Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Poláci

  1. #1

    Default Poláci

    Zdarec, chtel jsem se zeptat, jeslti je mozny aby ti polaci meli tak mega respekty?muj nazor je ze maji nechate cheaty, vzdyt to neni mozny aby udelali ze zacatku tc kdyz maji 100 vstupenek 10000 respekt...jaky je vas nazor. WULKAN2

  2. #2
    Guest

    Default

    Spravia to jednoducho cez kukly staci im tak 10 kukiel a za cca 3 - 4 dni mozu mat cez 7000 respekt len keby isli solovky tak 1300 nie je problem zo 100 vstupeniek spravit.

  3. #3

    Default

    Cheaty v teto hre nejsou!!!

    Za dalsi Ti Polaci co vidis tak nahore jsou pouze kukly.

    A za dalsi kazdy dobry hrac zacina hrat hlavne s kuklama a jednu kuklu zvysuje druhou a pak postupne zvysuje hlavni ucet.

    Pokud chces byt dobry musis i Crims sedet od rana do vecera a hlavne si hrat s kuklama. Ja jich mel kdyz jsem hral cca 70. Coz je asi tak minimum pro velmi dobry vysledek.

  4. #4
    Guest

    Default NESUHLASIM KAMARAD TIE CHEATY MAL A VIDEL SOM AKO SI PRIDAL

    Quote Originally Posted by Zigac
    Cheaty v teto hre nejsou!!!

    Za dalsi Ti Polaci co vidis tak nahore jsou pouze kukly.

    A za dalsi kazdy dobry hrac zacina hrat hlavne s kuklama a jednu kuklu zvysuje druhou a pak postupne zvysuje hlavni ucet.

    Pokud chces byt dobry musis i Crims sedet od rana do vecera a hlavne si hrat s kuklama. Ja jich mel kdyz jsem hral cca 70. Coz je asi tak minimum pro velmi dobry vysledek.

  5. #5

    Default Re: NESUHLASIM KAMARAD TIE CHEATY MAL A VIDEL SOM AKO SI PRI

    Quote Originally Posted by Lukasjez
    Quote Originally Posted by Zigac
    Cheaty v teto hre nejsou!!!

    Za dalsi Ti Polaci co vidis tak nahore jsou pouze kukly.

    A za dalsi kazdy dobry hrac zacina hrat hlavne s kuklama a jednu kuklu zvysuje druhou a pak postupne zvysuje hlavni ucet.

    Pokud chces byt dobry musis i Crims sedet od rana do vecera a hlavne si hrat s kuklama. Ja jich mel kdyz jsem hral cca 70. Coz je asi tak minimum pro velmi dobry vysledek.
    tak povidej to nas vsechny zajima. Je to tvoji povinnosti oznamit to moderatorum nebo adminum

  6. #6
    Guest

    Default

    wow new moderator GL Zigac^^

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by GianniPietro
    wow new moderator GL Zigac^^
    Dik

  8. #8
    Guest

    Default Polaci

    Kdo by chtěl udělat gang proti polakum a brazilcum??? pište na moje icq 412941344.. chtělo by to abychom jim ukazali kdo je PÁNEM V CRIMS!!

  9. #9

    Default Re: Polaci

    Quote Originally Posted by Stiffi37
    Kdo by chtěl udělat gang proti polakum a brazilcum??? pište na moje icq 412941344.. chtělo by to abychom jim ukazali kdo je PÁNEM V CRIMS!!

    hodne stesti ti preji, ale driv nez te sejme nejakej Polak tak te sejme Cech nebo Slovak

  10. #10
    Guest

    Default

    Presne tak Zigac. Niektory slovaci a cesi nepochopia ze ked pojdu mierovou cestou dosiahnu viac. Ja byjem aj poliakov alel en ferovo.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •