Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    34

    Default Ce sa intamplat??

    Ce sa intamplat?? nu e bn de loc! pe unde intru pe forum sa caut cv serios gasesc numai si numai certuri ! sincer nu cr3d ca e bn ce se int ::X dar asta e :P xdD

  2. #2
    Guest

    Default

    pai nu suntem romani ?

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by 3dyX7 View Post
    Ce sa intamplat?? nu e bn de loc! pe unde intru pe forum sa caut cv serios gasesc numai si numai certuri ! sincer nu cr3d ca e bn ce se int ::X dar asta e :P xdD
    nu stiu ce vezi tu ''serios'' in jocul asta ) )

  4. #4
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by 3dyX7 View Post
    Ce sa intamplat?? nu e bn de loc! pe unde intru pe forum sa caut cv serios gasesc numai si numai certuri ! sincer nu cr3d ca e bn ce se int ::X dar asta e :P xdD
    Sincer si mie imi e mila cand vad ce scris ai si ce "topicuri" faci ... dar asta se poate rezolva printr-un ban ...

  5. #5
    Guest

    Default ce se intampla????

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    pai nu suntem romani ?
    cine ar putea sa ma ajute sa imi spuna cum sa fac rost de credite am trimins un sms si nu am primit nimic

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    http://forum.thecrims.com/showthread.php?t=12955
    in cazu iin care ai probleme cu creditele nu mai face alte topicuri despre asta

  7. #7
    Guest

    Talking

    ce gandaci sunt astia )) CITITI INAINTE SA POSTATI CEVA...DOOH

  8. #8
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    eu sincer :X am aceeasi :X parere k :X tn . :X ar trebui :X sa schimbe :X aspectul jocului :X in c3va :X verde ku :X fluturasi & :X caprioar3 . :X cu totii :X sa se :X iubeasca & :X sa se joace impreuna :X . astfel :X nu ar m4i 3xista :X certuri p :X forum . :X :* :X :X :X :* :* : > : > : D ......(de n ori)...... : D : D : P : P : P



    hai atotstiutorii bagatori de seama, corectati'ma !!!

  9. #9
    Guest

    Default

    Presupun ca te crezi haios cu ultima parte.
    Daca insisti, corectati-ma . Altfel, faci parte din acei copii care scriu cu 134@$^`' si toate kkturile.


  10. #10
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    27

    Default

    1. nu insist, e inevitabil. pruteanu a murit, acum ai ramas tu sa aduci perfectiunea in limba romana. si totusi, cu toata perfectiunea ta, de la a desparti cuvintele prin ' si pana la a scrie 3 in loc de e si alte d'astea e cale luuunga

    2. nu ma cred haios ci realist. la urma urmei asta urmaresti, sa iesi in evidenta, chiar si cu posturi de cacat, 100% offtopic (sa fiu indulgent, sa nu zic "inutile"). altfel ai fi scris si tu ca toti ceilalti cu fonturi normale

    3. nush care e mai "copil" dintre noi, da trecem peste..

    4. hai ca iti dau prea multa importanta si mi'e ca ti'o iei in cap pe urma. m'am sictirit de d'astia ca tine, experti in "ale gurii"

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •