Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
  1. #11
    Guest

    Default

    Si eu vreau mai multe bilete.La teatru ,la film ,la concerte...

  2. #12
    Guest

    Default

    Bagati bilete multe,ce draq,vb-a lu ala,sunt putine...
    Last edited by DJNeo; 07-31-2008 at 04:16 AM. Reason: Greseala de tipar

  3. #13
    Guest

    Default

    sunt putine pe dracu

  4. #14
    Guest

    Default

    Pt incepatorii care dau spargeri individuale toata runda si nu stiu ce e si ce face un iepure sunt putine, in rest e bine .



  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post
    Pt incepatorii care dau spargeri individuale toata runda si nu stiu ce e si ce face un iepure sunt putine, in rest e bine .


    eu sunt incepator ma poate ajuta cineva? cum sa ma jok dk am doar 12 intrati in bar/bordel pe zi deci eu nu pot sa imi incarc energia dekt de 12 ori asta inseamna 5 minute de jok invatatima voi astia kare aveti experienta cum sa le folosesc?

  6. #16
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by marijuana1234 View Post
    eu sunt incepator ma poate ajuta cineva? cum sa ma jok dk am doar 12 intrati in bar/bordel pe zi deci eu nu pot sa imi incarc energia dekt de 12 ori asta inseamna 5 minute de jok invatatima voi astia kare aveti experienta cum sa le folosesc?
    ))) pai la inceput ti se dau 100 bilete ( in prima zi de joc ) , dupa aceea cate 12 pe zi ... tu probabil dai spargeri individuale pana la termini si de aceea ramai fara .. ideea e urmatoarea , in afara de contul tau principal , sa iti mai faci niste iepuri (alte conturi , pe alte mailuri ) ... iar cu acesti iepuri ( dupa ce ii cresti prin spargeri , atacuri in rave , gang-atack-uri pe alte ganguri ) iti cresti CONTUL PRINCIPAL .. (ideal ar fi sa il duci la ultima spargere , FK ) unde se iau cei mai multi bani , respectul crescand foarte mult .

  7. #17
    Guest

    Red face

    Quote Originally Posted by marijuana1234 View Post
    eu sunt incepator ma poate ajuta cineva? cum sa ma jok dk am doar 12 intrati in bar/bordel pe zi deci eu nu pot sa imi incarc energia dekt de 12 ori asta inseamna 5 minute de jok invatatima voi astia kare aveti experienta cum sa le folosesc?
    Uita-te prin forum,sunt topicu-uri cum sa joci,strategii etc si vezi ca poti sa folosesti mai multe conturi(iepuri)... asta inseamna bilete la greu...

  8. #18
    Guest

    Default

    Joaca si tu macar cu vreo 20 de conturi...o sa vii sa ne spui ca vrei mai mult timp liber)

  9. #19

    Smile

    makr 20 pe bilete pe zi de TC...

  10. #20
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    eu cred ca sunt prea multe.. 5 erau de ajuns :P
    cititi la topicul strategii .. cum sa economisiti bilete si cum sa faceti respectul mai mare cu putine bilete :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •