Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Guest

    Default Stergerea postarilor

    Stergerea postarilor de catre membrii TCCrew nu poate ascunde adevarul.Dimpotriva ,stergerea lor imi intareste acuzatiile de coruptie.De ce ar dori cineva sa stearga un anumit text ,daca nu in incercarea de a ascunde ceva ?Iar intr-o incercare disperata de a-mi inchide gura ,adminul roman imi da ban pe IP.
    Intrebare aca ati sters postarile mele ,cum mai justificati banarea IP-ului meu pentru acuzatii defaimatoare ?Intrucit postarile nu exista ,nu mai exista nici acuzatiile ,si implicit nici scuza voastra pentru aceasta banare aberanta.
    Inca o data ,dovediti lipsa de respect nu numai la adresa jucatorilor ,ci si la adresa regulilor jocului.Iar lipsa de respect vine din...ia sa vedem cine ghiceste ?

    P.S. :N-are sens sa banati abuziv toate IP-urile ...pot fi de proxy,iar proxy exista destule...mai bine ginditi-va la greseala voastra semnalata mai sus.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Suedezii au fost deja informati despre modul tau de a te comporta, iar in curand sanctiunile de pe forum se vor extinde si in joc, daca continui cu un astfel de comportament.

    Acestea fiind spuse acest topic este inchis.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •