Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 80
  1. #31
    Guest

    Default

    OLP vyhra... Kokotom to prajem ..aj ked bowlovi ne.. moj nazor pa

  2. #32
    Guest

    Default

    Popravde status nezakrýva nič skoro...
    Proste treba mať taktiku chlapci nič viac...

  3. #33

    Default

    no nevim Zdeno, pokud nevis jake jmeno hledat tak ho proste ve stats nenajdes. Myslis si, ze bys nasel ve statistikach (a tim nemyslim admin panel) kuklu ve statuse kukla se jmenem napriklad "oijsfnuasdf" co ma treba 2KK respekt ve statech?

  4. #34
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Trnava
    Posts
    50

    Default

    nj ja by som chcel zmeniť môj tip na Olympic , myslel že s OPP to bude vyzerať lepšie


    I have never been perfect , but neither have you

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    ...Keby hrali opp tak asi si nerobia kuklu nowu....

    Tímhle chceš říct že opp nehrajou? Celkem směšný tvrzení Krom toho bych řekl, že přibližně vím, kdo tam hraje, nebo mám určitou svojí představu stejně jako mám představu, kdo se s kým nakonec spojí (nebo se už spojil).

    Btw. nejsou vulgarismy na fóru zakázané?
    Omg ,keby asi hrali Opp tak hlavny maju OPp ne ,+Za opp hralo wiac hracov ako teras
    ..takze ne opp ale kokots

  6. #36
    Guest

    Default

    omg mne zmizol report ale som veľmi zvedaví ako to dopadne ;] + hej hool olympic budú mať celú top 20

  7. #37
    Guest

    Default

    ved je to jasne... vsetci len opp a olympic riesite ale na sudove milionove kukly ste zabudli...

  8. #38
    Guest

    Default

    zizan fakt :] veď tu je ešte jeden ašpirant na topku sudo najlepší hráč svk scény aký tu kedy bol :P + zizo kedy ma dojdeš kuknúť do ZC ? :]

  9. #39
    Guest

    Default

    Mno myslím že už mame vítěze (bow) s tímhle náskokem to je asi jasné,takže Congrats Olympic teamu... Dobrá práce
    Last edited by PhoenixeR; 11-01-2008 at 01:24 PM.

  10. #40
    Guest

    Default

    Pamatuj si,že zajíci se počítají až po honu.
    Zdá se mi to moc jednoduché,určitě bude nějaké ještě drama.Spoj nebo začnou nahazovat staty OPP nebo někdo jiný.Každopadně,se budeme mít na co dívat si myslím

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •