Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: lamuriri :)

  1. #1
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default lamuriri :)

    @shobolanu (pe undeva prin alt topic, bineinteles inchis):

    "Andone esti lame, nu e link spre blog. E link spre fav20.
    Adica un click pe link-ul asta, imi aduce un vot! Dar tu tot lame ramai!"

    1. ce inseamna "lame" ? l'am mai auzit pe strada.. tot de la oameni d'astia de stau 24/7 pe net, da nu am avut curiozitatea sa intreb ce inseamna, cat timp nu mi se adresau mie
    2. intrebarea ramane, doar ca schimbam formularea: chiar nu te voteaza nimeni, de ai ajuns sa pui linkuri in felicitari ?


    @ alinushy
    nu am nimic cu voi, felicitarile pt siku erau strict pentru skillul facut si pt modul de joc. cu iepuri de fk pot multi sa joace, dar sa faca skill de ordinul milioanelor mai mult din vanat nu e chiar pt oricine

  2. #2
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by andone View Post

    @ alinushy
    nu am nimic cu voi, felicitarile pt siku erau strict pentru skillul facut si pt modul de joc. cu iepuri de fk pot multi sa joace, dar sa faca skill de ordinul milioanelor mai mult din vanat nu e chiar pt oricine
    E incredibil ca vaneaza ? Daca vaneaza 10 jucatori ... fiecare jucator poate face 300k minim , ca se mai dau si spargeri nu e skill facut doar din vanat ... mai vin si ceva donatii se poate ajunge la skillul respectiv.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    aha, mai zi'mi unu care a facut asa runda asta ! eu vorbeam strict de runda care s'a terminat, nu de ipoteze de joc. si cand zic "nu e pt oricine" ma refer la faptul ca unii nu sunt in stare sa joace nici 4 in echipa, ca sa nu mai vb de 10.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by andone View Post
    aha, mai zi'mi unu care a facut asa runda asta ! eu vorbeam strict de runda care s'a terminat, nu de ipoteze de joc. si cand zic "nu e pt oricine" ma refer la faptul ca unii nu sunt in stare sa joace nici 4 in echipa, ca sa nu mai vb de 10.
    LoL , pai cine a jucat runda trecuta ma ... alinushy si scorpion au vanat si ei .. ( o parte din skill) , doar nu vroiai sa faca din vanat 2 persoane cat au facut ceilalti 10 ? , pai tocmai asta e , ei care vaneaza nu au jucat in echipa , au vanat fiecare cat au putut si au pus la 1 loc... alinushy si bilea au jucat in echipa si deaia au si castigat..

  5. #5
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    alinushy si bilea au jucat in echipa si deaia au si castigat..
    1. siku a zis de la bun inceput ca nu joaca sa castige, ci joaca pt skill, pt distractie. felicitarile erau pt ca a reusit ce si'a propus, si au reusit in mare parte din vanat, o sa fac un desen in paint cat de curand

    2. te'au investit astia avocatu poprului pe langa forum helper ma ? dupa cum vezi, topicul se numeste "lamuriri" si se adreseaza celor 2 mentionati, care e legatura ta aici ?

  6. #6
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by andone View Post
    1. siku a zis de la bun inceput ca nu joaca sa castige, ci joaca pt skill, pt distractie. felicitarile erau pt ca a reusit ce si'a propus, si au reusit in mare parte din vanat, o sa fac un desen in paint cat de curand

    2. te'au investit astia avocatu poprului pe langa forum helper ma ? dupa cum vezi, topicul se numeste "lamuriri" si se adreseaza celor 2 mentionati, care e legatura ta aici ?
    1.Pai daca tot il crezi pe siku asa de bun nu vrei sa ii ridici o statuie , e nevoie sa faci 10 topicuri sa zici ca esti impresionat de "marile realizari" , lasa-ne cu dastea ca joaca la distractie ca joaca nu stiu cum ... si ei rup iepurii .. ce rost are sa ne mintim asa pe fata?(daca imi aduc eu aminte bine ei si-au propus top5 int deci ?)
    2.Nu e forumul tau , mi-am spus si eu parerea , probleme ?

  7. #7
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    nu vreau sa zic in n topicuri ca e bun, ci vroiam sa ii explic lu alinushy ca nu am nimic cu el, deoarece topicul in care m'a intrebat chestia asta este acum inchis. e chiar atat de greu de inteles ? .. insa tu probabil fiind obisnuit cu "buzele reci" ai tras repede concluzia ca ii ridic statuie

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by andone View Post
    nu vreau sa zic in n topicuri ca e bun, ci vroiam sa ii explic lu alinushy ca nu am nimic cu el, deoarece topicul in care m'a intrebat chestia asta este acum inchis. e chiar atat de greu de inteles ? .. insa tu probabil fiind obisnuit cu "buzele reci" ai tras repede concluzia ca ii ridic statuie
    buzele reci , explica-te si adu dovezi .

  9. #9
    Guest

    Default

    bha ce dreq aqm facetzi din tzantzar armasar....

  10. #10
    Guest

    Default

    iti dai seama ce mare joc a facut siku .. a donat lu hekate si pe deasupra a donat si degeaba .. s-au facut de ras

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •