Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
  1. #11
    Guest

    Default

    No tak sa k tomu vyjadriv aj ja. To s tema vstupenkama je super napad asi jako vsecky, ktere svedi vymysleli za poslednich 10 kol. ale lepsi by bylo mazat je tak po 5h

    A to s tema kuklama zni samozrejme lakave ze by se to vratilo ke staremu, ale jedine o co vlastne jde je to, ze se crew zbavi zodpovednosti a ulehci si pracu, jak psali tak se nebudou zabyvat zadnyma hackama atd. takze si vlastne kazdy bude moct delat kuklam co chce. Kazdy se bude chovat jak hajzl a kazdeho se bude snazit ojebat a to hre urcite prospeje, takze taky super napad.

    Ono i tedka sice jsou duveraky, ale abuse crew kontroluje jen ty velke nicky, takze na kukly si kazdy chodil a chodi jak chce, crew nechcou vypadat jak kreteni, ze na ne vsichni serou, tak prisli s takovym krasnym velkorysym napadem, jak se stat oblibenym, zbavit se odpovednosti a ulehcit si pracu

    (clap) (clap) (clap) (clap)

    me je to jedno co sa tu bude det, ja mam svoje uz za sebu a odehrane a uz sa nehodlam nikdy vracat. Jen sem napsal co si o tom myslim

  2. #12

    Default

    nwm necital som to cele ale zda sa my to dost dobre

  3. #13

    Default

    by landa

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DreamK1ller View Post
    No tak sa k tomu vyjadriv aj ja. To s tema vstupenkama je super napad asi jako vsecky, ktere svedi vymysleli za poslednich 10 kol. ale lepsi by bylo mazat je tak po 5h

    A to s tema kuklama zni samozrejme lakave ze by se to vratilo ke staremu, ale jedine o co vlastne jde je to, ze se crew zbavi zodpovednosti a ulehci si pracu, jak psali tak se nebudou zabyvat zadnyma hackama atd. takze si vlastne kazdy bude moct delat kuklam co chce. Kazdy se bude chovat jak hajzl a kazdeho se bude snazit ojebat a to hre urcite prospeje, takze taky super napad.

    Ono i tedka sice jsou duveraky, ale abuse crew kontroluje jen ty velke nicky, takze na kukly si kazdy chodil a chodi jak chce, crew nechcou vypadat jak kreteni, ze na ne vsichni serou, tak prisli s takovym krasnym velkorysym napadem, jak se stat oblibenym, zbavit se odpovednosti a ulehcit si pracu

    (clap) (clap) (clap) (clap)

    me je to jedno co sa tu bude det, ja mam svoje uz za sebu a odehrane a uz sa nehodlam nikdy vracat. Jen sem napsal co si o tom myslim
    Lol teraz tu nadávaš, že si chcú uľahčiť prácu. Kua sťažujete sa na dôveráky, a keď príde
    možnosť ich nepoužívať, tak zasa si niečo nájdete.
    Zamyslite sa nad tým čo chcete a čo nie. Lebo raz vravíte áno a raz nie.

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DreamK1ller View Post
    To s tema vstupenkama je super napad asi jako vsecky, ktere svedi vymysleli za poslednich 10 kol. ale lepsi by bylo mazat je tak po 5h
    Vyborna myslienka

  6. #16
    Guest

    Default

    Tak s tými vstupenkami nebude nič. Topic bol uzamknutý.
    Code:
    Edit: Vzhľadom k názoru hráčov sme sa rozhodli nepokračovať v nápade so vstupenkami. 
    Thread bol uzamknutý, tak nové posty nie su potrebné. Radi by sme poďakovali za vyjadrenie 
    vašeho názoru na tento nápad. "Kuklový" nápad je stále otvorený, tak ak chce ešte do neho 
    prispieť, tak môže.
    A s tým statusom kukla sa stále diskutuje ale to sa zrejme zavedie do hry, lebo už som prekladal veci okolo toho.

  7. #17
    Guest

    Default

    Souhlas s travisem

  8. #18
    Guest

    Default

    žiadny suhlas .... neviem podla mna by mali zrusit doveraky a tie označenie kukly nechat xD aspon by sa každy ukazal aky je kedbyže sa to vobec neriesilo a vstupy nechcem to a beton..rofl

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by I88HooLiGaN88I View Post
    žiadny suhlas .... neviem podla mna by mali zrusit doveraky a tie označenie kukly nechat xD aspon by sa každy ukazal aky je kedbyže sa to vobec neriesilo a vstupy nechcem to a beton..rofl
    S tým by som moc nepočítal. Čo som prekladal veci o tom statuse kukla, tak ak si dáš tento status na nick už sa to nedá NIKDY vrátiť a ak je ten nick v tomto statuse nemôže vyhrať kolo lebo nie je zobrazovaný v štatistikách.

  10. #20
    Guest

    Default

    to newa,ved stamat by som to presal na normal nick

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •