafta la toti !

    play 4 fun
    play 4 fun
    play 4 fun

  3. #13
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Ca sa fie totul clar. In momentul in care ai intrat pe contul altui jucator, cu care nu ai o relatie de incredere, esti pasibil de pedeapsa cu ban. Indiferent de ce faci tu cu acel cont, ca ti-a dat parola sau nu, ca i-ai furat-o tu, nu conteaza.

    Si am mai zis-o odata acu ceva vreme..NU AI CUM SA FURI CONTURI! Pt ca nu mai exista optiunea de schimabare de mail.
    Exista persoane care iti pot fura contul de email. Iti pot afla adresa de email pe care este inregistrat contul (Recrutari), si apoi, prin metode numai de ei stiute iti sparg incusiv adresa de email. Schimba parola la email, apoi cea de la cont si "voila" ti-a furat contul. Bineinteles aceste cazuri sunt extrem de rare, dar se poate. Pe internet orice e posibil.

    Modul in care opereaza cei din Abuse Crew is unul reactiv, no proactiv din pacate. Asta inseamna, (si este si foarte normal sa faca asa) ca ei opereaza la cerere.
    Atunci cand ti se pare ca siguranta contului tau a fost compromisa, vii pe forum, iei acel "ghid" de a face un raport, si il completezi. Apoi il trimiti via PM unui membru Abuse Crew. Cazul tau va fi procesat discret, si se vor lua masuri, daca este necesar.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #14
    Guest

    Default

    auzi kirk dar eu nu am intrat pe contul lui asta e faza .. am dat parola lui cineva sa intre sa dea ga sa fac skill atata tot parola iam dato lu fratemiu el nu are cont ..pe crims

  5. #15
    Guest

    Default

    Buna seara!!!
    In primu rand, kirk as vrea daca se poate sa discutam pe ym sau pe skipe,,sau pe mail...asta odata...astept raspuns!!
    In al doilea rand nu inteleg de ce se baga toti in seama si incep sa isi dea cu parerea.....
    In al treilea rand dak este cum zice maru k nu a intrat el ci altcineva...tot incalca regula cu numarul 4:

    "
    4. Nu ai voie sa abuzezi sau sa furi contul unui jucator, sau sa intreprinzi orice tip de actiune in acest sens. "

    CER DREPTATE!!!!SI ASTEPT SA IMI RASPUNDA KIRK la prima intrebare!

  6. #16
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Da tu ba asta cine te crezi de zici ca nu are lumea voie sa isi dea cu parerea ce tot postezi ca 1 dement , nu intelegi ca o sa vada cei din abuse ce fac .. mai incetati dreq odata ... atata caz pentru 5k , care e pagubit cu aia 5k sa dea 1 pm ca ii dau eu numa sa taceti odata ...

  7. #17
    Guest

    Default

    sunteti niste prosti daca va banati intre voi pentru 5k din cauza asta nu se poate face nimic pe RO pt inter

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by maRu View Post
    stau la panda si iau 5 k man dar e bun si 5 k recunosc dar daca el imi da parola :-s eu ce sa fac ma :-s va rog frumos nu imi dati ban !
    ii rogi tu frumos a? )))))) ahahaha..hai sa plangem

  9. #19
    Guest

    Default

    Da Ma.....pot Sa Ma Cert Si Pentru 5 K (defapt Este Vorba De Vreo 8-9k) Pt K Eu Joc Pt Distractie...cu Un Iepure....nu Joc Ca Voi..cu 100 De Iepuri...ca Obsedati!!!!

    Asa K Gura!

  10. #20
    Guest

    Default

    Daca NoName a luat ban pt nush cat skill tu dc sa nu iei ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •