Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 80
  1. #21
    Guest

    Default

    Tak možno vyhrajú kokoti(tak sa volajú) alebo olympic.

    BTW chlapci dopošul som sa že po konci kola budete robiť na fore obrovský spam a flood.
    Vopred upozorňujem : JEDEN SPROSTÝ TOPIC A IP BANY SA BUDÚ DáVAť!!! BORDEĽ TU ROBIŤ NEBUDETE.

  2. #22
    Guest

    Smile

    chcem dodat že OPP nehraju sami ale na tom učte hra HEKATE,KRESOR,a spol...čiže si nemyslite že OPp hraju sami........Ale podla mna to vyhráme mi OLYMPICI budeme mat cez 17 mega resp...OPP traste sa.

  3. #23
    Guest

    Default

    punx:viem kdo tam presne hrá taže nemam pochyb otom že to nevyhrajú opp

  4. #24

    Default

    abyste se vsichni nedivili, diky statusu kukla je toho hodne skryto a s nejakym slucovanim atd. bych byl taky hodne opatrny :P

  5. #25

    Default

    podla mna opp sa spojilo s rockym,katalikasn1 a maju v plane aj zo sterbenom HEJ INAK KTO CHCE NAPIS PISTE MY NA SKYPE !!! ma88us oplati sa

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac View Post
    abyste se vsichni nedivili, diky statusu kukla je toho hodne skryto a s nejakym slucovanim atd. bych byl taky hodne opatrny :P
    presne tak co ak maju olympici ovela viac a vacsich kukiel nez si my myslime.

  7. #27
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Germany
    Posts
    207

    Talking win :D

    TheKokots vyhrajou ale sanci ma aji Olympic =DDDDDDDDDDDDD

    Olympic vyhrajou ale sanci ma aji TheKokots

    1 x1 between
    Last edited by Sterben; 10-29-2008 at 12:09 PM. Reason: win 2
    mir haben lehrer den unterschied zwischen groß und kleinschreibung und die bedeutung der interpunktion zb punkt und komma beigebracht die das lesen eines textes gerade wenn er komplizierter ist und mehrere verschachtelungen enthält wesentlich erleichtert!

  8. #28

    Default

    Olympič to vyhra jurajecko to vybavi

  9. #29
    Guest

    Smile

    No takže podla mna to vyhrá Olympic lebo ich statove kukli nevydíme ale jedna z nich sa vola 123.....321 nemožem povedat A proste Opp to maju prehrate lebo budu mat BAN.A chcel by som zagratulovat OLYMPICOM že vyhrali toto kolo a maju to vyhraté lebo ak som povedal opp budu mat BAN (tak vám treba načo ste používali botov) žiže checm im pogratulovat..a ešte chcem dodat že aj 2 miesto na svete vyhraju olympici ale nechajme sa prekvapit DANIFILTH STILE IS HARD STILE

  10. #30

    Default

    dani po 1: Style [i] ide ti
    po2: napiste aj tych co vam dali staty matyas[500k alebo kolko dal ]
    piekar a Caruk [500k] a este nwm kto dalsi
    + olympici vyhraju celu top 20 tusim maju toho vela

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •