Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 64

Thread: Rasismus na tc

  1. #1
    Guest

    Default Rasismus na tc

    Zdravim,

    jsem nucen založit topic tohoto charakteru vzhledem k nedávným událostem na TC. Nemyslím si, že je přípustné, aby se tu dnes, v civilizovaném světě, objevil člověk, který by mohl vykřikovat fašistická hesla, propagovat tuto ideologii a používat s ní spojené číselné, i jiné symboly. Jedná se především o nepříliš inteligentní názory 88hooligan88. Jsem pro okamžité potrestání kohokoli, kdo si dá do nicku číslo 88 (8. písmeno abecedy je H = HH = heil hitler) a nebo číslo 18 (opět pořadí = AH = Adolf Hitler). Doslova do nebe volající mi přijde to, když se na náměstí objeví jedno individuum z fašistickými názory, kterými se tam hrdě začne ohánět a dalších několik lidí, soudě podle inteligence jejich vystupování a jejich gramatiky mladších 15 let, a slepě se k němu přidají a začnou ho podporovat.

    Jsem nanejvýš přesvědčen o tom, že TC by náramně pomohlo, kdyby se stalo hrou, která nedává nejmenší šanci propagaci utlačování a násilí na etnických menšinách, kdyby potlačilo sebemenší náznaky fašismu i jiných antidemokratických a antiliberálních zaměření, jejichž cílem je ubližování a ponižování menšin.

    Sám jsem se nikdy netajil tím, že mám romské předky, i když popravdě sám sebe považuji za Čecha, ne za Roma a myslím si, že je přinejmenším k zamyšlení, když mi Slovák pošle video s fotkami zbídačených romů (který si za to samozřejmé mohou víceméně sami) a hudbou od Daniela Landy, zpěváka, bývalého fašisty, který desítky let odmítal vystupovat na Slovensku kvůli jeho nenávisti ke Slovákům. Pokud si dobře pamatuju, tak to byl koncert v roce 2002, kde odmítl začít hrát, dokud halu neopustí všichni Slováci (o romech se nezmínil). Primitivita takovýchto lidí mi přijde bezmezná a podle mého názoru by neměla mít možnost projevit se na TC. Tento člověk se oháněl tvrzeními, že je jedno, zda je to cikán nebo olach, že smrdí oba. Když jsem se ho zeptal, zda by mi mohl vysvětlit rozdíl mezi těmito dvěmi pojmy, neby mi sto odpovědět. Pokud mám správně informace, a jsem přesvědčený že ano, tak rozdíl mezi olašskými romy a "tradičními" romy je ten, že olaši se usadili, zatímco ti druzí kočovali dál. Je tedy jedno, zda člověk bydlí v Bratislavě, nebo se zrovna přestěhoval o kousek dál, smrdí tak jako tak?

    Zamyslete se nad tím, předejte tento názor výš a přesvědčte mě o tom, že na TC je zakázána propagace těchto praktik.


    [21:05:34] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: a tancuj s cikanmi
    [21:05:37] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: tohle se ti pači jo
    [21:05:39] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: http://www.youtube.com/watch?v=rYdiE...eature=related
    [21:34:26] Bigem4Ever píše: Ty, slovenskej nácku, mi posíláš videoklip s hudbou od Landy (Orlíku), zpěváka, kterej desítky let odmítal vystupovat na Slovensku, kvůli jeho nenávisti k Slovákům? Srovnej si to v hlavě primitive. Znám spoustu romů vychovanějších víc než jsi ty, kteří žijou na daleko vyšší úrovni než ty a pohybujou se v jiných společenských vrstvách, o kterých se tobě, s tvou zabedněnou plešatou palicí nikdy ani zdát nemůže. Pohrdám tebou a tvojí matkou, co nezvládla syna nacistu, špino. Kandel mel tiro mater (puke)


    [21:35:41] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: žiju lepši než ja?
    [21:35:47] Bigem4Ever píše: jistě že
    [21:35:55] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: povec poznaš aspon jedneho cikana čo ma iphone
    [21:35:57] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: za 18baby
    [21:36:18] Bigem4Ever píše: poznám cikány, co se vozí v mercedesech s osobním šoférem ty iphone


    [21:37:40] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: a to že su niektory bohatši tak to sa volaju olasky cigany debile a to je hodne rozdil lol
    [21:38:14] Bigem4Ever píše: Když mi tu přednášíš o olašských romech, víš aspoň, jaký je rozdíl mezi nimi a mezi "tradičními" romy?
    [21:38:25] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: nevim
    [21:38:27] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: jenom vim že
    [21:38:32] AnTiKoToČeRePaPiNoVyČoVsKý píše: obaja smrdia

  2. #2
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Je pravda, že tito rasističtěji založení jedinci mají většinou omezené chování. S tím ale nic neuděláme, nejdřív musí být spáchán přestupek aby se pak dal řešit.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  3. #3
    Guest

    Default

    Co jsem se včera dozvěděl je to, že propagace těchto čísel, 18 a 88, je na Slovensku zákonem postižitelná.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Slovakia,Nitra
    Posts
    45

    Default

    Ano bigem je to trestne.. ale ked to ma v nicku nikto mu nedokaze ze 88 nieje jeho šťaste cislo ,alebo ma IQ-88.


    ..161

  5. #5
    Guest

    Default

    Bigem je pekne že sa musiš viplakat na tc fore ale ako povedal rektor kto mi dokaže že to neni moje najoblubenejšie čislo ktore mi nosi štastie v hre? ? ? :P tak isto 18 mam 18 rokof a teraz čo je to trestne? (chuckle) (mooning)
    a zato že som propagoval čisla 88 a 18 som uš dostal 2 roky podmienku a nič to somnou nespravilo tak si nemysli že nejaky admin tuna ma zabanuje a ja jednoducho prestanem byt tym čim som uš od malička...lol (rofl)

  6. #6
    Guest

    Default

    +pokial viem ja na skype možem robit čo chcem ved skype nieje tc namestie (rofl)


    SKORUMPOVANE TC

  7. #7

    Default

    http://www.rasizmus.sk/symboly.htm

    Nižšie zobrazené symboly možno vidieť aj na bundách a tričkách novodobých rasistov, všímajte si to, ich nosenie je protizákonné! Ak ich uvidíte, oznámte to hneď polícii.

    88 - označuje fašistický pozdrav "Hail Hitler", pretože H je osmé písmeno abecedy. Používané na záver rozhovoru, ako pozdrav a pod.

    a neviem ako je to tu, ale na niektoré fóra som schválne zavítal a čo tam človek nevidel medzi pravidlami?

    Rovnako ako v príspevkoch, ani váš nick, avatar či podpis nesmie obsahovať hanlivé výrazy, rasistické výrazy a rasistické symboly,....

    keby to bolo na mne, tak má už doživotný ban

  8. #8
    Guest

    Default

    laado:noa mam v piči aj tak tc uš hrat nebudem hehe kokoti

  9. #9

    Default

    nj len ukazuj svoju inteligenciu(IQ), ktorá je asi rovná tvojej telesnej teplote

  10. #10
    Guest

    Default

    ta šak ja neni som žiadny albertko

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •