Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55
  1. #21
    Guest

    Default

    Lasa-ti ma baiatu' in pace, ca e suparat ca l-am intrecut eu si veveritzza . Ma mir cum de mai traiesti si nu te-ai aruncat,si pe drum sa faci ca maimuta aia care o aveai intr-un timp la profil .

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    @akinos - erau vreo 3 4 care din toate puterile cautau (se milogeau si au si reusit ) sa faca rost de skill pentru userul AKI . Din motive tehnice skillul pe care il aveam eu pentru final nu a mai fost valid ... avand in vedere modul in care ai luat top3 ar trebui sa te faca sa gandesti la urmatoarea miscare : sa TACI.
    NU TE-AM BAGAT IN SEAMA, NU TI-AM ZIS SA-MI TII CONTU CE FAC EU SI NICI NU TE-A INTREBAT NIMENI CE SKILL AVEAI TU VALID (ai calculat prost si skillul lu' spuchi ) )

    Ti-as cere si tie un print sau ceva sa-mi dovedesti si mie aberatiile care le-ai zis mai sus, ca eu nu tin minte sa fii facut asa ceva, da imi e ca o sa faci ca alcolicu si o sa te faci nevazut si o sa taci. Asa ca-ti aduc aminte, nu mai vorbi cu si despre mine, te-am rugat dar tu nu vrei sa intelegi .
    Nb.Spor la scoala, daca te duci. ;p


  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    @ kirk : in runda 26 n-am primit nici macar 1 credit de la crew romanesc si jucam pentru top 1 international cu steag romanesc ( alea 62 de zile pana la ban ) si chiar eram pe locul 1 .
    Las' ca am primit de la alcolicu )), mai interesat a fost el.


  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by aK1n0S View Post
    Las' ca am primit de la alcolicu )), mai interesat a fost el.

    ne-a dat creditele pe care i le-am dat eu pe skill-ul care il luase tot de la noi =))

    iti dai seama ce a facut ... mare smecherie

  4. #24
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    @ first , am print-ul cand vrei zici .
    @ ak1n0s eu doar am zis ca nu m-ai intrecut cu skillu tau .. s-au milogit altii pentru tine sa iti faca rost ... si top3 si top4 tot aia este ... tu sti ca fara donatiile lu interpol ieseai cu mult sub mine ... cat despre skillul ala nu era vorba de al lui sp00ky , era skillu facut din iepurii mei in jur de 100k .. daca mai venea si sp00ky sa imi dea ( dp 1 cont care vanasem si eu cu el deci era si skillul meu ) nu era 100% donatie cum a fost la tine , hai salut.

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AlyNuShy View Post
    ohooo frumos :X am luat si cu ggu :X [Devil] Rullz . skorpioane ai avut dreptate
    buhahahahaha.... RA rulzzzzz ba!!!

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    ne-a dat creditele pe care i le-am dat eu pe skill-ul care il luase tot de la noi =))

    iti dai seama ce a facut ... mare smecherie
    Eh, gestu' macar.

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    @ ak1n0s eu doar am zis ca nu m-ai intrecut cu skillu tau .. s-au milogit altii pentru tine sa iti faca rost ... si top3 si top4 tot aia este ... tu sti ca fara donatiile lu interpol ieseai cu mult sub mine ... cat despre skillul ala nu era vorba de al lui sp00ky , era skillu facut din iepurii mei in jur de 100k .. daca mai venea si sp00ky sa imi dea ( dp 1 cont care vanasem si eu cu el deci era si skillul meu ) nu era 100% donatie cum a fost la tine , hai salut.
    1. Prima chestie si cea mai importanta, si daca nu raspunzi la asta nu mai meriti nici un fel de interes: Zi-mi si mie macar o persoana, din alea 3-4, cine s-a "milogit" pt mine? Si a fost pusa de mine.
    2. Conteaza top-ul nu cat skill am avut si de unde, cate bilete ti-au ramas sau ce skill ti-a ramas "nevalid". =)
    3. Pt mine Locul 2 sau 200 Romania e tot aia, dar cand intrec o asemenea persoana ca tine care a jucat si s-a strofocat parca e altceva.
    4. Nu ti-am zis nimic de booze-ul primit de tine, joci cum vrei, doar top final conteaza. Asa ca nu-mi mai tine mie evidenta ce si cum fac. Nu e prima runda cand faci asa ceva.
    5. Wow, 100k ;o luai locu' 1 cu aia ))
    6. Ca sa fi mai linistit, te anunt ca m-a mai ajutat o persoana. Persoana draga tie. Si fara sa cer eu sau persoanele alea 3-4.
    7. Si inca ceva, cand vrei 1 ics 1 la final de runda incearca sa nu te mai faci Pimp.

    Prim urmare, astept sa raspunzi la punctu' 1. Daca este vreo persoana eu imi sterg toate conturile si voi fi iepurele tau la urmatoarea runda jucata de tine(daca ai cu cine sa mai joci).

    Si sa nu uiti:
    3. AKI
    Hitman
    Respect: 996674
    K I L L S: 2
    4. NssC
    PIMP
    Respect: 972194
    K I L L S: 0


    Daca tot ai adus aminte de super skill-ul tau de 100k..
    6. AKi. 49 309765

    Sa nu uiti sa raspunzi la intrebarea mea.
    Last edited by aK1n0S; 09-15-2008 at 12:44 PM.

  7. #27
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    1. terror si interpol si mai era cineva dar nu imi mai aduc aminte
    3. nu m-am strofocat deloc , adu-mi dovezi ca am jucat zi de zi si noapte de noapte
    4. n-am primit decat 60 milioane booze restu de 380 au fost ale mele
    5. 100k pentru ca n-am mai secat iepurii de bani .. dar daca tu zici ca am jucat 24/24 ..
    6. acolo nu era nici 10% skill facut de tine deci esti 0 barat , nu ma intereseaza cine sau cu , cat te-au ajutat , singur esti PRAF.


    Aaa si sa nu uit 200k i-am avut la spital + skillul facut de vanat de mine si sp00ky probabil erau in total 300k din care puteam sa iau ceva .. asa ca gura mica ma , daca vroiai duel cinstit trebuia sa joci cinstit doar tu .. nu cu donatii si asa dabia m-ai depasit cu 23k.

    Acum poti sa te duci sa te distrezi , ti-ai invins mentoru .
    Last edited by ButoiuCuBere10; 09-15-2008 at 12:50 PM.

  8. #28
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    @ kirk : in runda 26 n-am primit nici macar 1 credit de la crew romanesc si jucam pentru top 1 international cu steag romanesc ( alea 62 de zile pana la ban ) si chiar eram pe locul 1 .
    Te rog sa ma scuzi, am uitat ca sunt obligat sa furnizez jucatorilor romani credite cand joaca

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    @ grudge : de ce nu sunt conturi romanesti in top 5 ? pentru ca VOI ( crew romanesc ) nu va implicati deloc in formarea unui TEAM competitiv . sa va interesati inainte de runda cine va juca si sa faceti macar 1 incercare de unire a echipelor .
    Asa ai facut tu cand erai in TC Crew? Formai echipe competitive? Tineai seminarii pe messenger in care explicai incepatorilor cum se joaca? Dadeai meditatii in particular?

    Sunt curios cat timp o sa mai inventati atributii moderatorilor. Sunt convins ca Crew-ul romanesc este vinovat pentru conflictul din Georgia...pentru ca nu se implica in solutionarea conflictului.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    1. terror si interpol si mai era cineva dar nu imi mai aduc aminte
    Copy-paste/Print.

    .. Nu ti-am zis 24/24, am zis ca ai jucat.
    Dupa ce ca esti prost, te mai si lauzi ca aveai 200k si ai bagat iepurii in spital =)))))))

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Acum poti sa te duci sa te distrezi , ti-ai invins mentoru .
    O fac mereu.


    Oo,daa.. frumos edit. Uite-te la top si taci.
    Last edited by aK1n0S; 09-15-2008 at 01:00 PM.

  10. #30
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Kirk , F1rst probabil s-a referit la faptul ca dupa ce ca unii sunt degeaba in crew primesc si 100 credite de care nu au nevoie ... pe cand altii care joaca la top fac ceva pentru romania ar merita si ei o sustinere ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •