Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 33

Hybrid View

  1. #1
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34

    Default Vrem Mai Multe Bilete Va Rog !

    VREM MAI MULTE BILETE VA ROG ! toata lomea vrea mai multe bilete ! credetima adminilor sunt MULT PREA PUTINEX(

  2. #2
    Guest

    Default

    care toata lumea? sunt destule bilete... invata sa le folosesti foloseste si tu conturi secundare(iepuri) si nu o sa mai ai problema asta...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by 3dyX7 View Post
    VREM MAI MULTE BILETE VA ROG ! toata lomea vrea mai multe bilete ! credetima adminilor sunt MULT PREA PUTINEX(
    Intr-o runda primesti 2308 tickete ... crezi ca nu ajung ? dar trebuie sa le folosesti cu , cap

  4. #4
    Guest

    Default

    eu zic ca sunt foarte multe .. exagerat de multe

    5 bilete / day e suficient

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    eu zic ca sunt foarte multe .. exagerat de multe

    5 bilete / day e suficient
    )) E bine asa , pentru cei mari sunt destule probabil si 5/day dar mai sunt si incepatorii care pana invata trebuie sa aiba material >

  6. #6
    Guest

    Default

    2300 si nu e de ajuns materialu .. cate vrei ? nelimitat .. hai sa fim seriosi .. sa fie mai greu jocu ca invata mai repede

  7. #7
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    2300 si nu e de ajuns materialu .. cate vrei ? nelimitat .. hai sa fim seriosi .. sa fie mai greu jocu ca invata mai repede
    Multi nici nu stiu ca ii taxeaza la intrarea in bar/bordel ... realizeaza abia cand le zice ca nu mai pot intra ... ce sa le faci ? )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •