Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 55
  1. #31
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Ak1n0s ia mai veziti tu de treaba ta ( spalatul parbrizelor in intersectii si cersitu in gara ) si lasa-ma ... te credeam un rrom corect acum ce vrei sa demonstrezi raule ?

  2. #32
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Te rog sa ma scuzi, am uitat ca sunt obligat sa furnizez jucatorilor romani credite cand joaca
    Obligatie nu e, da atat timp cat se cere un loc mai bun in top, nu ar strica un ajutor. ;s


    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Asa ai facut tu cand erai in TC Crew? Formai echipe competitive? Tineai seminarii pe messenger in care explicai incepatorilor cum se joaca? Dadeai meditatii in particular?
    A facut echipa. Si a facut si un stick aici ca sa fie mai mare echipa, dar nu s-a putut.

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Sunt curios cat timp o sa mai inventati atributii moderatorilor. Sunt convins ca Crew-ul romanesc este vinovat pentru conflictul din Georgia...pentru ca nu se implica in solutionarea conflictului.
    Da, clar. Si pt pierderea meciului cu Luxemburg )))


  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Ak1n0s ia mai veziti tu de treaba ta si lasa-ma ...
    Asta te rog si eu de ceva timp, dar nu m-ai inteles .

    Astept un print. ;w Vezi ca nu prea imi place sa astept.


  4. #34
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Pai tu te bagi in seama ... eu nici nu te vad ... printu vine cand imi demonstrezi ca m-am tot strofocat runda asta sa te fac pe tine ... sau pe voi ..

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ButoiuCuBere10 View Post
    Pai tu te bagi in seama ... eu nici nu te vad ... printu vine cand imi demonstrezi ca m-am tot strofocat runda asta sa te fac pe tine ... sau pe voi ..
    Tot eu ma bag in seama ma? ))) Tu ai inceput sa vorbesti singur de nebun despre mine.


  6. #36
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Eu am zis ce s-a intamplat .. n-am nimic cu tine , ti-am zis hai sa ne ignoram , mai bine ajutam forum-ul cand e grudge in vacanta prelungita ...

  7. #37
    Guest

    Default credite

    vorbiti aici de credite de parca ati vb de aur =))

    runda asta ( 29 ) am folosti 1000 - 1200 credite mai am doar 70 din 1200 .
    doar odata am primit parca 200 sau 300 credite de la kirk . sincer au fost bune :P in rest cand nu am jucat la top am facut skil si am donat la cei pt top . ex : am primit 1000 credite de la Ultr4Style cand le`am dat 1kk skil :P . si baietzi au luat si top5 lume :P

    deci daca nu primiti credite macar jucati la skil si vindeti... cu cat faci mai repede skill cu atat iei mai multe credite pe el :P

  8. #38
    Guest

    Default

    Luati aici lectii de viata de la Puffy. Poate nu la toti le place sa joace pt altii.
    Fara voi mai lua... nssc si echipa ))

    2-300 credite zic ca sunt de ajuns pt o runda. La vapoare si cladiri..


  9. #39
    Guest

    Default

    Pentru Kirk:

    Nimeni nu a zis ca sunteti obligat . Eu zic ca n-are rost sa vorbim despre activitatea tuturor membrilor CREW din ultimu' timp ca nu vad bine situatia ...

    La joc nimeni nu te ajuta , da' la dat cu parerea toata lumea e buna .

  10. #40
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Da poate nu luam top4 dar asta este ... noi nu am jucat foarte mult , doar pentru top1ro ... nu ca altii care stateau si noptile sa dea fk ... Plus de asta nici donatii n-am primit ...
    Last edited by ButoiuCuBere10; 09-15-2008 at 12:47 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •