Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Question pot fi atacat cand nu joc / ?

    pot fi atacat cand eu nu joc THE CRIMS /? si inca o intrebare cine ma poate ajuta sa ma dezvolt putin adica sa imi explice cam ce sa imi fac la inceput va rog mult de tot
    Last edited by tribalwars2009; 07-22-2008 at 01:47 PM.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by tribalwars2009 View Post
    pot fi atacat cand eu nu joc THE CRIMS /? si inca o intrebare cine ma poate ajuta sa ma dezvolt putin adica sa imi explice cam ce sa imi fac la inceput va rog mult de tot
    Nu poti fi atacat ... doar ca ar mai fi o varianta ... probabil ai mai dat cuiva parola contului tau si persoana respectiva te-a atacat ... lasa-mi 1 id de mess/skype , o sa incerc sa te lamuresc eu cat de cat asupra jocului .

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Nu poti fi atacat ... doar ca ar mai fi o varianta ... probabil ai mai dat cuiva parola contului tau si persoana respectiva te-a atacat ... lasa-mi 1 id de mess/skype , o sa incerc sa te lamuresc eu cat de cat asupra jocului .
    tiam lasat un mesaj privat cu id meu
    Last edited by tribalwars2009; 07-22-2008 at 02:37 PM.

  4. #4
    Guest

    Red face

    Quote Originally Posted by tribalwars2009 View Post
    pot fi atacat cand eu nu joc THE CRIMS /? si inca o intrebare cine ma poate ajuta sa ma dezvolt putin adica sa imi explice cam ce sa imi fac la inceput va rog mult de tot
    da,poti fi atacat,daca stai in gang-uri (tu nu esti in joc dar ei sunt,si pot fi atacati cu gang-ul) sau atunci cand iesi din joc,sa fi atent sa nu iesi din joc cand esti in bar ca mai ramai pt cateva minute acolo si poti fi atacat
    Last edited by AreS86; 07-22-2008 at 07:53 PM.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    da,poti fi atacat,daca stai in gang-uri (tu nu esti in joc dar ei sunt,si pot fi atacati cu gang-ul) sau atunci cand iesi din joc,sa fi atent sa nu iesi din joc cand esti bar ca mai ramai pt cateva minute acolo si poti fi atacat
    Nici de ziua ta ma nu scapam de tine , fugi si distreaza-te )

  6. #6
    Guest

    Default

    tu de ziua ta tot aici erai

  7. #7
    Guest

    Default

    In cazul gangattack-ului ,initierea se poate face cu multe ore sau chiar citeva zile inainte de executarea lui.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    da, poti fi atacat cand nu joci thecrims, iar metodele sunt mai multe
    1. ai multe relatii si iesi fara sa dai operatie
    2. e ga lansat pe tine, dar nu a fost "activat" inca
    3. ramai peste noapte in gang cu vreun iepure pe care se va da ga => milk
    4. iti uiti contul in bar peste noapte
    si 5. cea mai evidenta, si cea mai des intalnita, lasi parola unui "prieten" care te seaca peste noapte

  9. #9
    Guest

    Default

    Nu poti fi atacat ... doar ca ar mai fi o varianta ... probabil ai mai dat cuiva parola contului tau si persoana respectiva te-a atacat ... lasa-mi 1 id de mess/skype , o sa incerc sa te lamuresc eu cat de cat asupra jocului .

    te contrazic, poti fii atacat cand nu joci:
    1.Esti intr-un gg si esti off (ati luat gang atak)
    2.Ai relatii cu 1/mai multe pers si ala/aia te atak
    3.Ai o rel temoporara cu cn (ai intrat intr-un club si nu l-ai atak si nici el pe tn) si dupa ce esti off te ataca
    4. Ai provocat pe cineva si nu ai anulat provocarea
    5. Ar fii sa stie cn parola la cont... si ti-l milk

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by constantinyze92 View Post
    Nu poti fi atacat ... doar ca ar mai fi o varianta ... probabil ai mai dat cuiva parola contului tau si persoana respectiva te-a atacat ... lasa-mi 1 id de mess/skype , o sa incerc sa te lamuresc eu cat de cat asupra jocului .

    te contrazic, poti fii atacat cand nu joci:
    1.Esti intr-un gg si esti off (ati luat gang atak)
    2.Ai relatii cu 1/mai multe pers si ala/aia te atak
    3.Ai o rel temoporara cu cn (ai intrat intr-un club si nu l-ai atak si nici el pe tn) si dupa ce esti off te ataca
    4. Ai provocat pe cineva si nu ai anulat provocarea
    5. Ar fii sa stie cn parola la cont... si ti-l milk

    intr'adevar am uitat de provocarea de la fightchat, dar in rest puteai sa'mi dai quote la postul meu de mai sus

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •