Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
  1. #11
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    Omorati ma tot ce va pica in bar-uri,pe strazi etc... ce patriotism?? ma c#@RRF@#c pe el patriotism,e doar un joc!!!Ce nu va e cunoscut,bagati la morga!! Poa' sa fie si shaolinu de la roma.. rupeti tot,in special romanii!! =)
    Agresivule !

  2. #12
    Guest

    Red face

    Sa moara mazarea din dl Mazare daca sunt agresiv ,sunt doar obiectiv manca-ti-as

  3. #13
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    Sa moara mazarea din dl Mazare daca sunt agresiv ,sunt doar obiectiv manca-ti-as
    Nu e nevoie sa imi mananci ceva ... stiam eu ca id-ul tau de mess era scris gresit in loc de sean john =>> (elton) john ..

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Nu e nevoie sa imi mananci ceva ... stiam eu ca id-ul tau de mess era scris gresit in loc de sean john =>> (elton) john ..
    lumeeee,m-a facut popogay asta imediat ti-a zburat gandu' la tentativa aia de putza ce ai tu acolo,eu ma reveream la altceva manca-mi-ai,ie bun asa marinare?!

    PS: Daca l-ai vedea pe popogay-u ala de Elton imediat te-ai pune in genunchi si i-ai recunoaste ca ai fost toata viata popogay pt 1 kg de dineros =)

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AxelFloW View Post
    is curios ce s`ar intampla daca nu ar putea juca oamenii decat cu un cont? nu ar mai fi cine sa joace, probabil.
    Ar fi ciudat, interesant, greu si mai frumos.

    Si daca ar fi si alt mod de a se invita lumea in gang-uri, adica fara sa se atace, poate ar fi si mai frumos. Stiu,stiu nu va mai fi distractia unora de pe strada si de prin guestbuce .


    Quote Originally Posted by nelutzu View Post
    da aici ai dreptate din punct de vedere ) si eu sunt curios cne ar mai juca dak nu s`ar putea loga dekt pe un sg. cont chiar ar fi interesant eu unu nush ce sa zic ...probabil k ashi fi "RETIRED" cum sunt de cva runde bune pac-pac :*

    Pai tu nu te poti lipsi de iepuri pe forum, dapai pe joc .



  6. #16
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post




    Pai tu nu te poti lipsi de iepuri pe forum, dapai pe joc .



    Bine punctat ! ( u know better ) ))

  7. #17
    Guest

    Default

    You have been banned for the following reason:
    Postul meu nu avea nici o legatura cu persoana ta

    Date the ban will be lifted: Never


    Acesta este mesajul care apare cind vreau sa ma loghez pe forum cu TheWhiteWolf...uite ca inca o data am avut dreptate ,si ti-am ghicit urmatoarea mutare.
    Stiu ca suferi de complexe de inferioritate,kirk...dar te-ai gindit sa consulti macar un psiholog? Desi exista si psihiatri...
    Poate ne lamuresti si pe noi ,cei care nu sintem "verzi" ,la cine te-ai referit ,daca nu la mine?
    Sa-ti fac un desen ,sa-ti dai seama cit de penibila e minciuna ta?

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    [/I]In concluzie, joaca cum vrei, cum ti se pare mai fun, si nu lua in seama ce zic unii sau altii despre patriotism pentru ca ei sunt cei care te vor ataca cand te astepti mai putin.
    Intrucit doar eu postasem pina atunci un mesaj in care aparea cuvintul "patriotism" ,exista doua posibilitati:
    1.Normal ca la mine te refereai ,dar esti un mincinos ordinar...la fel ai mintit si cind mi-ai dat ban pentru ca eram injurat de prietenul tau quaresma ,la fel ai mintit si cind mi-am luat ban pentru folosirea expresiei "trave".
    2.Nu te refereai la mine ,a fost doar o coincidenta...de fapt ,vorbeai singur ,sau la pereti ,inginind cuvinte fara noima ,nestiind ce spui.

    Oricum ,la tine n-aveam pretentii ,ma asteptam la asta.La tine ca persoana ,dar de la un administrator e normal sa ai pretentii.Chiar tu spuneai intr-un topic anterior ca "asemenea mincinosi nu au ce cauta in TCCrew"(citat...hooo ,nu te bucura !inca nu esti clasic in viata ,doream doar sa-ti amintesc ce ai spus acum citeva luni ) Atunci tu ce mai cauti in TC ? Merita sa te faci de ris de cite ori atingi tastatura ,doar pentru a ciuguli firimiturile de la masa celor mari ?Mai bine arata ca mai ai o farima de bun simt ,si du-te invirtindu-te...in acest joc inca mai sint oameni integri,civilizati ...normali ,as putea spune ,care pot avea rezultate ca admin si care ar putea indrepta tot ce-ai stricat tu pina acum.
    Am avut un admin bun...de fapt foarte bun...Muguru.L-ai sapat cit ai putut ca sa-i iei locul.Ai ajuns unde ti-ai dorit ,dar...daca un bun administrator a fost dat deoparte atit de usor ,tu de ce crezi ca vei ramine pe viata in aceasta postura?Doar pentru ca esti de partea cui trebuie cind trebuie facuta cite o magarie la nivel inalt ?Crede-ma ,uneori mai aflam si noi ,astia mai mici ,cum se iau hotaririle cind vine vorba de banarea unui jucator de top
    N-ai ce face ,kirk ,oricit ai minti in continuare ,si oricite banuri imi vei mai da...adevarul este unul singur ,si te va durea in continuare ,oricite mizerii vei mai face in acest joc .Si gindeste-te bine:daca-ti mereu iti furi singur caciula ,te prinde iarna cu capul gol (se poate citi si descoperit in loc de gol ,dar se pierde esenta )

  8. #18
    Guest

    Default

    Am folosit iar expresia "trave" ,dar ca citat...asa ca pentru asta nu-mi poti face nimicSint curios care va fi urmatorul motiv de banare
    Aaa...am uitat ."Augusta" sa persoana kirk poate da ban si fara motiv (scuze ,dar numele unei persoane minuscule nu suporta majuscula ,chiar daca e vorba de un nickname)

    P.S. :Intrucit ti-am demonstrat ca ai mintit ,si postarea ta nu putea avea legatura cu altcineva ,ar fi cazul sa ridici banarea pe forum pentru userulTheWhiteWolf. Sper sa fii in asentimentul meu cind spun ca n-are sens sa te afunzi si mai rau in mizeria pe care o faci
    Last edited by Iepurilla; 08-01-2008 at 02:55 PM.

  9. #19
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Te rog inca o data sa citesti regulamentul forumului. Jignirile de orice fel ar fi ele nu sunt permise aici. In cazul in care vei continua cu acest comportament se poate ajunge la masuri referitoare la conturile de pe joc.
    Pe acest forum oricine are dreptul sa isi spuna parerea atata timp cat o face raspectand regulamentul forumului. Postul lui Kirk nu facea nici o referire la tine iar comportamentul asta aberant a depasit orice limita.

  10. #20
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by Iepurilla View Post
    P.S. :Intrucit ti-am demonstrat ca ai mintit ,si postarea ta nu putea avea legatura cu altcineva ,ar fi cazul sa ridici banarea pe forum pentru userulTheWhiteWolf. Sper sa fii in asentimentul meu cind spun ca n-are sens sa te afunzi si mai rau in mizeria pe care o faci
    Da-mi voie sa nu fiu de acord. Este a nu stiu cata oara cand ma injuri pe forum pentru ca ti-am dat un ban temporar pe joc acum 2 ani cand te injurai pe strada cu Quaresma (erau alte reguli s.a.m.d), si pentru ca nu am intervenit la Abuse sa-ti debaneze contul principal acum mai bine de 1 an.

    Nu am sa comentez aici acuzatiile tale nefondate, si povestile de adormit copiii cu "magariile mele la nivel inalt". Forum nu e locul tau de joaca.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •