Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 60
  1. #11

    Default

    kedul ale tazko budes vysvetlovat taketo veci hlupakom

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by luza254 View Post
    Mily admini mam na vas 1 vec : Vsetci traja ste dobre vedeli ze mdkslyte (macedonsky nick )
    je travis a predsa ste ho nedali do CZE , to je vysmech , ako vidim ze admini su skorumpovany

    A este 1 vec vsetci 3 admin su olympici a este aj nooby zabanovali konkurenciu aby vyhral admin milan333 a dal si ine meno ako keby sme boli idioty a nevedeli ze je to on
    Toto je Uz fakt velmi trapne , admin by mal dohliadat na to aby sa neporusovali pravidla a nie hrat TC a este si pomahat ze zabanuje konkurenu , to je nespravodlive ze niekto maka cele kolo a dostane 3 dni pred koncom kola ban za doverihodny ucet ze ho nema cele kolo a to ich je viacerych
    Mal si nahlásiť chybnú vlajku. My to nemáme odkiaľ vedieť že on má nejaký účet v macedónsku. Alebo si snáď myslíš že mi kontrolujeme všetky účty na TC či majú dobrú vlajku? Ak by si mi nahlásil ten nick a mal by zlú vlajku, tak ju zmením. Ja sa nekukám čí je ten hráčov nick, lebo zaberie to viac času a ten ja nemám.
    Ďalšia vec, prečo by Milan nemohol hrať ? Je moderátor a nemá žiadne výhody, to by musel hrať na moderátorskom nicku aby nejaké aspoň mal. A určite sa nebude banovať konkurencia aby vyhral. Ja neviem čí je ten prvý účet, nezaujíma ma to. A aj keby to Milan bol a chcel by vyhrať SVK tak určite by nebolo nutné banovať konkurenciu. Myslím si že rešpekt 420k by mal zachvíľu.

    Pre ostatných začnite sa chovať normálne. Vy neviete kľudne diskutovať o ničom. Myslím že to pôjde bez tých sprostých slov.

    BTW: Gratulujem víťazom ešte raz.

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sc0rp10n View Post
    Mal si nahlásiť chybnú vlajku. My to nemáme odkiaľ vedieť že on má nejaký účet v macedónsku. Alebo si snáď myslíš že mi kontrolujeme všetky účty na TC či majú dobrú vlajku? Ak by si mi nahlásil ten nick a mal by zlú vlajku, tak ju zmením. Ja sa nekukám čí je ten hráčov nick, lebo zaberie to viac času a ten ja nemám.
    Ďalšia vec, prečo by Milan nemohol hrať ? Je moderátor a nemá žiadne výhody, to by musel hrať na moderátorskom nicku aby nejaké aspoň mal. A určite sa nebude banovať konkurencia aby vyhral. Ja neviem čí je ten prvý účet, nezaujíma ma to. A aj keby to Milan bol a chcel by vyhrať SVK tak určite by nebolo nutné banovať konkurenciu. Myslím si že rešpekt 420k by mal zachvíľu.

    Pre ostatných začnite sa chovať normálne. Vy neviete kľudne diskutovať o ničom. Myslím že to pôjde bez tých sprostých slov.

    BTW: Gratulujem víťazom ešte raz.

    Kamosovy ste zmenili vlajku po 10 TC dni ked si regol nick nebol ani v novinach , a mdkstyle dokonca bol v novinach ste to mali odchalit. lol

  4. #14
    Guest

    Default

    Luza teraz maju pravdu, ale nevadi on pomahal cez doveryhodny a ucet bol macedoncov, ale kazdy sa myli.

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kubo15 View Post
    Luza teraz maju pravdu, ale nevadi on pomahal cez doveryhodny a ucet bol macedoncov, ale kazdy sa myli.
    Ak hovoríte o prvom účte na slovensku že sa tam nechodilo cez dôverák, tak sa veľmi mýlite.
    Dnes som to kukal kôli odmene kreditov. Obidva účty neporušuli zdieľanie.
    Takže účty sú čisté.
    Nehovorte prosím o niečom o čom neviete nič.

  6. #16
    Guest

    Default

    Zdeno ja myslim Travisa.

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by luza254 View Post
    Mily admini mam na vas 1 vec : Vsetci traja ste dobre vedeli ze mdkslyte (macedonsky nick )
    je travis a predsa ste ho nedali do CZE , to je vysmech , ako vidim ze admini su skorumpovany

    A este 1 vec vsetci 3 admin su olympici a este aj nooby zabanovali konkurenciu aby vyhral admin milan333 a dal si ine meno ako keby sme boli idioty a nevedeli ze je to on
    Toto je Uz fakt velmi trapne , admin by mal dohliadat na to aby sa neporusovali pravidla a nie hrat TC a este si pomahat ze zabanuje konkurenu , to je nespravodlive ze niekto maka cele kolo a dostane 3 dni pred koncom kola ban za doverihodny ucet ze ho nema cele kolo a to ich je viacerych
    Ty seš vážně ubožák.

    Travis a vlajky
    Tak prosím nahlas,že nick Olympic na kterém hrálo 5 českých lidí má SVK vlajku.Čím to bude?Zkus zapojit mozek aspoň na chvilku.

    Nepleť si výrazy admin a moderátor.

    Určitě Juraj zabanovává ostatní nicky aby jsme vyhráli SVK.My bysme totiž SVK nikdy jinak nedokázali vyhrát.

    btw:Zdeno,Juraji,Milane nenašlo bys se tam nějaké nové pravidlo? Za psaní blbosti na forum,které nemají hlavu ani patu ?

    btw2: Marty,nezlobím se , je mi to absolutně ukradené kolikátý jsem skončil.
    Last edited by baximo; 07-27-2008 at 08:40 PM.

  8. #18
    Guest

    Default

    mne pride divne to ze vsetci co boli v poprednych prieckach na slovensku dostali take bany ktore im skoncili az po konci kola aby neboli v statistike.... myslim ze juraj o tom vedel dlhsie ale mam tusaka ze tie bany boli umyselne spravene aby sa skoncili po konci kola... nemyslim tym teraz len nase ucty ale aj ine

  9. #19
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by baximo View Post
    Ty seš vážně ubožák.
    btw1 nenašlo bys se tam nějaké nové pravidlo? Za psaní blbosti na forum,které nemají hlavu ani patu ?
    btw2: Marty,nezlobím se , je mi to absolutně ukradené kolikátý jsem skončil.
    btw1 - protože od té doby co to tu zase sleduji (od začátku června, šestého měsíce v roce ) se tu takovýchto věcí oběvilo nespočet. Desítky křivých obvinění, pomluv a provokací.
    Tohle opravdu nepřispívá k dobré atmosféře na fóru pánové
    btw2 - mohl jsem ti pomoci

    btw proč o tomhle nemluvíte na témato o porušení pravidel či banech ?
    Last edited by MartyMcFly; 07-27-2008 at 09:24 PM.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by zizan1 View Post
    mne pride divne to ze vsetci co boli v poprednych prieckach na slovensku dostali take bany ktore im skoncili az po konci kola aby neboli v statistike.... myslim ze juraj o tom vedel dlhsie ale mam tusaka ze tie bany boli umyselne spravene aby sa skoncili po konci kola... nemyslim tym teraz len nase ucty ale aj ine
    zizan mas pravdu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •