Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
  1. #21
    Guest

    Default

    A znaste uni vic o Slovencih in peklu? Provajte si ga najt..
    Ni cudno da nikol ne uspe Slovenji nic nardit u crimsih.. Edini ki so kdajkoli kej dosegli so bli: Kentaver, Gruber, CapoDiMafia in se enih par..
    Ce bi meli mal pameti bi se dali skupaj, tako pa nikoli ne bo nic.. Bedaki.

  2. #22

    Default

    Osiris, kdaj si bil pa ti nazadnje na krimsih?! LOL
    Poglej moj profil in statistiko, še nihče ni naredu Top20 int, tok statsov, tok respekta...
    Kentaver, Gruber, pa un, so n00bi, če jih zdej postavš na krimse. Marsikdo je boljši od njih.
    Včasih je blo lahko, si FK ropu, pa je respekt sam od sebe rastu. Zdej morš pa še kej več vklučt v svoje igranje kot pa drkanje miške

  3. #23
    Guest

    Default

    povem vam neki da takih ko so bli elitehunters-i še doug nebo

  4. #24
    Guest

    Default

    sj še so samo ne igrajo hehe

  5. #25
    Guest

    Default

    ja

  6. #26

    Default

    Hehe, seveda bojo

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by eLiTeHuNtErS
    Osiris, kdaj si bil pa ti nazadnje na krimsih?! LOL
    Poglej moj profil in statistiko, še nihče ni naredu Top20 int, tok statsov, tok respekta...
    Kentaver, Gruber, pa un, so n00bi, če jih zdej postavš na krimse. Marsikdo je boljši od njih.
    Včasih je blo lahko, si FK ropu, pa je respekt sam od sebe rastu. Zdej morš pa še kej več vklučt v svoje igranje kot pa drkanje miške
    Marsikdo je bil bolsi.. Ne vem kko je blo zdej enih 7 rund, ker me ni blo, sam takrat so bli oni carji.. Kr se tice tebe pa ne morem rec, ker nimam pojma kdo si.. Drugace pa.. Registriran od 2007-02-28.. Kje si ti.. Heh.. Sej vidim da si kul, sam ne vem zakaj se neki razburjas? A clovek ne sme met svojga mnenja? Bo treba mal odrast a, pa kdaj bit tiho..

  8. #28

    Default

    Sem pa vendarle dlje registriran od tebe:
    Registered since 2007-05-06

    Kako veš da je bil marsikdo boljši!? Če te ni blo 7 rund, halo!? Če si res bil 7 rund nazaj sploh na krimsih, glede na to da si se registreral šele letos, a ne?
    Jaz sem reko, da so bili takrat res mogoče carji, ko je blo 100k aktivnega folka, ko je bil FK, ne pa zaj, ko je 1 mio aktivnih accountov, ko ni FK, ko je končno odvisno od pameti, in ne od tega kok maš frej cajta! Sploh pa je najboljši igralec vseh časov v Sloveniji, DeDeKmRaZ( ki je z nami dosegel najboljši rezultat v Sloveniji). Sam ne se sekirat, jaz sam tko mislm, ko še rastm!

    P.S. Sej vem da zveni, ko da se hvalm, sam se ne

  9. #29
    Guest

    Default

    Zdej ni fora da sam drkaš te gang rope ker ni dost dobička. Zdej morš razmišlat pa met voljo za bildanje zajcev. Če tega ne delaš neboš naredil nič.
    Včasih ko je bil fort knox si prišel do tistih ušivih 15k moči pol pa sam drkal miško -sprejmi-sprejmi-sprejmi-sprejmi-. Pa si dobil na rop tud 7 mio-torej za en rop 700 respeka up. 3x ropaš za 1 kartico pa si mel že 2000 respekta več. Zdej pa ne morš tko kr za Ac vč kot miljon malokrat dobiš zato je dost odvisn od tvoje volje bildanja zajcev.

  10. #30
    Guest

    Default

    Če se že gremo od kdaj je kdo registriran
    loonymcgreat

    #16556
    ID: 4601072
    Registriran od 2006-09-13

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •