Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27

Thread: 2 o ban

  1. #11
    Guest

    Default

    Nαι μαν έχεις κάνει. Πάω ύπνο δεν έχω να συζητήσω κάτι άλλο. Κοίτα να ξεκολλήσεις με τους τούρκους γιατί το παιχνίδι απαγορεύει κάθε ρατσισμό.
    Δεν έχω καμία διάθεση να τρώτε ban αλλά αν δεν καταλαβαίνεται αυτό θα συνεχιστεί.. σκέψου το... σε σένα παίρνει ώρες να ανεβάσεις ένα λογαριασμό σε μένα 10 δευτερόλεπτα να τον αποκλείσω... αξίζει όλο αυτό για να ρίξεις ένα μπινελίκι σε κάποιον καημένο που έτυχε να γεννηθεί στην άλλη πλευρά του αιγαίου?

    Αντε καληνύχτα

  2. #12
    Guest

    Default

    frans δεν αρνουμε οτι εχω ριξει απειρα μπινελικια με amindada ειτε σε τουρκο ειτε σε οποιονδηποτε με τσιγκλησε.
    Κατι που πολλοι το εχουν κανει αλλα δεν με αφορα κιολας .
    Μιας και η λογικη του παιχνιδιου αλλαξε η μαλλον εφαρμοζεται επιλεκτικα αν κρινω απο την δικια μου περιπτωση και του doc - ναι δεν εχω κανενα προβλημα με το ban toy amindada αλλα με τον amindada1 ΔΕΝ εκανα καμια ρατσιστικοθρησκευτικη αναφορα τουλαχιστον σε αυτο το round.
    Κοιταξε το σε παρακαλω καλυτερα και θα το δεις και εσυ.
    Αν αναφερεσε σε παλαιοτερα ποστ μου ναι ισως και να εχω κανει ,δεν θυμαμαι αλλα οχι σε αυτο το round και ειδικα μετα το ban του amindada.


  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by fransX
    Δε διορθώνεται τίποτα εδώ μαν, ότι γράφεις μένει στα logs του game, του forum... το βλαμένος που έσβησες υπάρχει στα logs όπως υπάρχουν και τα παραπάνω στο screenshot σου(αυτά τα άσπρα....)
    Καλά έκανες και δε χρησιμοποίησες fotoshop γιατί τα logs μένουν και θα πήγαινε χαμένος ο κόπος,
    μου ζήτησε ο kremp να μη μπαναριστει ip γι αυτο μιλάμε τώρα εδώ οπότε μη μου ζητάς κάτι άλλο.



    Μιας και υπαρχουν log frans δες οτι ΔΕΝ εχω γραψει τπτ εγω στα ασπρα

  4. #14
    Guest

    Default


  5. #15
    Guest

    Default

    [49 10:50] <mavisimsek4348> **** you greece
    [49 11:08] <metonposo> come on greek pussy
    [49 11:40] <mavisimsek4348> come on greece my penic 22 cm
    sorry pou anakatevome alla ayta edo den einai ratsistika?oxi oti oi ellines einai kala paidia alla oi geitones to exoun parakanei.

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by fransX
    I have told all greek players innumerus times that if something like this is happening they can just send me a pm and ill take action. I cant be in greek square 24/7.
    Στείλτε PM στον frans, ή χρησιμοποιήστε το "Ανάφερε το χρήστη στο Abuse Crew" (είναι σ' ολα τα προφίλ).

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lykos13
    [49 10:50] <mavisimsek4348> <font color=green>***</font> you greece
    [49 11:08] <metonposo> come on greek pussy
    [49 11:40] <mavisimsek4348> come on greece my penic 22 cm
    sorry pou anakatevome alla ayta edo den einai ratsistika?oxi oti oi ellines einai kala paidia alla oi geitones to exoun parakanei.
    Έτσι δεν πρόκειται να κάνω τίποτα, μου γράφετε ένα όνομα, αν αυτός κάνει πλαστική εγώ θα μαντέψω???

    Ότι συμβαίνει στένετε μου pm με τα εξής...
    nickname= ........
    ID= ..........
    και τις αποδείξεις σας

    Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο

  8. #18
    Guest

    Default

    Ελα .... βλαμενε φρανς ..
    Ευχαριστω που δεν εκανες τιποτα με αυτο που λεγαμε.
    Αλλα τετοιος μαλακας εισαι

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by amindada
    Ελα .... βλαμενε φρανς ..
    Ευχαριστω που δεν εκανες τιποτα με αυτο που λεγαμε.
    Αλλα τετοιος μαλακας εισαι


    1.3 Οποιαδήποτε ναζιστική, ρατσιστική ή θρησκευτική προσβολή ή σχόλιο είναι απαγορευμένη τόσο στο παιχνίδι όσο και στο forum,
    1.3.1 Κάθε τετοια προσπάθεια τιμωρείται με μόνιμο αποκλεισμό;
    1.4 Είναι απαγορευμένo να βρίζεις ή να προσβάλλεις άλλους παίχτες στο forum;
    1.4.1 Να βρίζεις ή να προσβάλλεις ένα TC Crew Member, οπουδήποτε, μπορεί να κοστίσει αποκλεισμό.

    katalavaineis h thes k allh metafrash sta ellinika?

    an se enoxloun

    1.2.2 Αν κάποιος σας ενοχλεί χρησιμοποιείστε την δυνατότητα της αγνόησης στο προφίλ,

    1.3 Οποιαδήποτε ναζιστική, ρατσιστική ή θρησκευτική προσβολή ή σχόλιο είναι απαγορευμένη τόσο στο παιχνίδι όσο και στο forum,

  10. #20
    Guest

    Default

    Ξερει ο frans τι λεω...

    Ο αυτοκλητος σωτηρας που προτεινει ban χωρις να μπορει να αποδειξει τους λογους.
    Τετοιοι mod σας αξιζουν.

    Α και για το ban .... st @ μου

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •