Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 80 of 80
  1. #71

    Default

    zdeno nemaz toto
    [9:57:29] DANIFILTH píše: cau
    [9:57:36] Kedul píše: cau
    [9:57:36] DANIFILTH píše: dáte ma do profilu pls
    [9:57:39] Kedul píše: jj
    [9:57:49] DANIFILTH píše: dajte ako Big Thx
    [9:57:50] DANIFILTH:::..] píše: ok?
    [9:57:54] DANIFILTHpíše: aj ja tam chcem byt
    [9:57:58] Kedul píše: a do players nechces?
    [9:58:02] DANIFILTH píše: :O
    [9:58:07] DANIFILTH píše: dáte ma tam?
    [9:58:11] Kedul píše: jj klidne
    [9:58:14] DANIFILTH píše: okey
    [9:58:19] DANIFILTH píše: dajte takto
    [9:58:21] DANIFILTH píše: DaniFilth
    [9:58:36] Kedul píše: ok (nod)

    nesmejte sa velmi

  2. #72
    Guest

    Default

    Danifilth stile is hard style

  3. #73
    Guest

    Smile

    taky gratuluju všem at už olympicum tak i opp.
    Ted se zajděte všichni ožrat a pak hurá se pořádně vyspat

  4. #74

    Default

    myslim ze teras sa ukazalo ze slovensky hraci su jednoznacne najlepsi na svete...olympic to je jasne vyhra ako asi kazdy cakal ,,, myslim ze nikdo nikdy nepprekona vas ,, uz len staci pozriet na wasu navstevnost profilu...+Bowlingman je najlepsi hrac akeho poznam pretoze keby nebolo jeho tak kokots maju 2kk respektu ,,+ myslim si ze by bolo dost super keby sa olympic sppojili s opp a Fn pretoze taky respekt ako by ste spolu dali by ziaden team nedal ani za 10 kol .a nedbal by som ani nad tym Ze RA alebebo furor pretoze aj tak sa kazdy podjebava..takze SWk rullez ...+rektor bol by som rad keeby si si ma dal na skype do kontaktovv,../punx

  5. #75
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Never4ever10 View Post
    myslim ze teras sa ukazalo ze slovensky hraci su jednoznacne najlepsi na svete...olympic to je jasne vyhra ako asi kazdy cakal ,,, myslim ze nikdo nikdy nepprekona vas ,, uz len staci pozriet na wasu navstevnost profilu...+Bowlingman je najlepsi hrac akeho poznam pretoze keby nebolo jeho tak kokots maju 2kk respektu ,,+ myslim si ze by bolo dost super keby sa olympic sppojili s opp a Fn pretoze taky respekt ako by ste spolu dali by ziaden team nedal ani za 10 kol .a nedbal by som ani nad tym Ze RA alebebo furor pretoze aj tak sa kazdy podjebava..takze SWk rullez ...+rektor bol by som rad keeby si si ma dal na skype do kontaktovv,../punx
    Stačilo keby olympic členovia hrali naplno všetci.. len dosť ich už TC nehrá...

  6. #76

    Exclamation

    sp0rp10n You found the account of Olympic, are you sure that respect and the stats that he has been so clean? He had no help if either of a Crew Member?
    Se um dia você perder o controle, levante-se e mude de canal manualmente.

  7. #77
    Guest

    Default

    čo ten dani píše ja tu mrem od smiechu a gratulujem :P + aká je tá new taktika ? ale nie nechajte si pre seba a vyhrávajte :P

  8. #78
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Trnava
    Posts
    50

    Default

    Quote Originally Posted by risada View Post
    sp0rp10n You found the account of Olympic, are you sure that respect and the stats that he has been so clean? He had no help if either of a Crew Member?
    In this section write only Czech or Slovak , if you want to discuss your problems about olympic write in General Discussion .


    I have never been perfect , but neither have you

  9. #79
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Never4ever10 View Post
    myslim ze teras sa ukazalo ze slovensky hraci su jednoznacne najlepsi na svete...olympic to je jasne vyhra ako asi kazdy cakal ,,, myslim ze nikdo nikdy nepprekona vas ,, uz len staci pozriet na wasu navstevnost profilu...+Bowlingman je najlepsi hrac akeho poznam pretoze keby nebolo jeho tak kokots maju 2kk respektu ,,+ myslim si ze by bolo dost super keby sa olympic sppojili s opp a Fn pretoze taky respekt ako by ste spolu dali by ziaden team nedal ani za 10 kol .a nedbal by som ani nad tym Ze RA alebebo furor pretoze aj tak sa kazdy podjebava..takze SWk rullez ...+rektor bol by som rad keeby si si ma dal na skype do kontaktovv,../punx
    Dovolím si nesouhlasit,protože týmova hra není jenom o to,že se poskládá pár slavných jmen a je výsledek.Je tam třeba mít nějakého "týmového ducha".A odvážil bych se říct,že kdyby se udělal takový mix,neklapalo by to (hádky atd..).V týmech už se všichni znají a ví ,co mohou od druhého čekat.

    Ve fotbale taky nestačí naházet dobré hráče do jednoho týmu a bude to klapat.

  10. #80
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ability1 View Post
    zdeno nemaz toto
    [9:57:29] DANIFILTH píše: cau
    [9:57:36] Kedul píše: cau
    [9:57:36] DANIFILTH píše: dáte ma do profilu pls
    [9:57:39] Kedul píše: jj
    [9:57:49] DANIFILTH píše: dajte ako Big Thx
    [9:57:50] DANIFILTH:::..] píše: ok?
    [9:57:54] DANIFILTHpíše: aj ja tam chcem byt
    [9:57:58] Kedul píše: a do players nechces?
    [9:58:02] DANIFILTH píše: :O
    [9:58:07] DANIFILTH píše: dáte ma tam?
    [9:58:11] Kedul píše: jj klidne
    [9:58:14] DANIFILTH píše: okey
    [9:58:19] DANIFILTH píše: dajte takto
    [9:58:21] DANIFILTH píše: DaniFilth
    [9:58:36] Kedul píše: ok (nod)

    nesmejte sa velmi
    nemam k tomu co dodat je to proste olympic :P

    samozrejme pridavam sa ku gratulaciam hlavne k olympic teamu zase raz ukazali co je v nich

    nenechali sa zahambit ani opp

    + chulio dozvedel som sa za aky team mas ist next round ozvi sa mi na icq or skype
    Last edited by allien007; 11-03-2008 at 12:59 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •