Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Hybrid View

Default 29,sezon Anketler Düşünceler

Evet Arkadaşlar Değişik Birşeyler Yapalim.sizce Bu Turun Ve Crimsin En Populer Ismi Kim?sizce Bu Tur Dereceler Nasil Olur.bu Turu Kim Kazanir?crimsde En Iyi Oyuncu ? En Iyi çete Hangisi? Konu Amacindan çikmadan Herkes Düşüncelerini Yazsin

BT de iyi kasıyor ghetto falan ama favorim oldfriends
    !!! Siz Geceleri Rüyalarınızda Kızları Düşlerken Biz Klavyemizle Savaştayız !!!
    !!! Siz sabahları uyanınca yüzünüzü yıkarken biz son yedeklerimizi almış yeni yatıyor oluyoruz !!!
    !!! Siz bizim kim olduğumuzu merak ederken biz sizin 7 sülalenizi çözüyoruz !!!
    !!! Siz bizi yakalamak isterken biz çoktan sizi teslim almış ve uzaklaşmış oluyoruz !!!

TC Player okahinoTURKIYE

Cyber-Warrior Information Technoly's World

Guest

Ben ne taraftasam orası kazanıyo herşey bu kadar :d En ii kim daha siz karar verin hehe

Forever BT

sonuna M EKLE o BT nin
    !!! Siz Geceleri Rüyalarınızda Kızları Düşlerken Biz Klavyemizle Savaştayız !!!
    !!! Siz sabahları uyanınca yüzünüzü yıkarken biz son yedeklerimizi almış yeni yatıyor oluyoruz !!!
    !!! Siz bizim kim olduğumuzu merak ederken biz sizin 7 sülalenizi çözüyoruz !!!
    !!! Siz bizi yakalamak isterken biz çoktan sizi teslim almış ve uzaklaşmış oluyoruz !!!

TC Player okahinoTURKIYE

Cyber-Warrior Information Technoly's World

Guest

olddansın ama kimse bi sik yiyemio ve boykot siz o kadar deilsiniz bizde o kadar değiliz :ç 5 kişiyiz siz 10 kişisiniz ama biz yardım edeneleri yazıoz siizn gibi milleti cagırıp mesele gordonstc gel bize kas deyip adam profilde ismimiz olursa gelirim dediinde yok diosun şimdi düşünüyorumda o hesabı kasan ama ismi olmayan kas kişi vardır hade aglamaya devam şimdi cry man cry ezük :ç

Guest

Cool

oldfriends bencede adam bi ara 1. idi şimdi deil bide türk çok iyi adam bnimde favorim o.....

Quote Originally Posted by SwiftBlast View Post
    olddansın ama kimse bi sik yiyemio ve boykot siz o kadar deilsiniz bizde o kadar değiliz :ç 5 kişiyiz siz 10 kişisiniz ama biz yardım edeneleri yazıoz siizn gibi milleti cagırıp mesele gordonstc. gel bize kas deyip adam profilde ismimiz olursa gelirim dediinde yok diosun şimdi düşünüyorumda o hesabı kasan ama ismi olmayan kas kişi vardır hade aglamaya devam şimdi cry man cry ezük :ç

mallığın kitabını yazmış öküz :ç ebenizi siktik; ezikliğinizden, 1. olamadınız diye hesabı son dk'da acile soktunuz 2 kişi kastık diyosun ya; haklısın :ç mavidumak dejavu kuzen ve seni toplasak anca 2 adam edersiniz

Achilles41..

Quote Originally Posted by BoYKoT18 View Post
    dream team

westcoastback
    ıspartaspor
    trimal
    kuzenmal
    kalite
    turning
    tabutcu
    baykus85
    mavidumak
    yamazaki
    gordons
    türker
    byme0
    zalimops
    katilpirana
    trdeam
    nbapower

oldfriends

boykot18
    larrybird94
    xsaintangerx

düşüncem şu 17 kişiyle ilk 5e girmeyi bırak 3müzle başa çıkamıolar benmle kasan bi 3 kişi daha olsaydı yani 6 kişi olsaydık oyunu inter ilk 3 te tmmlardım
    topla gelde top 3 yap ngzel bısı =) boykot

Guest

Lightbulb

Quote Originally Posted by BoYKoT18 View Post
    dream team

westcoastback
    ıspartaspor
    trimal
    kuzenmal
    kalite
    turning
    tabutcu
    baykus85
    mavidumak
    yamazaki
    gordons
    türker
    byme0
    zalimops
    katilpirana
    trdeam
    nbapower

oldfriends

boykot18
    larrybird94
    xsaintangerx

düşüncem şu 17 kişiyle ilk 5e girmeyi bırak 3müzle başa çıkamıolar benmle kasan bi 3 kişi daha olsaydı yani 6 kişi olsaydık oyunu inter ilk 3 te tmmlardım
    oldfriends ;
    boykot18
    larrybird94
    xsaintangerx
    kursunkalem
    ghetto
    inolimitei
    ----------
    Dreamteam ;
    tribalenfeksiyon
    mavidumak
    kuzenliwe
    katilpirana
    tctabutcu
    diğerleri helper

ha boykot 6 kişi olsaydık top 3 te bitirirdik diyosun ozaman git getir 3 kişi daha top 3 yap bakalım hadi

Guest

Quote Originally Posted by tctabutcu View Post
    oldfriends ;
    boykot18
    larrybird94
    xsaintangerx
    kursunkalem
    ghetto
    inolimitei
    ----------
    Dreamteam ;
    tribalenfeksiyon
    mavidumak
    kuzenliwe
    katilpirana
    tctabutcu
    diğerleri helper

ha boykot 6 kişi olsaydık top 3 te bitirirdik diyosun ozaman git getir 3 kişi daha top 3 yap bakalım hadi
    e burda pasaibo ramco leon leon tayfası yok nie bu kadar az yazdın aq aip lan neyse kasmanıza bakın takvimlerde achillesin adamlar oda muhtemelen oyundadır isimsiz kasanlar çok nasılsa ya elleme isterse 200 kişi kassın eziq eziqdir hala kasan kişi sayısının hesabını yapıolar bu kadar salak acemiler :ç bana tek tek bi adam göstersinler tek kişi kasıp top 5 tapan onu geçtim 3 kişi kasıp top 5 yapan 4 kişi top 4. yol alın rekoru kırın ağlamayın bu kadar :ç