Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50
  1. #1
    Guest

    Default slovenc na slovenca! Logika?

    Zdle mi je pa res vse dol padl in sem popizdu! Kak ste lahk nektiri take svije? Slovenc premlati slovenca... kje ti je logika? Ne morem verjet.
    Komaj pridem iz bolnice, da si nabijem respekt, pa se doda med prijatle en iz SLOVENIJE in čez 1 minuto sem na urgenci zaradi njega. Rečem samo hvala lepa, njemu pa "jebi se!"
    Slovenci bi si lahka pomagal, da bi prišli čim dlje ne pa da se takole tepemo, da ne prideš nikamor, ker nas že tko dost poljaki in ostali. Da te pa en iz iste države je pa že skrajno noro.

    Vejretno vas je več takih, ki ste enakega mnenja.
    Sam rečem: bog vam daj pamet. Pretepite druge.

    LP

  2. #2
    Guest

    Default

    se pridružujem.

  3. #3
    Guest

    Default

    ja sej nekateri so res svinjee nekateri so pa carji kot so matoo

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kobra530
    ja sej nekateri so res svinjee nekateri so pa carji kot so matoo
    matoo se res lepo zgovarja pa vse js mam na profilu napisane uni k so ze dostkat slo napadal bom pa se napisov kirmu lahko zaupam

  5. #5
    Guest

    Default

    to SloMakerRedTwo pociva to rundo nasledno pa v atack

  6. #6
    Guest

    Default

    Ej kje je vam logika slovenc napade slovenca mi bi mogli en velik gang naredit pa bi šli proti drugim državam pa bi lahk bli slovenci na svetovni listi.

  7. #7
    Guest

    Default

    ni logike nobene usej slovenci bi mogl zdržat mau pr napadih 1na1, ko hoče ker gang pa ak kr tko napade. Upravičeno je sam uno napadi po nočnih lokalih, če nwš da je slovenc tist k ga klikneš za napad. Drgač pa en in ist stavek u celi tej temi:
    Sloveci ne se napadat med sabo
    :P
    LP

  8. #8
    Guest

    Default

    alo to je že stara tema ki se nebo nikoli razčistla ker so nažalost vedno taki prasci v sloveniji saj lahko bi naštel njihova imena ampak nebom jih izpostavljal ker nočem nobenga očrnit. Upam da bojo premislili in da se bo vsaj malo izboljšalo

  9. #9
    Guest

    Default

    haha ja vejzda da napadajo kr se zdej ze skor usakmu gre za statse ... zato tut napadajo ...

  10. #10
    Guest

    Default

    Sj vem sam slovenci bi mogli skup držat

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •