Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. #1
    Guest

    Question care de pe unde sunteti?

    M-am gandit ca prin aceasta sectiune sa ne cunoastem mai bine si poate se vor stabili legaturi in joc pentru o mai buna performanta a romanilor.
    Incepand eu, as vrea sa stiu daca mai sunt careva din zalau care joaca si au nevoie de un om de crims pentru runda 29. Va salut respectuos!

  2. #2
    Guest

    Default re

    bafta tuturor runda 29

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AxelFloW View Post
    M-am gandit ca prin aceasta sectiune sa ne cunoastem mai bine si poate se vor stabili legaturi in joc pentru o mai buna performanta a romanilor.
    Incepand eu, as vrea sa stiu daca mai sunt careva din zalau care joaca si au nevoie de un om de crims pentru runda 29. Va salut respectuos!

    Te salut si eu.

    Incearca sa fii tu omu' tau, adica sa joci cu iepuri.. iepuri= conturi secundare care te ajuta sa cresti un cont mai mare.. mare = skillos.

    Sau daca nu ai prea mult timp liber si nu vrei sa te complici cu mai multe conturi, incearca sa iti faci prieteni pe strada sa intri in gang-uri, alea alea. Pe forum nu vei reusi, pt ca vei fii luat la misto.




  4. #4
    Guest

    Default

    Salut .Aici vei fi luat la misto ,iar pe strada vei fi luat la bataie...asa ca ,cel putin pentru inceput ,iti faci vreo 20-25 de conturi si joci singur Sa n-ai incredere in toti n00bii care iti promit gang ,gangurile facute pe strada sfirsesc ,invariabil ,la spital ...
    Cam acestea sint performantele romanilor :minciuna("hai ca-ti promit ca te bag in gang ,dar mi-ar sta bine cu skill-ul tau ,asa ca mai bine te atac" ) ,furtul de conturi in vederea secarii de skill(sa nu dai parola ta ,indiferent cine ti-o cere...in plus ,fereste-te de keylogg-uri ) ,santajul si scandalurile nesfirsite de pe strada.
    Asa ca iti dau un sfat :daca ai sansa sa-ti faci amici straini in acest joc ,lasa falsul patriotism si joaca cu ei...sint mult mai cinstiti
    Last edited by TheWhiteWolf; 07-28-2008 at 08:35 PM.

  5. #5
    Guest

    Default

    asa e sad angel....nu joc de 2 sau 3 zile crims`ul...dar pur si simplu nu ma stresez tare cu el...ma gandeam ca poate sunt unii care se cunosc in realitate si nu se stiu in crims...si ar putea colabora....in ceea ce priveste 25 de conturi....vai GOD!! mai mult decat exagerat mi se pare. si cu 3 sa dau spargeri si ma doare capu dupa vreo 4 ore. oricum...e cam greu acum sa colaborezi. is curios ce s`ar intampla daca nu ar putea juca oamenii decat cu un cont? nu ar mai fi cine sa joace, probabil.

  6. #6
    Guest

    Default

    da aici ai dreptate din punct de vedere ) si eu sunt curios cne ar mai juca dak nu s`ar putea loga dekt pe un sg. cont chiar ar fi interesant eu unu nush ce sa zic ...probabil k ashi fi "RETIRED" cum sunt de cva runde bune pac-pac :*

  7. #7
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Asa a fost intotdeauna pe Crims, si nu numai la noi la romani, ci si la jucatorii din alte tari.
    In primul rand este un joc, si fiecare joaca cum vrea si cum ii place, nu conteaza ce cum si ce fel. Nimeni nu se uita la steag cand te-a prins in bar, caci daca ar face-o, ai avea timp destul sa-ti schimbi fata, iar pentru el asta ar inseamna bye bye skill.

    In concluzie, joaca cum vrei, cum ti se pare mai fun, si nu lua in seama ce zic unii sau altii despre patriotism pentru ca ei sunt cei care te vor ataca cand te astepti mai putin.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Trist ... :/

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Trist ... :/
    Mai "sad" decit nick-ul meu e comportamentul lui...ma rog ,eu m-am invatat cu asa ceva ,nu e primul care sufera de complexe de inferioritate fata de mine
    Oricum ,mult succes tuturor in runda care va incepe ,si mai ales distractie placuta !
    Last edited by TheWhiteWolf; 07-29-2008 at 05:27 PM.

  10. #10
    Guest

    Red face

    Omorati ma tot ce va pica in bar-uri,pe strazi etc... ce patriotism?? ma c#@RRF@#c pe el patriotism,e doar un joc!!!Ce nu va e cunoscut,bagati la morga!! Poa' sa fie si shaolinu de la roma.. rupeti tot,in special romanii!! =)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •