Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 55
  1. #11
    Guest

    Exclamation

    bha uAKI.... ce tot vrei ma ) stateai cu miloaga sa`tzi dau skill sa iei top 3 ro ^^ doamne,doamne ) haide bft runda ce vne k am auzit k joci

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AlyNuShy View Post
    ohooo frumos :X am luat si cu ggu :X [Devil] Rullz . skorpioane ai avut dreptate
    Pfff..cifrele astea =))) iar te-au facut sa stai pana la 5


    Quote Originally Posted by nelutzu View Post
    bha uAKI.... ce tot vrei ma ) stateai cu miloaga sa`tzi dau skill sa iei top 3 ro ^^ doamne,doamne ) haide bft runda ce vne k am auzit k joci
    Da-mi te rog frumos copy-paste sau un print la ce ti-am cerut eu vreodata in jocul asta.


  3. #13
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    eu nu vad nici un user de romania in top 5... vede cineva ?

  4. #14
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    @akinos - erau vreo 3 4 care din toate puterile cautau (se milogeau si au si reusit ) sa faca rost de skill pentru userul AKI . Din motive tehnice skillul pe care il aveam eu pentru final nu a mai fost valid ... avand in vedere modul in care ai luat top3 ar trebui sa te faca sa gandesti la urmatoarea miscare : sa TACI.
    @grudge - nici eu nu vad interesul moderatorilor(ro) actuali pentru joc ... daca crew-ul romanesc e la pamant ... cum ai vrea STIMABILE "DOMN" GRUDGE sa fie top-ul ?
    Ps: daca nu vezi , ia-ti ochelari ... poate mai nimeresti si butonul support sau forum
    in loc de hi5 ...

    Si in concluzie (referirea se face strict la joc) - Romania = tara de cacat , marea majoritate a jucatorilor sunt facuti tot din aluatul precizat mai sus ( hoti , individualisti , mincinosi , lingai , INVIDIOSI) si o mica , aproape chiar foarte mica parte a jucatorilor de valoare ( valoare in toate sensurile)..aaa si era sa uit , iar toti acestia fiind pionii celor mai "TARI" moderatori ...

    TRIST.

  5. #15
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    @grudge - nici eu nu vad interesul moderatorilor(ro) actuali pentru joc ... daca crew-ul romanesc e la pamant ... cum ai vrea STIMABILE "DOMN" GRUDGE sa fie top-ul ?
    Ps: daca nu vezi , ia-ti ochelari ... poate mai nimeresti si butonul support sau forum
    in loc de hi5 ...


    Poate imi explici si mie in ce sens influenteaza activitatea moderatorilor succesul jucatorilor. Activitatea membrilor TcCrew este independenta de performantele jucatorilor, si asa si trebuie sa fie. In alta ordine de idei, felicitari tuturor!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  6. #16
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    1.Influenteaza ... ei primesc niste credite absolut inutile ... Kartusica stiu ca ajuta mereu (runda asta a ajutat pe romaniaSA) dar altii care nu fac nimic si sunt pusi de mila si care au batut in stanca ca nu vor mai juca ce fac cu ele ? Creditele te ajuta pe parcursul rundei.
    2.Ar putea recruta si invata jucatorii incepatori , ma refer complex nu doar 1 intrebare..
    3.Ar putea face niste tutoriale mai explicite , mai complexe ... nu doar sa traga in paint 2 linii si sa scrie 3 vorbe , cum am vazut eu o asa batjocura acum ceva zile .. Dar se merge pe principiul : lasa am spatele asigurat , nu ma complic , fac PROSTII treaba mea ...

  7. #17
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    tu acum te oftici ca ai avut o sansa si ai ratato ? ca nu ai facut nik.. te denigrau toti pe forum ?

    si da imi amintesc cand am jucat cu tn si erai mare zmeu ca era userul pe emailu tau si u aveai parola , cum sa joci cu astfel de romani mey nssc ?
    da astia sunt romanii fara caracter

  8. #18
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    off: ahaha, l'ati scos pe nssc din crew ? nu am mai vb de mult cu el (si nici n'o voi face prea curand) dar citind posturile lui asta inteleg =))

    on: hai sa nu ne mai mintim, la ora actuala aproape ca nu mai sunt romanii capabili de "performanta" aici, iar cei cativa care au mai ramas joaca pe cont propriu, evident fara nici o sansa. atatea felicitari pentru nimic. cate ganguri romanesti sunt in top 20 ? cati romani sunt in top 5 ? (nu ma luati cu ganguri straine in care au fost romani, eu vorbesc de steag romanesc in top)

    hai.. inchideti subiectul, dati'va cu niste apa pe fatza si ganditi'va la runda viitoare, poate reusiti macar sa faceti un gang de fk sa nu pice in 2 ore
    Last edited by andone1; 09-14-2008 at 10:49 PM.

  9. #19
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    @Andone pentru tine sa stii ca eu am renuntat la forum helper care nici macar nu era CREW .. Mereu am zis ce am crezut , daca nu e asa adu dovezi.

    @Grudge , n-am avut nici o sansa , moderatorii romani trebuie sa fie bagati de jucatori ca andone sau alti ilustrii cum a fost cazul tau ... Din partea mea poti sa stai mult si bine in crew ... si denigrat asa cum esti ... ( ps: cand mai postezi , ai grija cum te exprimi ca esti cam Becalizat ).Sunt mare zmeu ca am cu ce , fata de tine ) esti 1 mic greierash verde cu o functie de sters post-uri si una de dat banchat , in schimb eu sunt ce vreau si fac ce vreau fara sa iau ordine de la cei de sus ... Legat de joc cum am mai zis de 1 an de zile esti o enigma ... o sa ma pun sa fac 1 tutorial si pentru moderatorii n00bi si cobai am sa te folosesc pe tine.
    ps2 : Din cate stiu grudge runda aia cand ati venit si ati unit cu echipa mea contul a terminat bine in top si nu a fost nici o teapa , am si printul de la user , deci ?

    Pana una alta eu o sa fiu prezent ca de obicei pe forum sa ajut jucatorii chiar daca nu mi se dau cele cuvenite ... si fara forum helper sau moderator ... sau chiar si fara cele 100 credite din care unii va traiti viata , salut.
    Last edited by ButoiuCuBere10; 09-14-2008 at 11:03 PM.

  10. #20
    Guest

    Default

    @ kirk : in runda 26 n-am primit nici macar 1 credit de la crew romanesc si jucam pentru top 1 international cu steag romanesc ( alea 62 de zile pana la ban ) si chiar eram pe locul 1 .

    @ grudge : de ce nu sunt conturi romanesti in top 5 ? pentru ca VOI ( crew romanesc ) nu va implicati deloc in formarea unui TEAM competitiv . sa va interesati inainte de runda cine va juca si sa faceti macar 1 incercare de unire a echipelor .

    @ nssc : sa-mi dai si mie poza de la fantastic4 ... nu de alta da' a fost singura runda cand am jucat si am terminat runda impreuna )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •