Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: LSD Round

  1. #1

    Default LSD Round

    Am vb. cu *cineva* care a spus ca Vapoarele sunt puse de Adminii Principali pentru a ajuta un player / team k sa castige o anumita runda ceea ce nu mi se pare corect

    Numai LSD vine ... E JALNIC

    Vreau sa vad cat o mai tzine numa in LSD

    Runda asta e runda LSD-ului din cate se vede...

    Avem Admini de .... !


    BravoS mha

  2. #2
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    cu acel " cineva " cu care ai vorbit te-a mintit
    nu e adevarat ca vapoarele sunt puse de admini pt a favoriza pe cineva.. ele sunt random
    (imi amintesc de vapoarele care veneau acum cateva runde si in loc sa se scumpeasca drogurile se ieftineau)
    deci in final vapoarele nu sunt puse de cineva..
    da poate sa fie o runda a lsd-ului a heroinei daca esti norocos nu ai de ce sa iti faci griji

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by Z3nd3r View Post
    Am vb. cu *cineva* care a spus ca Vapoarele sunt puse de Adminii Principali pentru a ajuta un player / team k sa castige o anumita runda ceea ce nu mi se pare corect
    Nu este adevarat, ordinea, zilele si ce drog va cumpara vaporul sunt generate absolut random (la intamplare) de catre server, si nici un admin nu poate vedea lista cu aceste vapoare.

    Deci te rog sa-i transmiti domnului *cineva* sa nu mai induca jucatorii in eroare.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #4

    Default

    whatever Sa fie LSD toata runda ( aproape ) e ciudat

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Este random ... au fost 3 runde in care special K nu a venit nici macar odata ... iar rundele ce au urmat a venit chiar de 2 ori ... deci nu mai insista ca nu e ceva aranjat .

  6. #6
    Guest

    Default

    Hmmm...Oare ?
    Dar serverul 9 a existat sau nu?
    E o intrebare retorica...doar n-o fi vreunul prost sa spuna ca da
    Last edited by TheWhiteWolf; 08-24-2008 at 11:44 PM.

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Nu este adevarat, ordinea, zilele si ce drog va cumpara vaporul sunt generate absolut random (la intamplare) de catre server, si nici un admin nu poate vedea lista cu aceste vapoare.

    Deci te rog sa-i transmiti domnului *cineva* sa nu mai induca jucatorii in eroare.
    Bun domnu kirk si atunci vine cealalta intrebare : Daca vapoare sunt random selectate acu cateva runde de ce stiau anumiti playeri ce droguri sa cumpere inainte sa vina vaporul ?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by GmbH View Post
    Bun domnu kirk si atunci vine cealalta intrebare : Daca vapoare sunt random selectate acu cateva runde de ce stiau anumiti playeri ce droguri sa cumpere inainte sa vina vaporul ?
    Cine stia ? Nu mai vorbiti ma daca nu stiti ...

  9. #9
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    Gmbh nu stia nimeni ce droguri sa cumpere , cand jucam cu mai multi , fiecare cumpara un anumit tip de droguri .. poate asa proceda si cine ai zis u .. sau poate la noroc a cumparat exact ce a trebuit...
    astea ca stie dinainte ce vapor vine bla bla sunt barfe :P

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by GmbH View Post
    Bun domnu kirk si atunci vine cealalta intrebare : Daca vapoare sunt random selectate acu cateva runde de ce stiau anumiti playeri ce droguri sa cumpere inainte sa vina vaporul ?


    Dadeau credite asa se procedeaza si acum...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •