Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Guest

    Unhappy nimeni nu ma vrea ca prieten

    nimen i nu ma vra ca prieten?

  2. #2
    Guest

    Default

    Hey,n-o lua in tragic...E un doar un amarit de joc in care ,din cauza unor schimbari de regulament si ,mai ales ,lipsei de caracter a unora care il joaca ,nu mai poti avea incredere in nimeni.Cu timpul ,poate vei gasi 2-3 persoane cu care sa te intelegi mai bine Bafta !

  3. #3
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    vai cat am ras la numele topicului
    m1q in crims nu prea sunt prieteni , cel mai bine e sa vorbesti cu eventualii prieteni din joc la telefon , pe skype , unde iti e tie mai usor ..
    tin sa iti amintesc ca prietenii ti faci pe masura ce joci, si nu dintr-o data , cu cat vei fi mai bun in joc cu atat mai mult vei avea posibilitatea de a cunoaste mai multi prieteni ..
    optiunea din joc "prieteni" nu e avantajoasa pentru cei cu respect sa stii , poate din cauza asta nu iti da accept la relatia de prietenie :P

  4. #4

    Default

    du-te la Din Dragoste si fa akolo reclamatzii =))


    Breee... ce crezi ca rezolvi cu " nimni nu ma vrea ca prieten " ...

    REMEBER :

    Nu e site de Matrimoniale =))

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    vai cat am ras la numele topicului
    m1q in crims nu prea sunt prieteni , cel mai bine e sa vorbesti cu eventualii prieteni din joc la telefon , pe skype , unde iti e tie mai usor ..
    tin sa iti amintesc ca prietenii ti faci pe masura ce joci, si nu dintr-o data , cu cat vei fi mai bun in joc cu atat mai mult vei avea posibilitatea de a cunoaste mai multi prieteni ..
    optiunea din joc "prieteni" nu e avantajoasa pentru cei cu respect sa stii , poate din cauza asta nu iti da accept la relatia de prietenie :P
    De ce razi Grudge , tu cand erai mic mic mic ( acum esti mare mare mare ) nu cautai prietenie pe strada sau pe bulaul TC ?

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    cand am inceput eu sa joc nu prea vorbeam pe strada tin minte ca ma batut prietena .. ) in joc ca de la ea am dat de joc...
    apoi am inceput sa mai vb pe strada da nu prea mult .. si prieteni tin minte ca dadeam spargeri cu Crina , CrinuldeArgint (cred) si altii care leam uitat nickurile ,,
    si da cautam si eu prieteni nu e nici o rusine ,poate radeam de mine...

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    cand am inceput eu sa joc nu prea vorbeam pe strada tin minte ca ma batut prietena .. ) in joc ca de la ea am dat de joc...
    Bravos ei ! Se pare ca ti-a prins bine
    Oricum ,acum 2-3 ani era altceva...Si jocul se deosebea destul de mult de ce e azi ,dar si oamenii erau altii ...

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Z3nd3r View Post
    du-te la Din Dragoste si fa akolo reclamatzii =))

    Breee... ce crezi ca rezolvi cu " nimni nu ma vrea ca prieten " ...
    REMEBER :
    Nu e site de Matrimoniale =))
    Hai ,mey...esti circotas...Uita-te la profilul din joc al lui Ttroytza (ID: 5584282),sa vezi acolo mesaj la sentiment
    Last edited by TheWhiteWolf; 08-24-2008 at 11:36 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •