Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 71

Thread: Ban

  1. #1
    Guest

    Default Ban

    Dostal si permanentný ban za porušenie pravidla
    §2,4 na účte id 8470233 v čase 2008-07-11 21:59:18 a viac
    Ban máš od: Mororus

    Klikni sem a prečítaj si viac o banoch

    Je to na účte Kubo15. Zaujímalo by ma aké porušenie pravidla 4???

  2. #2
    Guest

    Default

    no čo už činil si sa

    hlavne dávaj bacha na IP bany kámo, aby som aj ja neschytal

  3. #3
    Guest

    Default

    Omg, ale v čase, ktorý pán M. napísal som bol v Chorvátsku, takže žiadam unban.

  4. #4
    Guest

    Default

    nj vinnik dakto byt musi a ked ho nevedia najst zbanuju hlavne ale na kukly ktore mali staty v tom case tiez a milkovali sme s nimi ban nedostanu takze aj mna by zaujimalo PRECO prave hlavne... je to neferove a ak mi tu dakto povie ze taky ban na tie ucty nic nevyriesi tak ho mozem povazovat len za hlupaka a za neferoveho... pretoze ako viem kukly ban nedostali takze to je neferove voci nam a ziadam opatovne presetrenie.... dakujem

  5. #5
    Guest

    Default

    proste nemáte sa srať na účty, ktoré vám nepatria! to robia iba chudáci, dobre vám tak.. juraj to spravil múdro že počkal a pobanoval až po prenesení statou, proste každý koho log tam raz bol asi dostal ban, preto asi ty kubo, aj tvoje meno tu bolo pred tým spomínané, takže ponaučenie: keď neviete hrať TC tak aspon hackujte, a keď hackujete tak sa to naučte tak aby ste nedostali ban

    zizan ak je na nicku čo i len jeden stat z hacku myslím že ho už možu zabanovať, tak čo sa stažuješ? aj ked ten stat bol už 5x presatý cez rôzne nicky, ráta sa nick na ktorom je aktuálne asi..

  6. #6
    Guest

    Default

    Dost si mimo ziadne prenesenie statov nebolo bol to milk a ked cakal na prenesenie statov je to trochu zaujate nie???A ani ja ani zizan sme nehackovali neboli sme tu a nesrali sme sa na cudzie ucty.

  7. #7
    Guest

    Default

    prečo by to malo biť zaujeté? počkal si kým tie staty budú na jednom nicku, aby si ušetril robotu a nemusel ich banovať viac asi..

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kasso View Post
    proste nemáte sa srať na účty, ktoré vám nepatria! to robia iba chudáci, dobre vám tak.. juraj to spravil múdro že počkal a pobanoval až po prenesení statou, proste každý koho log tam raz bol asi dostal ban, preto asi ty kubo, aj tvoje meno tu bolo pred tým spomínané, takže ponaučenie: keď neviete hrať TC tak aspon hackujte, a keď hackujete tak sa to naučte tak aby ste nedostali ban

    zizan ak je na nicku čo i len jeden stat z hacku myslím že ho už možu zabanovať, tak čo sa stažuješ? aj ked ten stat bol už 5x presatý cez rôzne nicky, ráta sa nick na ktorom je aktuálne asi..
    len cumim kasso co si zase vyplodil za nezmysel

    1. vysvetli mi respektive najdi mi ucet ktory neni moj a logol som sa nan cez normalne heslo

    2. ja s hackom bigema nic nemam moja ip tam nebola bigemove staty sme nevysali (cize z toho vyplyva nemam ziadne kradnute staty)

    3. ja a hacker? omg ked nevies co napisat tak nepis aspon take kk*iny nikdy som nikoho nehackol ani nevysal, moja ip nikde neni nic s tym nemam... v case bigemovho hacku som tu nebol mam aj ine starosti ako TC nemozem tu byt stale...

    4. tak preco maju ban len hlavne ucty a v podstate kukly kde sme mali staty tiez a zucastnovali sa na ga nie? maju ten isty podiel viny

    5. kradnute staty niesu tie ktore ziskame nasou sikovnostou na ga na fk gangy... to je ich neschopnost branit sa (toto sa nikdy nemoze povazovat za kradnute staty)

    6. podla mna je to len cele fraska ban je bezvyznamny a za pravidlo za ktore byt v podstate nema... ak mam mat ban pisal som ze za zle logovanie maximalne ale nie ze hack ja hacker niesom a ani nebudem toto si prosim odpust

  9. #9
    Guest

    Default

    pozri neviem o čo tu ide, proste máš ban, a nespravíš s tým nič ako ked si sa dal do kopy z kresorom a ludmi okolo neho, tak nečakaj ani iné pomenovanie ako, hacker, bugger a podobne..

  10. #10
    Guest

    Default

    Ked sme sa dali na cestu s kresorom preco som ho milkol???

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •