Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: LSD Round

  1. #11
    Guest

    Default

    hai ma gata locked.

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    hai ma gata locked.
    Inca te asculta lumea )), bun asa.


    Quote Originally Posted by Z3nd3r View Post
    Am vb. cu *cineva* care a spus ca Vapoarele sunt puse de Adminii Principali pentru a ajuta un player / team k sa castige o anumita runda ceea ce nu mi se pare corect

    Numai LSD vine ... E JALNIC

    Vreau sa vad cat o mai tzine numa in LSD

    Runda asta e runda LSD-ului din cate se vede...

    Avem Admini de .... !


    BravoS mha

    Ce ai bre?
    A fost doar de 2 ori Lsd, la fel si Heroina.

    Edit: Si de 2 ori Ecstasy.

    Last edited by aK1n0S; 08-27-2008 at 03:48 PM.

  3. #13
    Guest

    Red face

    Quote Originally Posted by Z3nd3r View Post
    Am vb. cu *cineva* care a spus ca Vapoarele sunt puse de Adminii Principali pentru a ajuta un player / team k sa castige o anumita runda ceea ce nu mi se pare corect
    Acel *cineva* e dus cu pluta,probabil un noob care n-are nicio treaba cu tc-u.. Doar 3 persoane au acces la vapoare,developerii. Asadar nici un admin/moderator nu are acces la informatile alea

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    Acel *cineva* e dus cu pluta,probabil un noob care n-are nicio treaba cu tc-u.. Doar 3 persoane au acces la vapoare,developerii. Asadar nici un admin/moderator nu are acces la informatile alea
    Asa ar trebui ,Luci ,dar eu n-as fi sigur de asta...oricum ,aici n-am ce sa-i reprosez lui Kirk ,e prea mic ca sa aiba vreun cuvint de spus in aceasta privinta...altii fac jocurile.
    Dar acel "cineva" stie ceva...asa cum s-a votat pentru o banare nu tocmai normala a unui jucator de top ,tot asa este foarte probabil sa existe si scurgeri de informatii...Sint sigur ca nu toate sosirile de vapoare sint random

    P.S. :Cei vechi poate isi mai aduc aminte ca a existat o runda cind heroina a trecut de 1300$ ,dupa nu stiu cite razii si alte vapoare tot de hero...Ei bine ,au fost atunci doi jucatori care n-au vindut la penultimul vapor ,cu vreo 1000 ,ci au asteptat pina in penultima zi...Cei doi erau in top 5 international ,deci ar fi riscat enorm sa o tina la plesneala ,pina la final...Logica imi spune ca acel ultim vapor n-a fost chiar random
    Last edited by TheWhiteWolf; 08-28-2008 at 01:34 AM.

  5. #15
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Vapoarele sunt alese random de sistem ... nici macar developerii nu se implica in alegerea vapoarelor.
    Din moment ce afirmi ca ceea ce spunem noi aici nu este adevarat poate ca ar trebui sa aduci si dovezi in sensul asta.

    Si referitor la acea runda .... a fost strict o decizie la risc ... chiar daca nu jucam pt top-ul international la cel moment am ales sa nu vand si am castigat enorm din asta.

  6. #16
    Guest

    Default

    Tu poti aduce dovezi ca a fost strict la risc ?Oricum ,eu m-am referit strict la cei doi din top 5 international...faptul ca ai fost si tu in aceeasi situatie face sa-mi intareasca si mai mult spusele ,in mod logic .Multam fain pentru ajutor

  7. #17
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Era vorba de runda 15 ... iar daca asta era chestia care iti intarea spusele ar trebui sa stii si faptul ca nu eram membru TC Crew la acea vreme.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •