Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
  1. #21
    Guest

    Default

    tot ii trimiteti la topicul de strategii unde sunt strategii doar pentru runda de skill ( milkuri ) ...

  2. #22
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    tot ii trimiteti la topicul de strategii unde sunt strategii doar pentru runda de skill ( milkuri ) ...
    Pai nu ?! In loc sa ii explice pe loc saracului jucator , il trimite frumos , cu cererea in mana la strategii ...

  3. #23
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    e asa greu sa dai clic de doua ori si sa citesti ?
    eu cand am intrat prima data pe crims citeam si nu intrebam de 1000 de ori acelas lucru

  4. #24
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    e asa greu sa dai clic de doua ori si sa citesti ?
    eu cand am intrat prima data pe crims citeam si nu intrebam de 1000 de ori acelas lucru
    Pai daca saracii oameni nu au intrat in contact vreodata cu forumul ... nu e chiar asa greu sa scrii 3 randuri , in fine .

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    eu cred ca sunt prea multe.. 5 erau de ajuns :P
    cititi la topicul strategii .. cum sa economisiti bilete si cum sa faceti respectul mai mare cu putine bilete :P

    Tu de unde stii ca-s multe/putine? Daca ai zis ca nu joci.




  6. #26
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    am jucat cabd erau 8 si erau prea multe ::P

  7. #27
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post
    Tu de unde stii ca-s multe/putine? Daca ai zis ca nu joci.



    Taci ma , moderatorii sunt jucatori foarte consacrati si daca nu joaca 5 runde , tot pot sa faca minim 2kk singuri .

  8. #28
    Guest

    Default

    Din cauza unor robotzei precum asta ,care zbiara ca nu-i ajung cele peste 2200 de bilete ,
    s-a trezit si Ebichuman ...si s-a trezit cu fata la cearsaf.Si a visat cam urit...si ne explica cum a ajuns el la concluzia ca biletele nefolosite ar trebui sa nu se mai reporteze de pe o zi pe alta ,ci sa se piarda macar o parte din ele.Apoi a mai avut un cosmar...cica ar fi ceva in neregula cu iepurii ,si ca ar trebui insemnati cu fierul inrosit pe urechiuse cu inscrisul "Don't touch this rabbit "...
    Pai asta inseamna ca cei care mai trec si pe la servici sau pe la scoala (de la facultate pina la grupa mijlocie la gradinita ) isi pot lua gindul de la relaxarea prin intermediul acestui joc...pur si simplu ,daca s-ar pune in practica ideile lui Ebichuman ,cei care isi folosesc capul si pentru strategia acestui joc ,nu numai pentru a da de nervi cu el in monitor ,ar fi dati afara...fara bilete reportate ,n-ar mai avea nici o sansa.
    Mai bine va mai dau o idee ,chiar ma mir ca inca nu i-a venit vreunui administrator...vindeti ,tata ,biletele...pe credite.La legatura ,la snop ,la kilogram ,cum doriti ,oricum nu prea conteaza.Robotzeii vor fi in culmea fericirii ,iar voi va veti alege cu banii de pe credite .
    Dar ,pentru cei care mai au si alte preocupari ,lasati-le macar ideea de "only for fun"
    Last edited by TheWhiteWolf; 08-13-2008 at 12:53 AM.

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    am jucat cabd erau 8 si erau prea multe ::P

    Si crezi tu ca seamana jocul de acum cu cabd jucai tu? Iti zic eu, ca nu cred ca stii.NU!In primul rand,acum se castiga mai putini bani la spargeri, ceea ce nu cred ca dadeai tu cabd jucai.

    Folosesti cate bilete vrei tu, nu are cum sa fie prea multe, ca nu cred ca te deranjeaza daca raman acolo.
    Sa stii ca acu vreo 2-3 runde a fost intrarea libera la tarfe, si nu s-a suparat nimeni, eventual se mai bagau si credite pt a iesi din spital.

    Siii, inca ceva, pune 'p mic cand scoti limba, adica, .


    Quote Originally Posted by Romania View Post
    tot ii trimiteti la topicul de strategii unde sunt strategii doar pentru runda de skill ( milkuri ) ...
    Acum sunt trimisi la Centrul de Support =)


    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Taci ma , moderatorii sunt jucatori foarte consacrati si daca nu joaca 5 runde , tot pot sa faca minim 2kk singuri .

    Hmm, nici noi doi adunat la sfarsit nu o sa avem atat , cred.





  10. #30
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    da, sunt trimisi la centru de suport pt a evita sa se creeze alte topicuri inutile ,, nu vad care e problema
    jocu e acelasi cand jucam eu cu cel de acum , da stiu cand era intrare libera la bordel.. tot sunt prea multe bilete :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •